Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Podanie] Zyguś


Zygus

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Marcin

Wiek: 17

Kontakt: Steam,forum,ts3,snap

Twój nick na TS3: Zyguś

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Ponieważ jest 1 admin na serwerze i myślę,że przyda moja pomoc.

Ile czasu spędzasz na TS3: 3-6h(mogą być wyjątki)

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 7

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Posiadałem admina na innych ts3 i potrafię takie banalne rzeczy jak tworzenie kanałów ;d

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):Tak

 

@Major|W

Osoba konfliktowa?Prosze cie XD

to,że 1h mnie nie ma na ts3 to nie znaczy,że jestem ciągle na z/w ;p

Edytowane przez Zygi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe podanie, jestem na nie. 

Od Ciebie mogę wymagać więcej niż od przeciętnego randoma, bo ty pełnisz jakieś już funkcje na naszej sieci, które są w mniejszym bądź większym stopniu ważne dla nas, co wynika z tego, że masz zaufanie u poszczególnych osób. 

Lecz jestem na nie, z racji tego, że jako osoba, która ma na swoich barkach trochę pracy, to potrafisz (a przynajmniej powinieneś potrafić) przyłożyć się do napisania porządnego podana, w innym wypadku jeśli tego nie robisz, znaczy, że albo Ci nie zależy albo Ci się nie chcę. 

5! 

Edytowane przez Paweł.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

 

- Podanie słab napisane.

- byłem przy tym jak mówiłeś że chcesz admina żeby inni Cię nie pokeowali 

-Nie wiemy jak dogadujesz się z resztą adminow

 

*Odpowiedź na prowokacje* ~~ usunięte ~ @Kasia!

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabe podanie i interpunkcja odpychają, dodatkowo moim zdaniem mógłbyś być stronniczy z pewnych sytuacjach. Aktywność i doświadczenia są plusami, jednakże podzielam zdanie Pawła i sądzę, że od takich osób jak Ty moglibyśmy wymagać tu trochę więcej. Na razie jestem na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na duże NIE

- Podanie nie jest rozpisane i tu szczególnie chodzi o ten podpunkt: Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina? Twoja odpowiedź brzmi jakbyś się litował, że w ogóle chcesz zostać administratorem ts3.

-Dla mnie osobiście masz słabą aktywność, mało cię widuję, a jak już jesteś to masz mikrofon wyciszony i słuchawki, bądź ustawiony status na Away.

-Osoba konfliktowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Treść usunięta* ~~Kasia!

Wyciszenie nie jest równoznaczne z odejściem od komputera, grunt, że na tsie jest i może wtedy pomóc, kiedy ktoś tej pomocy będzie potrzebował. Żaden argument przeciwko niemu. 

Ts jest w złej sytuacji, w sumie nie było tak już od ogromnie długiego czasu, skoro ktoś wyciąga pomocną dłoń to nie należy go odrzucać, w szczególności, że chęci ludzi do składania podania na tym serwerze są znikome.  Spełnia wszystkie wymagania, jedynie można się doczepić do podania, bo jest napisane trochę na odwal się i mimo, że uważam, że podanie jest wizytówką człowieka kandydującego to tutaj przymknę bardziej na to oko ze względu na sytuację na tsie i wymagane ręce do pomocy. 

Za okresem próbnym.

^DOBRZE, ŻE TY JESTEŚ BEZKONFLIKTOWY, ŻE WYPOMINASZ INNYM.

Edytowane przez Ktoś.
Jeban* kolesiostwo i inne pierdoły wychodzące z tsa, które trzeba wyplenić
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie podszedłeś do sprawy na poważnie, bo myślę, że do Twojego podania spokojnie mógłbyś dodać o wiele, wiele więcej.
Niestety to też pokazuje jaki masz w tej chwili stosunek do tego wszystkiego.
Nie chcemy nikogo dobierać na siłę, a  niestety prezentacja Twojego podania świadczy o tym, że było ono pisane z przymusu.

 

Odrzucam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności