Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Na Strażnika


Gość Itachi Uchiha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Itachi Uchiha

1. Nick: Yato!
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 13
4. Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8/10

5. Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**:Tak
6. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Yato!/193.33.177.87:27051/
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**:Witam,nazywam się Dawid i mam 13 lat. Lubię grać w piłkę nożną. Lubię też oglądać przeróżne kreskówki,w stylu Anime(To taka japońska kreskówka). A Szczególnie Pokemony Seria XY.Uczęszczam do 6 klasy Podstawowej Im. Jana Kielaka.Chodzę na treningi piłki nożnej i na różne turnieje związane z tym właśnie sportem. Ja gram na pozycji prawego skrzydłowego,a jutro mam zostać kapitanem drużyny. Zajęło mi to 4 miesiące.(Bo od 4 miesięcy chodzę na owe treningi).Chcę zostać strażnikiem,ponieważ często spotykam osoby robiące freekille,akurat wtedy ,gdy nie ma żadnego strażnika/admina na Owym serwerze i za każdym razem muszę wchodzić na shoutboxa lub teamspeaka żeby zawołać jakiegoś strażnika.
8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Niestety nie mam,ale planuję.
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:Gdzieś tak mniej więcej 3-6 godzin.

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Trudno mi to określić. Dni robocze gdzieś tak 15-22:00 z przerwami. Weekendy - 12-19:00

11. Cz przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie):Przechodzę.
12. Staż w grze counter strike 1.6: Gdzieś tak mniej więcej 2 lata
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Byłem strażnikiem,lecz nie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[+] Wiek (Daje plusik, ponieważ jest ogarnięty)

[+] Rozpisane podanie

[+] GT

[+] Doświadczenie

[+] Regulamin ! Ja mu wierze, przecież żeby pisać skargi trzeba znać regulamin ! :)

[+] Mikrofon (Umie prowadzić, tylko że Nemo wbijasz w weekendy i nie wiesz nic o nim praktycznie :)

Nie ma się co zastanawiać ! Jestem Na Tak !

Edytowane przez Troplelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak

Mimo wieku jest ogarnięty.Jest lubiany,posiada kulturę a regulamin zna bardzo dobrze(wlasnie po przez pisanie skarg:v).Ładnie rozpisane podanko a GT bardzo dobre :)

Jak najbardziej na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

       Na tak!

  • +Ogarnia
  • +Przyjazny
  • +Wiek
  • +/- GT (tak średnio bym powiedział, tak średnio)
  • +All
  • Powodzenia :D:P 
Edytowane przez Rumunejszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności