Skocz do zawartości

Propozycja odnośnie strażnika v2


CYGAN xD

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nawet konieczne jest danie strażnikom możliwości banowania na 1 min czy na 5 min, ponieważ admini praktycznie nie wchodzą na serwer. Wczoraj (31.03.2017) było jednocześnie na serwerze 5 strażników (a jest chyba 6 a przynajmniej tak mi się wydaje) i przez cały dzień wbił może jeden czy dwóch adminów. Więc dzisiaj (01.04.2017) z racji tego, że mam więcej czasu postanowiłem,  że posiedzę cały dzień. I co się okazało strażnicy byli przez dłuższy czas, a jeśli chodzi o adminów to wbił tylko jeden przez cały dzień!!! ( @GrzegorzxD ). I my jako strażnicy nie mogliśmy nic zrobić oprócz przenoszenia i wyrzucania. Ale co to dało jeśli zaraz i tak by wrócili? Niektórzy napiszą, że banowanie to jest działka adminów, le cóż uczynić gdyż ani widu ani słychu wyżej postawionych graczy. Rozumiem, że administratorzy mają swoje życie prywatne ale dobrze by było gdyby jednak znaleźli ten czas na chwilę gry ponieważ, gdy nic nie zrobimy serwer będzie świecił pustkami i graczami łamiącymi regulamin.

Dlatego apeluję do administracji, aby częściej wchodzili i pilnowali porządku, a opiekunów proszę o rozszerzenie praw strażników o dawanie tych krótkich banów.

Pozdrawiam, CYGAN

Edytowane przez CYGAN xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki temat już był i nic to nie dało admin nie zawsze ma czas wbić na serwer bo poza wirtualnym światem gier jest też realny admini to nie roboty też mają swoje sprawy ale no fakt jeśli ktoś nie zgłosił nieobecności to niech przegra chociaż tą godzinę.A to że na serwerze było 5 strażników to dobrze jeśli będziesz danego gracza kickowal przez jakiś czas to wreszcie się uspokoi.

Pozdrawiam Adisek :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie Adiś ma trochę racji,nie każdy admin lepiej człowiek ma czas na komputer,grę teraz robi się cieplej na pewno będą więcej czasu spędzać na dworze niż przed komputerem,oczywiście jeżeli ktoś napiszę nieobecność jest to bardziej zrozumiałe,ale nie można od każdego admina wymagać ze będą 24/7 na serwie jest życie prywatne hallo.

Co do dodania strażnikom rozszerzenia w sensie aby mogli banować na 1/5 nie jest to zły pomysł,ale też trzeba patrzeć na to czy to już nie jest zbyt wiele jak na strażnika.Sam strażnik jest od tego aby przenosić itp,więc w sumie moim zdaniem to trochę za dużo jak na strażnika.

Jeżeli są przypadki takie ze po kilku kickach gracz dalej jest to trzeba dalej go kicować może po prostu się uspokoi i już nie wejdzie bądź po prostu zmieni swoje zachowanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że wszyscy admini oprócz Grzegorza i Shinichiego są na nieobecności.

#Edit

Pierwotnie  strażnicy mieli służyć do ogarniania ct, usuwania i przenoszenia trolli, a nie do banowania ich. I taki poziom ich kompetencji i możliwości zostanie. Tropielek dzisiaj dostał awans na admina, myślę, że to poprawi statystyki adminów na serwerze. 

Edytowane przez Ktoś.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straznik nie jest od banowania, straznik jest to tak jakby okres sprawdzajacy czy dana osoba nadaje sie na administratora, jezeli sie dobrze bedziesz sprawowal to po jakims czasie dostaniesz awans na adma. Jezeli typ lamie regulamin to twoim zadaniem jest go kicknac albo slaynac. Jezeli dana sytuacja sie powtorzy to dalej kickujesz i slay. Co do obecnosci adminow to admin to nie robot i tez ma swoje zycie. Ja mam nieobecnosc poniewaz mam co chwile sprawdziany w szkole i nie wyrobie wejsc na serwer. Jak mam jakis dzien, w ktorym nie mam sprawdzianu to oczywiscie wchodze na serwer, ale mam tez swoje zycie prywatne, nie musze calymi dniami na serwie siedziec. Tyle z mojej strony.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich udzielających się w tym temacie. :)

Godzinę temu, Ktoś. napisał:

Problem w tym, że wszyscy admini oprócz Grzegorza i Shinichiego są na nieobecności.

#Edit

Pierwotnie  strażnicy mieli służyć do ogarniania ct, usuwania i przenoszenia trolli, a nie do banowania ich. I taki poziom ich kompetencji i możliwości zostanie. Tropielek dzisiaj dostał awans na admina, myślę, że to poprawi statystyki adminów na serwerze. 

Z ciekawości zapytam, dlaczego shini nie złożył nieobecności ? Przecież on nie wbija od miesiąca ? Czyżby problemy zdro wotne ?

Dokładnie, dostałem dzisiaj awans, i bardzo chciałbym podziękować @Ktoś. oraz @vabastian za danie mi szansy. Postaram wnieść jak najwięcej dobra na serwer. :)

Przyznam ! Dzisiaj było sporo fk. Oczywiście jeden zbanowany przeze mnie automatycznie.

Jeżeli ktoś by miał jakiś problem/na serwerze macie mój steam w moim podaniu. Zawsze jestem aktywny jak nie na komputerze to na telefonie. Jeszcze raz mówię piszcie ja nie gryzę. :)

A jeszcze jedno do funkcji strażnika. Jestem na nie ! Jak miałem jeszcze strażnika (Gdy nie było Cygana i Rumuna) dawałem sobie rade z takimi możliwościami jakie miałem podane na tacy. :) Pewnie teraz niektórzy powiedzą "A ten Troplelek dostał Awans i myśli że jest najlepszy". Właśnie nie !

                                                                                                                                                                   Pozdrawiam Troplelek

 

Edytowane przez Troplelek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności