Skocz do zawartości

Propozycja odnośnie kanału


pyńka

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! :hejka:
Z racji tego, że wpadłam na pewien pomysł chciałabym poznać Waszą opinię na ten temat.
Nie jest to żadną nowością, ale na naszym serwerze TS3 takiego czegoś nie posiadamy.
Wpadłam na pomysł stworzenia kanału " Pogaduchy z administracją " - albo coś w tym stylu.
Nie da się ukryć, że takie "pogaduchy" znacznie poprawiłyby kontakt użytkowników z adminami i myślę, że wpłynęłoby raczej pozytywnie na rozwój serwera. 
(Zaznaczam, że nie chcę też na nikogo naciskać ani wyznaczać jakichś określonych godzin. Po prostu uważam, że "stały" kontakt użytkownika z administracją jest ważnym punktem w rozwoju serwera i całej sieci.)

 

Dajcie znać co o tym sądzicie i czy jesteście za tym aby coś takiego u nas się pojawiło. 
Jeżeli też macie podobne pomysły do mojego, albo jakieś inne to zachęcam Was do ujawniania ich. 
:>
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze wystarczy kanał administracji "Czekam na...." Wchodzą tam osoby tore chcą pogadać z adminami i nie sądzę że jest potrzebny do tego kolejny kanał. Po prostu uważam że nie warto tworzyć czegoś, gdzie i tak będzie małe zainteresowanie ze strony użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sequell** napisał:

Wydaje mi się ze wystarczy kanał administracji "Czekam na...." Wchodzą tam osoby tore chcą pogadać z adminami i nie sądzę że jest potrzebny do tego kolejny kanał. Po prostu uważam że nie warto tworzyć czegoś, gdzie i tak będzie małe zainteresowanie ze strony użytkowników.

Podkanały o nazwach "Czekam na..." raczej służą do tego, aby użytkownicy kierowali się w różnego typu sprawach (m.in. pomoc) do konkretnego admina :D 

Bardziej chodzi mi o taki luźniejszy kanał :D

 

#edit.

Diament: Okej :D Dzięki za wyrażenie swojego zdania xD

Edytowane przez dieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, dieta napisał:

Podkanały o nazwach "Czekam na..." raczej służą do tego, aby użytkownicy kierowali się w różnego typu sprawach (m.in. pomoc) do konkretnego admina :D 

Bardziej chodzi mi o taki luźniejszy kanał :D

@dieta ale mi chodzi o to, że na tych kanalach i tak zazwyczaj siedzia jacys znajomi od adminow z gry a jak ktos chce wejsc pogadac to i tak wejdzie bo moze, ale nie widzialem zeby ktoś wbijal tam inny niż stali bywalcy typu Dedzio, major czy Umciak, więc wydaje mi się, że na tego typu kanał co ty proponujesz też nikt nie będzie wbijał bo mogą wbić na kanał admina

 

4 minuty temu, MajuN napisał:

Według mnie pomysł całkiem fajny, można poznać więcej ludzi, zamiast spędzać tylko i wyłącznie czas ze swoją "paczką" znajomych. Zawsze można spróbować, jeśli nie wypali nic się nie stanie, za próby jeszcze nikt nie został stracony.

Właśnie o tym mowa, na kanał wchodzą osoby, które się znają bardzo długi czas a reszta wchodzi tylko po to, by uzyskać pomoc lub po nadanie rang. Ten kanał miałby służyć do wspólnej komunikacji, gdzie nie siedzisz ze swoimi znajomymi i nikt do Ciebie nie wejdzie, tylko możesz sobie na spokojnie porozmawiać z każdym, czy nawet wspólnie pograć. Przynajmniej ja odbieram tak pomysł na ten kanał.

@MajuN ale sam powiedz ze ze malo kto wchodzi na te wasze kanaly, tylko wasi koledzy z serwera

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak najbardziej popieram pomysł.

Niby jest tyle tych kanałów jak to niektórzy  powiedzieli/by powiedzieli, ale zawsze każdy narzeka, ze nie zna go admin, albo wy nie znacie admina.

Dobre na luźne gadki, nie tylko jak się czegoś chce od tego ów admina.

Kanały "Czekam na.." są typowo dla osób które czegoś już chcą od tego admina. Tam też, przychodzą bliżej znane im osoby, nie każdy nim jest więc nie wymagajmy od nich, że chcą z nami w danym momencie rozmawiać. Każdy ma zły dzień, bądź ten lepszy, ale nie chce z każdym rozmawiać. 

 

A teraz koniec przykładowych sytuacji.

+Lepszy kontakt z adminami (w sensie znajomości)

+Może mniej spinek o byle co?

+Zawsze chciałam, aby coś takiego powstało, bo nie zawsze wiadomo, czy się komuś nie narzucamy i nie przeszkadzamy.

*Nawet, jeśli by to nie pozostało na zawsze to warto spróbować na trochę.

 

Hejty niech lecą. A tak serio to dziwię się, że można to hejtować, albo nawet nie wyrazić swojej opinii. Siedzimy na tym ts dużo czasu, czasami zmutowani, bo nie mamy z kim porozmawiać. W sumie to ja tak zawsze, ale szczegół. Jak się czegoś nie spróbowało, to nie wiadomo czy będzie dobre.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pomysł całkiem fajny, można poznać więcej ludzi, zamiast spędzać tylko i wyłącznie czas ze swoją "paczką" znajomych. Zawsze można spróbować, jeśli nie wypali nic się nie stanie, za próby jeszcze nikt nie został stracony.

19 minut temu, Sequell** napisał:

@dieta ale mi chodzi o to, że na tych kanalach i tak zazwyczaj siedzia jacys znajomi od adminow z gry a jak ktos chce wejsc pogadac to i tak wejdzie bo moze, ale nie widzialem zeby ktoś wbijal tam inny niż stali bywalcy typu Dedzio, major czy Umciak, więc wydaje mi się, że na tego typu kanał co ty proponujesz też nikt nie będzie wbijał bo mogą wbić na kanał admina

Właśnie o tym mowa, na kanał wchodzą osoby, które się znają bardzo długi czas a reszta wchodzi tylko po to, by uzyskać pomoc lub po nadanie rang. Ten kanał miałby służyć do wspólnej komunikacji, gdzie nie siedzisz ze swoimi znajomymi i nikt do Ciebie nie wejdzie, tylko możesz sobie na spokojnie porozmawiać z każdym, czy nawet wspólnie pograć. Przynajmniej ja odbieram tak pomysł na ten kanał.

 

#Edit. No właśnie o tym napisałem wyżej, że wchodzą tam osoby z którymi się znamy bardzo długi czas i siedzenie razem to zwykła codzienność, lub ludzie szukający pomocy. A owy kanał miałby powstać z tego powodu, by mógł wejść każdy a nie tylko "paczka" z którą siedzisz. ; )

Edytowane przez MajuN
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, kanał został utworzony. Znajduje się tuż pod kanałami administratorów.
Zapraszam Was do korzystania z niego.
Mam nadzieję, że będzie cieszył się zainteresowaniem i nie będzie z nim problemów :)
Wkrótce w jego opisie umieszczę najważniejsze informacje dotyczące tego jak z niego korzystać żeby nie zostać zbanowanym xD
(Spokojnie, wystarczy zachowywać się kulturalnie)

Zapraszam i dzięki za wypowiedzi!

gdfgdfgdf.png.c438a7092c52658b7ec49e4a394b4bb8.png

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pyńka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności