Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na guarda Sebol


Maxtin

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:Maxtin

 

2. Kto zawinił?: admini

 

3. Nick oskarżonego:Sebol.

 

4. Steam_ID oskarżonego:Macie jego jako admin'a

 

5. Data i godzina zdarzenia:Wczoraj godziny wieczorne pomiędzy 18 a 22.

 

6. Mapa:Jb_putin_v2 jb_leaderminecraft

 

7. Opis sytuacji:Administrator ten jest wulgarny, obraża mutuje i kickuje graczy a sam zachowuje się jak typowy dres, który myślisz że wszystko mu można.
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):http://www108.zippyshare.com/v/p2UJtdf8/file.html
Nie podaje konkretnych rund, tylko całe demko bo na całym demku źle się zachowują świadkowie to:ceberi,mroczny ziemniak, 1 tap i wiele wiele innych osób, przebywających na serwerze.

 

9. Wynik/numer rundy/czas:Jak wyżej, wszystko jest w tych dwóch demach.
 
Edit.
A faktycznie on może wyzywać i przeklinać bo jest taki, to wytłumaczenie jest takie słabe.
Ale drugie to:to jest jakaś patologia czy co, grają tam też młodsi gracze.
A w dodatku kickujrsz ludzi za obrazy chodź sam obrażasz i przeklinasz pomyśl kim ty jesteś.
Kickujesz ludzi za to co sam robisz, non sens i patologia.
Sam jestem wybuchowy i jak ktoś mnie wyzywa to lece równo i co dasz mi kicka, jak sam zaczniesz?
 
9. Admin oraz strażnik ma obowiązek
 
9.1 Utrzymać i odpowiadać za porządek na serwerze
9.2 Zwracać uwagę/banować osoby łamiące regulamin
9.3 Dawać jako członek administracji przykład innym graczom
9.4 Sprawdzać każdego zgłoszonego lub podejrzanego gracza
9.6 Sprawdzać czy zgłoszony tag gracza nie łamie regulaminu
9.7 Aktywnie udzielać się na forum jak i na serwerze
9.7 Wchodzenia na serwer TeamSpeak 3 naszej sieci przynajmniej na godzinę dziennie
9.8 Wymierzać kary zgodnie z regulaminem
9.9 Admin oraz strażnik nie może wykorzystywać swoich przywilejów w celach własnych jak i również aby upraszczać grę swojemu teamowi
9.10 Admin oraz strażnik podlega regulaminowi za jego nieprzestrzeganie grozi utrata posady
9.11 Admin ma zakaz kickowania/banowania innego admina/guarda. Jeżeli dany członek administracji nadużywa bądź nie przestrzega regulaminu niezwłocznie ma zostać to zgłoszone opiekunowi który indywidualnie wymierzy karę.
 
 
Ps.Dlatego admini nie mogli nic zrobić.
Edytowane przez Maxtin
Zmieniłem tytuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Sebuś jest wulgarny ale wielu graczy to śmieszy i im to nie przeszkadza widać to po tym że nie piszą na niego skargi lecz co do wulgarności tego Guarda to się zgadzam i z tym to skarga słuszna

Edit

Maxtin nic do ciebie nie mam ale według mnie jest to, poprostu żałosne ponieważ gdy miales guarda to ci zachowanie Sebola nie przeszkadzalo a teraz nagle ci przeszkadza ? Wedlug mnie to jest poprostu wyżycie sie po stracie guarda.

Edytowane przez RUDI
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa minecraft:
Początek: Normalne prowadzenie (prócz mnie na serwerze był drugi admin Serwus więc CIEKAWE CZEMU TYLKO MNIE UWZGLĘDNIŁEŚ W ,, ex. Został uwzględniony, jako osoba bez stanowczej reakcji ". Obrazy jedyne jakie były to spowodowane wybuchowością sebusia ale każdy go zna i nikt nie czuł urazy jak widać gdyż skargi na niego nie ma.
Reszta mapy: Wbił Jan i zaczął robić event więc pomagałem mu mutując graczy itd.

Mapa putin:
Początkek: Zwykłe najzwyklejsze prowadzenie nic dodać nic ująć.
Reszta mapy: wyszedłem w połowie mapy więc mnie nie było to nawet nie oglądałem


Podsumowanie: (nie będę miły gdyż maxtin na forum sam nie jest miły): Żałosna skarga, ewidentne ukazanie pragnięcia zemsty za stratę guarda. Nigdzie nie zauwazyłem ( Tak oglądałem demo (z przewijaniem)  i nie będę oglądał 2x 45 minut dokładnie. Naucz się dawać konkretne rundy gdyż ..na całym demku się źle zachowują" jest kłamstwem.

Możliwe że coś ominąłem gdyż przewijałem bo nie będę oglądał 2x po 45 minut mapy, proszę wtedy o konkretne namiary na rundę oraz co zrobiłem źle to sprawdzę i odpowiem.

Ps: (Mówie ogółem, nie że robiłem coś w tej skardze)  Jailbreak to jeden z najbardziej możliwych serwerów 4 fun powtórze 4 fun ( DLA ZABAWY). Uwierz że jeśli gracz Prosi np o naćpanie tylko dla niego i nie jestem zajęty to mu je dam. Nadużywanie komend? każdy może o to poprosić, ja osobiście daje każdemu kto chce. Gracze, często też młodzi użytkownicy mają z tego dużo frajdy, jeżeli mam przez to stracić admina to trudno, wole wprowadzać na serwer to czego gracze chcą a nie tylko stać i banować bo ktoś przypadkiem nacisnął zły przycisk i zrobił mass fk to odrazu ban jak w twoim przypadku kickowanie ludzi, zawsze staram się najpierw rozwiązać sprawę pokojowo (wyjątki znam gracza i wiem że należy mu sie oraz gdy serwer jest full) . Regulamin jest wskazówkami!!!. Naćpanie gracza na jego życzenie nie Robi NIKOMU KRZYWDY, jeżeli administracja myśli inaczej to trudno ja się przyznaje że czasem tak robie to moje zdanie jeśli to nie odpowiada sam jestem za usunięciem mnie z admina/guarda gdyż nie zamierzam być adminem siedzącym na serwerze i w obliczu prosby o np nacpanie kogos powiedzenia: ,,nie moge bo mi zabronili wybacz".
Nadużywanie komend to gdy używasz ich niepotrzebnie w stylu: dajesz trzem graczą grawitacje bez ich zapytania bądź ożywiasz niepotrzebnie kogoś.

To jest moje zdanie nie zmienie go, decyzja należy oczywiście do opiekuna i zastępcy.

Ps2: Ostatnio jeden z graczy powiedział ,, Tu są fajni admini a nie jak na arenkach że banują odrazu" <---- zgadzam się z nim

~ `ex.!

Edytowane przez ex.!
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Sebusia to nie jeden wie że on jest wulgarny ale jak widać nikt jeszcze na niego poza tobą skargi nie dał bo tak naprawde nikomu to nie przeszkadza. Nie każdy jest idealny i każdy musi taki być więc czepianie się Sebusia że jest wulgarny nie jest odpowiednie bo to jest wytykanie komuś że sie urodził taki a nie inny. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie idź pan w chu* z taką skargą.

Na stratę posady trzeba sobie zasłużyć a jak na razie to tylko ty robisz problemy.

Nikt jeszcze się nie skarżył na Sebusia a w dodatku na serwerze byli admini i oni są od pilnowania pożądku a jeśli nie zwrócili na to uwagi to znaczy że nic się złego nie działo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc sie przyzwyczaila do wulgaryzmu seby , spoko ziomek z fajnym glosem, ktory pasuje do jego wulgaryzmu. Gdy jest na serwerze to on jest szefem i to wlasnie widac. 

Moim zdaniem ,,Niezla proba ale taki juz jest seba! :) "

                                                 Pozdro!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebuś to fajny i koleżeński guard, ale tutaj jestem po stronie maxtina ponieważ jako guard sebol jesteś zbyt wulgarny a jako guard powinieneś dawać dobry przykład wszystkim graczom na serwerze.

Dnia ‎2017‎-‎04‎-‎18 o 11:29, Maxtin napisał:

9.3 Dawać jako członek administracji przykład innym graczom

A tak to za bardzo nie robisz i słuszna skarga. Mi i większości stałym graczom nigdy nie przeszkadzało że taki jesteś ale na serwerze wbijają nowe osoby, niektóre po 16, 17 lat i są świadome że to przekleństwa ale i też wbijają osoby młodsze takie 11,12,13,14 i nie są świadome że to co mówisz jest złe i później taka osoba będzie przeklinać, obrażać i prowokować na serwerze graczy dlatego czasami trzeba mierzyć się z takimi dziećmi na serwie i proszę usprawiedliwiacie tylko dlatego że taki jest, bo dla mnie to jakieś słabe usprawiedliwienie. Skarga słuszna.

Edytowane przez ceberi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności