Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie LAYZOOO★M


LAYZOOO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:LAYZOOO★M
2. Imię:Igor
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7/8?
5. Sprawny i działający mikrofon**:TAK
6. Składka (tak/nie):nie
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/594976
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Igor, miesiąc temu skończyłem 18 lat. Uczęszczam do LO, jestem na profilu Politechnicznym ponieważ interesuję się 
matematyką oraz informatyką. W wolnym czasie lubię pograć w gry, szczególnie CS:GO, dawniej FIFA czy GTA, a także pooglądać mecze piłkarskie, gdyż 
przejawiam ogromną miłość do piłki nożnej  Jestem opanowanym człowiekiem, który nie lubi wszelkich sporów, zazwyczaj wolę ustąpić, ponieważ źle się 
czuję wchodząc z kimś w kłótnię. :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Spędzam na owym serwerze sporo czasu przez co wiem jak dużo ludzi z różnego rodzaju wspomagaczami 
również się tu pojawia, a że nie zawsze jakiś admin jest dostępny, dobrze byłoby móc od razu zbanować takiego gracza. 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:81870247
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zazwyczaj 2/3/4 godziny dziennie, wszystko zależy tylko i wyłącznie od szkoły :D
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze bywam na serwerze w godzinach 15-17 oraz później 20-22. W weekendy zazwyczaj 16-18 
a także 21-2 :D
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Sumując dwa konta wyjdzie nieco ponad 1600h ( 1547; 71).
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):TAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAYZ napisał:

jak dużo ludzi z różnego rodzaju wspomagaczami również się tu pojawia, a że nie zawsze jakiś admin jest dostępny

nie lubię gdy ktoś pisze takie głupoty ponieważ to że nie ma admina na serwerze nie znaczy że ty będziesz zawsze dostępny gdy na serwerze będzie ktoś odpalony ponieważ każdy na swoje prywatne życie lub coś innego do roboty  tak jak i ty przynajmniej mam taką nadzieje :P.

Ale i tak jestem na TAK

Zna Sourcebans +

Posiada mikrofon +

Posiadał range Admina +

Jest aktywny na serwerze +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności