Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie sequell**


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Sequell**

2. Imię:Mateusz

3. Wiek:20 wiosen
4. Znajomość AMX (1-10): szczerze to 6
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka: tak
8. Parę słów o sobie **:Cześć, mam na imię Mateusz, mam 20 lat, jestem osobą znaną, przez większość lubianą, staram się być kulturalny, ale jak wiadomo to ludzie są ludźmi i czasem się zdarzy przeklinac, ale jak wiadomo to z umiarem. Lubię grać w CS i lubię samochody. Interesuję się siatkówką i oglądaniem ligi mistrzów.
 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Serwer jest prawie pełny ale administratorów nie widać, a szczerze to nie wiem czy ktorys z adminów wchodzi na więcej niż "zgłoszenie". Ja wchodzę żeby grać i nie lubię jak ktoś łamie regulamin a admin jest od pilnowania porządku a nie od czekania na zgloszenie czitera.  
 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:STEAM_0:0:197102209
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3h dziennie (często gram w nocy lub rano)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze zależnie od zajęć w weekendy od 10 do późnych godzin nocnych
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 2 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 
 
 
 

 

Edytowane przez Discus
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tak.
Powód:

Obecny w godzinach wieczornych, nocnych w dni powszednie ( co jest żadkością).
Jest osobą opanowaną skłonną do konwersacji.
Steam jest
Składka jest
GT nadrobisz ale cieszę się, że grasz w godzinach nocnych w ciągu tygodnia.
Często zachęcasz do forum.
Często zachęcasz do wchodzenia na ts.
Posiadasz umiejętność amx.
Starasz się pomagać innym w dobie pytań.

Całością ogólnie jestem na tak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze nie jest nam potrzebny kolejny admin, który gra wieczorami, czy w nocy, skoro od rana do południa nie ma żadnego - dosłownie. (Discus, kochanie - RZadko jak już ;* )

Czemu opiekunowie, nie zrobią coś na zasadzie, jakichś dyżurów porannych (nie mowie, ze cały czas, ale można się miedzy sobą dogadać), bo rano jest tragedia...

Piszesz w podaniu, ze "wchodzisz, zeby grać"  - nie widać tego w Twoim gt aż tak bardzo, osobiście gram dość dużo, a Ciebie to nie kojarzę zbytnio.

Discus, może i on odpowiada na pytania, ale ostatnio, tak jak Mistrz zauważył - nabija sobie posty dziwnymi wypowiedziami, więc gdzie tutaj jakakolwiek logika?

znajomość 6/10 amx, to nie jest jakaś super umiejętność, szczególnie, gdy napisał, ze już miałam wczesniej admina.

Jestem neutralnie nastawiona do tego podania, pewnie zostanie przyjęty (życzę mu jak najlepiej), ale chyba już czas zweryfikować czas poświęcany dla serwera przez niektórych adminów i ogarnięcia wielu spraw, o których admini powinni pamiętać.

na +, wiek, steam, składka, ale to tylko tyle.

@Nemo. źle mnie zrozumiałeś, jestem tego samego zdania, co Ty, ale ujęłam to w mniej drastycznych słowach ;)

Edytowane przez Xena
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Discus @Xena na poważnie? 

NIE!

-Może i prawda, że często gra, zapłacił składkę, ale chyba najważniejsze jest co robi. 

Chyba każdy wie, gdzie to Diament nie napisał podania... 

Jak dla mnie taki gracz nie nadaje się na admina z prostych powód:

-Szybko się denerwuje.

-Wszędzie widzi czity(najchętniej całemu serwerowi zrobiłby ssy)

-Za szybko daje się sprowokować lub sam jest autorem sprzeczek.

 

Sądzę, że taki gracz nie powinien być w administracji szczególnie tego dobrze rozwiniętego serwera.

Z resztą... Sami zobaczycie...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do tego podania.

-  w gt nie widac zebys od miesiaca chociaz raz byl wiecej niz 2h a napisales ze grasz po 3h dziennie

-  BARDZO ciezko u Ciebie z kultura, setki razy trzeba Cie upominac i zaznacze ze nie za przekleństwa tylko za wulgarne wyzwiska wobec graczy

-  amx ( chociaż to jest do nadrobienia bo to żadna czarna magia)

+  aktywnośc na forum

+  wiek, mikro, składka

Osobiscie jestem na nie, ale decyzja nie nalezy do mnie.

 

Edytowane przez diil
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem na nie. Osoba ta jest niecierpliwa, niespokojna, agresywna, wulgarna. Jak nie zrobisz dla niego wszystkiego od razu to zacznie Ci spamować jak ostatnie dziecko, któremu zabrało się lizaka. Łatwo sprowokować. Powinien mieć on perma bana na adminowanie na jakimkolwiek serwerze. Poza tym jak osoba, która ciągle zmienia serwer do gry może się przywiązać do jednego. Tyle ode mnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jesteś już sporo na tej sieci, i ogólnie, fajne się z Tobą gra, ale owszem jak to już koledzy powiedzieli, częściej Cię widać w godzinach wieczornych nocnych, od kiedy zaczołem tu grać nie za często widziałem Cię jak grasz za dnia.

Wymagania spełniasz, ale mogłeś się troche bardziej postarać z tym podaniem.

@edit: Oczywiście to jest moje zdanie, decyzja zalezy od opiekuna/właściciela

Jak to bywa, masz moje Tak :D

Edytowane przez Topek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie

-Jak już jesteś na serwie to zawsze, ale to zawsze widzę jak obrażasz innych graczy i tak samo przez mikro nie raz było słychać

- Każdy gracz, który gra lepiej niż ty to dla ciebie od razu cziter i ciaglę spamujesz na U@

- z tego co zauważyłem skaczesz z serwera na serwer, a admin powinien pozostać na 1 i go pilnować

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

-Nie umiesz rozpoznać czitera, każdy kto cie zabije odrazu jest odpalony, boję się że leciały by SS bez powodu i serwer by na tym ucierpiał, spamujesz ciągle na U@.

-Wyzywasz każdego, bardzo dużo klniesz, (też klnę, ale ograniczam się do minimum).

-Jesteś konfliktowy.

-GT słabe.

-Jak na twój wiek, twoje zachowanie można porównać do zbuntowanego 13 latka.

-Łatwo ulegasz agresji.

Podsumowując na NIE!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xena, zdaję sobie z tego sprawę i w najszybszym czasie to dopracujemy, ale to już po świętach bo nie chciałbym tego nastroju psuć  ; ]

4 moich adminów na nie, 2 osoby spoza serwera przeciwne widząc twoją aktywność na pozostałych serwerach.

Nie ma po co tego ciągnąć. Jestem na NIE i odrzucam podanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności