Jump to content
Sign in to follow this  
Jeanette vi Rey

Metin2 PL

Recommended Posts

Kolejni postanowili mi zaufać i wrócić na Metin2.pl - Nie żałują! 

Exp na BO, Świątynia Hwang, Polanki w m2, wspomnienia wracają. Teraz i Ty możesz dołączyć do naszej ponad 100 osobowej gildii.

Przyjmujemy wszystkich - osoby doświadczone jak i osoby, które zaczynają dopiero swoją przygodę z Metin2.pl

Jeżeli nie wiesz jak zacząć odezwij się, a napewno Ci pomożemy. 

Gildia BarraBravas czeka właśnie na Ciebie! Mamy ts, mamy piękne szamanki, jak i przystojnych wojowników.

Gramy w Shinsoo na serwerze Negros.

Szukamy pozytywnych osób, którzy będą aktywni chociaż raz w tygodniu. traktujemy metina jako rozrywkę i nie stawiamy ją ponad życie prywatne.

Jesteśmy wyrozumiali.

Jeżeli jesteś chętny/a, aby dołączyć do nas napisz do mnie na gg: 61191496 lub na facebook'u https://www.facebook.com/zanetamortkax

Zapraszam Serdecznie! :JC_cupidboy:

11 minut temu, Obviously napisał:

Prawdziwe legendy grały, gdy max lvl to był 99 a na pierwszych kilku serwerach nie dało się rejestrować kont. :P

Teraz to już nie to samo.

Nawet nie wiesz ile razy to słyszałam, a potem zmieniali zdanie. Gra z ekipą vs gra samemu, to wielka różnica. ^^ 

Coraz więcej osób wraca do Pl'a, sam fakt, że u mnie jest ponad 100 osób i sporo chętnych daje się we znaki, a co dopiero jakby zliczyć pozostałe osoby. 

Metin2,pl wraca powoli na pole bitwy. :guma:

@gshock Dokladnie. PL nigdy nie wróci, GameForge cos tam próbuje (usuwa filmiki z privów), ale nie uda im sie to, pl wymarlo i taka jest prawda ;d

Dnia 18.04.2017 o 14:47, No Chance napisał:

@gshock Dokladnie. PL nigdy nie wróci, GameForge cos tam próbuje (usuwa filmiki z privów), ale nie uda im sie to, pl wymarlo i taka jest prawda ;d

Dnia 13.04.2017 o 13:44, gshock napisał:

Gówno wiesz o metinie i na dodatek wciskasz kit że pl wraca na pole bitwy.  Rozumiem że gildia i te sprawy ale nie wciskaj gówna.

dobry pomysł aby udostępniać fb 

Polecam zalogować się i dopiero oceniać, bo jest mnóstwo ludzi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines