Skocz do zawartości

Wywiad z eqk - młodym grafikiem


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

   O50SxSU.png.fdfc369ff81a8af8a2a8837eb509f282.png

dziękuję za napis!

z góry przepraszam, ale ten wywiad robiło mi się wyjątkowo ciężko

Marina. - Witam was bardzo serdecznie po mojej długiej przerwie od wywiadów! Dziś goszczę naszego młodego grafika - eqk! Przedstaw się i opowiedz coś o sobie :)  

eqk - Hejka, mam na imię Mateusz, rocznikowi mam 14lat i mieszkam w Zakopanem. Uczęszczam do klubu piłkarskiego, interesuję się grafiką oraz sportem. :)

Marina. - Kolejny piłkarz na naszym forum? Opowiesz nam więcej o tym?    

eqk - Zazwyczaj gram na pozycji cofniętego napastnika, lub środkowego pomocnika ofensywnego - zależy od formacji jaką narzuci nam trener. Staram się grać jak najlepiej, przez co coraz częściej jestem wystawiany w pierwszym składzie.    

Marina. - Jak długo już trenujesz?    

eqk - W piłkę gram od małego, a w klubie jestem około roku :)  

Marina. - Kolejnym zainteresowaniem jest grafika, jak zaczęła się twoja przygoda z tym?    

eqk - Wszystko zaczęło się odkąd 2 lata temu zobaczyłem poradnik jakiegoś youtubera, który pokazywał jak zrobić ognisty napis w gimpie. Końcowy efekt mi się spodobał, więc postanowiłem ściągnąć gimp'a i się w nim pobawić :)

Marina. - W jakim programie najbardziej lubisz robić? Jakie prace są twoimi ulubionymi?    

eqk - Używam Photoshop'a CS6, jego interfejs jest przejrzysty, przez co pracę robi mi się dużo przyjemniej, niż chociażby w takim gimpie. Lubie w nim robić zarówno pracę w ciemnej, jak i jasnej kolorysty    

Marina. - Jesteś w 1 klasie gimnazjum, za dwa lata wybór szkoły która w pewnym stopniu wpłynie na twoje życie, masz może jakieś plany?    

eqk - Chciałbym pójść do liceum plastycznego, albo sportowego.    

Marina. - No dobrze, przejdźmy do tematów forum, jak do nas trafiłeś?    

eqk - Zanim mój komputer zaczął odmawiać posłuszeństwa, dużo grałem w CS:GO na serwerach społecznościowych. Szukałem jakiegoś serwera Jail Break i znalazłem właśnie tego z sieci Cs-Classic. Kiedy przegrałem na nim blisko 40godzin, postanowiłem zacząć udzielać się na jego forum, pisać co chciałbym dodać, komentować podania itp.    

Marina. - Jak długo już z nami jesteś?    

eqk - Na forum zarejestrowałem się w lipcu zeszłego roku    

Marina. - Posiadasz rangę grafik, rozumiem, że to przez twoje zainteresowanie, ale czy masz zamiar starać się o jeszcze jakąś rangę?    

eqk - Nie dawno dostałem rangę grafika, więc póki co nie mam zamiaru składać podania na inną rangę, ale w przyszłości, kto wie? :)  

Marina. - Co poza grafiką interesuje Cię na naszym forum?    

eqk - Ostatnio zaczynam grać na serwerze FFA, w dziale którego mam zamiar zacząć się udzielać, podobnie jest z serwerem TS3.    

Marina. - Czyżby nowy admin? :D

eqk - Patrząc na moją rozpoznawalność na serwerze, (a raczej jej brak) i znikomą aktywność - póki co na pewno nie, ale w przyszłości zobaczymy :D  

Marina. - No cóż, czekamy na podania! :) Jak jest u Ciebie z Twoim życiem prywatnym? Wolisz towarzystwo dziewczyn czy raczej kumpli? :D  

eqk - Oczywiście, że dziewczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Marina. - Czyli mam rozumieć, że odnalazłeś swoją miłość? :D  

eqk - Nie odnalazłem, według mnie 1 gimnazjum to najgorszy okres, dziewczyny swoją "prawdziwą miłość" odnajdują średnio 2 razy na miesiąc, przez co każdy "związek", kończy się po tygodniu xd Ale, wyjść gdzieś na miasto w towarzystwie koleżanek-czemu nie :)

Marina. - Dziś jest 1 kwietnia, prima aprilis, może opowiesz nam jakiś suchar/kawał? :D

eqk - Żarty z Kwaśniewskiego nigdy nie przestaną być nudne, więc : Jak nazywa się kobieta idealna dla naszego byłego prezydenta Kwaśniewskiego? - rozWÓDKA    

Marina. - haha :D No cóż, powróćmy do tematów forum. Jak podoba Ci się nowy styl? Masz jakieś zastrzeżenia?    

eqk - Według mnie nowym design forum jest super, Diglet odwalił kawał dobrej roboty ^^    

Marina. - Skoro do nowego stylu nie masz zastrzeżeń to może masz do kącika prowadzonego przeze mnie i Filipa? :D  

eqk - Pomimo iż nie spędziłem na nim dużo czasu, to nie zauważyłem nic, co by mi nie spodobało :D

Marina. - A może jest coś co byś chciał na forum zmienić?    

eqk - Chciałbym, aby na dziale JailBreak'a CS:GO więcej się działo, bo większość postów w nim zamieszczanych to skargi, ewentualnie podania na unmute.    

Marina. - No cóż, myślę, że na tym zakończymy nasz wywiad :) Muszę przyznać, że był to bardzo ciężki wywiad. Chcesz kogoś pozdrowić?    

eqk - Pozdrawiam mamę, tatę, przyszłą graficzkę - wercie i bota nemo :D

Marina. - Do zobaczenia na forum! :) 

Edytowane przez Marina.
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Marina. napisał:

dziewczyny swoją "prawdziwą miłość" odnajdują średnio 2 razy na miesiąc,

Uwierz, nie tylko w Twoim wieku tak jest xD Z resztą co Ci dużo mówić, dziewczyny to dziewczyny xD

Dobry wywiadzik :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad spoko. Fajny gość.

 

Tylko ten redaktor trochę no jakby to ująć...

...musi jeszcze poćwiczyć.

Edytowane przez Marina.
japa tam gówniarzu XDDD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już dobrze, ale tutaj mamy cofnięcie się do początków Twojej przygody z wywiadami Marina - no kiepsko ;/

Nie wnikam czemu ciężko, ale skoro jest was dwójka, to trzeba było się jakoś wspomóc kolegą po fachu xd

 

Szlifuj się dalej, bo już było lepiej ;x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności