Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]skarga Dr.Wiadro


krzychux

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:TARARARA

Nick oskarżonego:Dr.Wiadro

IP/SID oskarżonego (komenda status):-

Godzina i data przewinienia:przed chwila

Opis sytuacji:jak zawsze wchodze sobie na jb aby sie dobrze bawic zastaje typa o nicku Pajac;-) ktory prowokuje i drze jape to mu powiedzialem na mikro by sie zamknal to zaczal mi jazde po rodzicach a ze tego nie nawidze napisalem na u@ ze gosc jedzie mi po rodzicach to nic nic nie odpisal nawet gral dalej pochloniety gra chwile pozniej ta sama sytuacja pajac znowu zaczal prowokowac wyzywac itp to mu odpowiedzialem bo nie pozwole na siebie wjezdrzac to dostalem mute na mape czy tam runde pozniej pajac dostał bana na 5 minz z powodem UWAGA KULTURA tak kultura na 5 min za to ze wyzywal rodzicow oraz do innych szczekal i prowokowal.. to jest patologia co sie dzieje na tym jb chce sie czlowiek pobawic a tam chamstwo i prostactwo.... prosze aby ten admin stracił swoje stanowisko dziekuje bardzo.

Dowody (demo, screeny, świadkowie):Bracon,Zyguś

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO niestety ale Jailbreak schodzi na dno

Administracja nie pilnuje regulaminu serwera i banuje na tyle minut co jest niezgodne z regulaminem?

Wiadro począwszy o Pajaca nie regował tylko go zmutował zamiast go banując dał mu mute na mape....

co to ma być?

Koleś ewidentnie prowokuje ,bez kultury,normalnie patologia... 

Shino proszę cię abyś porozmawiał luźno z administracją bo oni regulaminu nie znają banują według własnych zasad a tak nie może być bo z tego serwera zrobi się KIDS break...

 

9 minut temu, Ktoś. napisał:

A co to kurw* ma być? Oceniacie CAŁY SERWER na podstawie pracy jednego admina i kultury jednego gracza? Może niech każdy zacznie od razu obrażać jednego człowieka na podstawie jednego zdania, które napisał bądź powiedział, mówcie o nim, że schodzi na psy. Jak pochwalacie coś takiego to ja nie mam do was pytań, ale takie szopki to nie tutaj. 

On was prowokuje, a wy łyknęliście haczyk, brawo za dorosłe zachowanie. Nie potraficie czegoś zlać ciepłym moczem, aż tak was interesuje jaką macie opinię na jednym serwerze w necie? Wyraźcie chociaż większą kulturę osobistą ignorując zaczepki niż wasz rozmówca.

Czekam na wypowiedź Adisa i Wiadra. I nie chcę więcej widzieć, żeby ktoś oprócz nich czy świadków, którzy byli wtedy na serwerze i mogą dodać swoje KOLEJNE 3 grosze się tutaj wypowiadał. 

Ja mam taki charatkter,że sobie nie pozwole by ktoś mnie cisnał,a to,że amdin nie potrafi go zbanować to nie moja wina do ciebie nic Shino nie mam ale porównuje serwer do tego co się działo raok temu a co się dzieje teraz :)

 

Nie muszę grać codziennie. Wystraczy,że gracze mi mówią co się dzieje na tym serwerze :) 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się .Pajac;-)  obrażał TARARARA , a admin nic z tym nie robił  później admin dał bana Pajacowi na 5min, a w regulaminie jest od 30 min niestety niemam  ss ale Zyguś to widział i może potwierdzić.Myślę że admin nie zna regulaminu oraz amx.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, lecz dlaczego obwiniacie Dr.Wiadro za jego złe postąpienia? Moim zdaniem zrobił dobrze, po co banować za kulture jeżeli jest opcja MUTE na serwerze... A do tego @krzychux zanim napiszesz skargę to zobacz kto zbanował Pajaca.. Nie Wiadro banował lecz @Adisek1337 więc nie wiem dlaczego tak najeżdżasz na Wiadra... Wiadro postąpił dobrze, ponieważ uspokoił sytuację a skarga jak już coś powinna lecieć na CB, Adisa i Pajaca 
Na Ciebie, ponieważ też obrażałeś
Na Pajaca już poleciał juz ban więc luz
A na Adisa za zbanowanie na 5minut za kulturę

@edit
Jak nie byłem świadkiem? Byłem na serwerze, wszystko słyszałem co tam się działo... @krzychux pomyśl zanim coś napiszesz

Edytowane przez MrDevix
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrDevix po co sie wtracasz? obrońca Wiadra? haha nie wiesz to sie nie wtracaj , bo nie masz pojecia co sie dzialo bo pisalem 5 razy na U@ co sie dzieje i admin nic nie reagowal a to ze napisalem ze wiadro go Zbanowal na 5 min to przypadek bo nie wiedzialem ze adis tez ma admina prosilbym bys sie nie wtracal w to bo ani nie jestes swiadkiem ani adminem wiec nie masz tu nic do gadania :) a bronienie kolegi to pozostaw dla siebie w szkole :) jak nie wiesz to sie nie udzielaj

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to kurw* ma być? Oceniacie CAŁY SERWER na podstawie pracy jednego admina i kultury jednego gracza? Może niech każdy zacznie od razu obrażać jednego człowieka na podstawie jednego zdania, które napisał bądź powiedział, mówcie o nim, że schodzi na psy. Jak pochwalacie coś takiego to ja nie mam do was pytań, ale takie szopki to nie tutaj. 

33 minuty temu, Zygi napisał:

Koleś ewidentnie prowokuje ,bez kultury,normalnie patologia... 

On was prowokuje, a wy łyknęliście haczyk, brawo za dorosłe zachowanie. Nie potraficie czegoś zlać ciepłym moczem, aż tak was interesuje jaką macie opinię na jednym serwerze w necie? Wyraźcie chociaż większą kulturę osobistą ignorując zaczepki niż wasz rozmówca.

Czekam na wypowiedź Adisa i Wiadra. I nie chcę więcej widzieć, żeby ktoś oprócz nich czy świadków, którzy byli wtedy na serwerze i mogą dodać swoje KOLEJNE 3 grosze się tutaj wypowiadał. 

 

14 minut temu, Zygi napisał:

Ja mam taki charatkter,że sobie nie pozwole by ktoś mnie cisnał,a to,że amdin nie potrafi go zbanować to nie moja wina do ciebie nic Shino nie mam ale porównuje serwer do tego co się działo raok temu a co się dzieje teraz :)

Grając raz na rok nie masz prawa porównywać serwera z teraz, a serwera, który był rok temu. Oceniasz cały serwer jedną sytuacją i to jest nie w porządku.

@Zygi Edytuj post i nie rób spamu to po pierwsze. A po drugie, jeżeli uważasz, że każda opinia, która do Ciebie trafia nie jest przekręcona ani trochę to brawo dla Ciebie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> Ban 30-3 h-> Ban 24 h -> Ban 1 wk
8.8 Prowokowanie do różnych typu kłótni oraz sporów: Ban 30-3 h

Zygus wszedł na serwer i rozpoczęła się kłutnia najpierw nic poważnego ale pajac napisał na u@ że zygus kampi no to go slapnołem.Po chwili Zygus odpowiedzial że on niema broni i nie ma co zrobic był CodMod gdzie nie można kampić.A później powiedział do mnie że za to co zrobiłem strace admina.Wtedy Pajac odezwał się do Zygusia że dobrze zrobiłem bo kampił.I wtedy to już rozpoczęła się awantura Zygus powiedział do pajaca że masz już ddosa a Pajaca to troche sprowokowało i zaczeli się wyzywać.Upomniłem ich o tym że na serwerze obowiązuje kultura ale to nic nie dało wtedy wiadro dał im mute na mape/runde nie pamiętam już to zaczęli pisać i obrażać na czacie.Więc zbanowałem pajaca na 5 min żeby się ogarął i wtdy poszedłem afk na spec. Wiem jest napisane że powinienem zbanować go na 30 min ale uzałem że 5 min wystarczy na ogarnięcie się

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sprawa wygląda tak. Byłem na serwerze ja Adis i Pajac ,wchodzi sobie Zyguś i TARARARA. Zygi idzie do CT i próbuje prowadzić, ale Pajac to strasznie rozgadana osoba i cały czas mówiła. Nagle wkracza krzychu i mówi do Pajaca " zamknij sobie ten ryj" czy coś w tym stylu. I wtedy rozpętała się kłótnia nawet nie słyszałem kto co do kogo mówił. Bo głosu się nakładały po prostu był chaos. Więc postanowiłem zmutować na mapę obydwu graczy, a potem chciałem w spokoju zbanować obydwu. Ale Adis mnie uprzedził dając bana Pajacowi bana na 5 min. Natomiast krzychu został zbanowany za ping na 1 min, więc było nici po moim banowaniu. Chciałem dobrze a wyszło że jestem najgorszy. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności