Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Topek - Podanie


Topek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick : Topek
2. Imię : Kacper
3. Wiek : 17
4. Znajomość AMX (1-10) : 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon : Mam.:)
6. Składka : Tak.
7. Link do swojego GameTracker'a** : Brakuje mi bodajże 5h przyznaję się :)https://www.gametracker.com/player/Topek/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie ** : Mam na imię Kacper, interesuje się motoryzacją, oraz grą na waszym DD2. Staram się spędzać jak najwięcej czasu na serwerze, umiem odróżnić Cheat'era od skilla, inni często mają z tym problemy. Posiadałem kiedyś własną sieć. Bardzo nie lubię graczy którzy są chamscy w stosunku do dobrego gracza, czasami sam przeklinam przyznaję się bez bicia, ale to chyba normalne u każdego, ale staram się to ogarniać ze względu na kulturę własną aby nikt o mnie złego zdania nie powiedział. Myślę że zdałbym u was test na dobrego Administratora.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem** : Hmm, dlatego że w godzinach których gram często siedzą ludzie nie uczciwi którzy latają na chaksach, obiecuję że dam z Siebie wszystko aby było jak najlepiej dla naszej sieci oraz serwera, oby też nikt o nas złego zdania nie powiedział że jesteśmy nieogarniający tego co się dzieje. :)
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID : STEAM_0:0:36732211
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze : Powiem tak że są dni lepsze i gorsze, każdy ma swoje życie i problemy, ale myślę że z 2-4h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy) : Gram codziennie, dni robocze wbijam często od 11-23 (czasami nocki, gram też w szkole) Weekendy od 10- 23 i czasami nocki, to zależy czy jest u mnie Kobieta na noc :)
13. Staż w Counter-Strike 1.6 : Około 4 lat.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków) : Tak posiadałem.
Edytowane przez Topek
Dodanie GT, zmiana tytułu tematu, @Miłosz zmienione | @SinneE jak sam wchodzisz raz na ruski rok hehe ja Cb wgl nie widze :P
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

w godzinach których gram często siedzą ludzie nie uczciwi którzy latają na chaksach,

to w jakich to konkretnie godzinach? - bo najczęściej grają do południa owi wspominani przez Ciebie wyżej gracze, a Ciebie też za bardzo w tym czasie nie widziałam.

Zbędne było w temacie wpisanie "Topek adminem?-podanie", wystarczyło swój nick...

Spoglądając na Twoje GT, to grasz od niedawna, skoro już konkretnie w niektórych podaniach trzymamy się sztywno wymogów/ram , które trzeba spełnić ubiegając się o rangę admina, to co w tym przypadku? - brak 5 godzin?

+ składa

+ mikro

+ wiek

ale mimo wszystko sugerowałabym okres próbny, bo często nowi napaleni CSem gracze chcą osiągać funkcję admina, a później im się to nudzi i nie ma komu grać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym

+wiek

+amxx

+składka

+steam

+ nie było na ciebie skarg

- trzeba sie trzymac wymagań, niby te 5h ale no cóż szybko je można nadrobić i będzie git.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko ale nie spelniasz wymagan to jest punkt 2 i 4 czyli :
 
2. Przegrane 30 godzin i przynajmniej 2 tygodnie spędzone na serwerze.
 
4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum
 
Osobiście nic nie mam do Ciebie, nie sprawiasz problemów na serwerze ale jestem na NIE, pograj dluzej na serwerze i mysle ze moje zdanie sie zmieni..
 
 
 
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybko jakoś napisałesz tego podania mogleś sie nie spieszyć, ale jestem za okres próbnym.

+ wiek

+znajomość amxx

+składka 

+steam

+miły, znany (mimo,że grał niedługo..)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, undeR said:

Ja jestem za okresem próbnym. Godzinki nadrobi, a widzę w podaniu dużo plusów m.in. mikro, składka, wiek, amx i podanie jak najbardziej rozwinięte.

Sorki ale patrzac na twoje GT to grasz jeszcze mniej niz Topek i moim skromnym zdaniem srednio twoje zdanie powinno byc brane pod uwage...

https://www.gametracker.com/player/`eP | undeR/193.33.177.101:27156/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, diil napisał:

Sorki ale patrzac na twoje GT to grasz jeszcze mniej niz Topek i moim skromnym zdaniem srednio twoje zdanie powinno byc brane pod uwage...

https://www.gametracker.com/player/`eP | undeR/193.33.177.101:27156/

Bo gram od niedawna, ale mam prawo wyrazić swoje zdanie i ocenić kolegę po podaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wybacz, ale nie spełniasz wymagań dotyczących ilości godzin na serwerze, na serwerze jak i na forum jesteś dopiero tydzień.

Uważam, że jest to jeszcze za wcześnie dla Ciebie abyś dostał admina. Pograj dłużej , daj się poznać i złóż podanie za 2 tygodnie.

na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok i jak nadrobisz godziny z pewnością zawitasz w naszych szeregach administracji.

Podanie na razie odrzucam ze względu na godziny. Musimy być posłuszni naszym wymogą, iż bez nich byłby nie porządek.

Złóż podanie za 3-4 dni z pewnością nadrobisz godziny.

Do usłyszenia i miłego strzelania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności