Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]PODANIE NA STRAŻNIKA


ViXaPiXa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: NAVI
2. Imię: ADAM
3. Wiek: 19
4. Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9

5. Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**: TA
6. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/NAVI/193.33.177.87:27051/
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**: Mam na imię Adam mieszkam w województwie pomorskim i mam 2 braci jeden 14 drugi 12. W Gdańsku również chodzę do szkoły na zawodzie technik elektryk, posiadam prawo jazdy które nie dawno zrobiłem to był mój cel żeby to osiągnąć i udało się .Strażnikiem chce być ponieważ zaczynam od początku gdy wróciłem z dalekiej przygody zamyślony JAILEM i moimi wszystkimi kumplami :) , chcę znowu tu grać i mam nadzieję że tęskniliście za mną. POZDRAWIAM EKIPĘ i mam nadzieję dostać szansę znowu i nie popełniać  więcej żadnych błędów.
8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: http://steamcommunity.com/profiles/76561198308967956/
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 4-5 godzin a nawet więcej

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):robocze od 16-20 a w weekendy od 14-20 z przerwami

11. Cz przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie): W trakcie xD
12. Staż w grze counter strike 1.6: 2 lata
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): no dużo razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności