Skocz do zawartości

Propozycja korekty systemu przyznawania punktów


LAYZOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! Gram na tym serwerze już jakiś czas. Atmosfera, gracze, można by rzec wszystko jest dla mnie idealne. Zauważyłem jednak ostatnio jak działa system przyznawania punktów i jeśli o to chodzi to miałbym małą sugestię :D Oczywiście jest to tylko moja opinia, która w zasadzie nic nie znaczy, ale chciałbym poddać rozważeniu tutejszych adminów. 

 

Czy nie byłoby lepiej gdyby zarówno za zabicie jak i śmierć od gracza czy to z wyższych sfer rankingu czy niższych dodawano i konsekwentnie odejmowano zawsze tę samą ilość punktów? Zauważyłem ostatnio, gdy wszedłem na serwer pełny osób których nigdy wcześniej nie widziałem, że za zabicie otrzymuje 2 pkt, a w przypadku śmierci z ich rąk tracę aż 15. Pomyślicie sobie, co za gość, gra tylko dla rankingu. Dla mnie oczywiscie najbardziej liczy się zabawa, ale przyznam że to potrafi zepsuć humor gdy spadasz co chwila z top10 mając statystki praktycznie zawsze na plus :D Fajnie gdyby wprpwadzono np. 3 pkt za killa i -3 za zgon a także np. 1 pkt za asystę, 2 za double kill, 3 za tripple kill itp itd.

 

Jak wspomniałem to tylko moja opinia, ale chciałem się ją tutaj podzielić.

Dziękuje za uwagę, pozdrawiam <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymuje się ciągle w top3 więc ja tam zbytnio na to nie zwracam uwagi, ale fakt czasami to denerwuje gdy ma się powyżej 6k to praktycznie każdy -10-15 punktów leci. Jak dla mnie dobrym pomysłem byłoby powrócić do systemu 1.6 jeśli się da. W sensie kille i deady i tyle w temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tobą ten system jest trochę głupi i nie jest zbalansowany. Jeśli można tak zrobić to jestem jak najbardziej za tym żeby coś takiego wprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ranking zawsze bedzie niezbalansowany. ale wlasnie moze chodzi tu o trudnosc bycia w top10, w systemie layza wsrod graczy ktorzy beda mieli kda + bedzie zalezec dlugosc grania. osobe majaca 30 na plusie killi w kda grajaca pol godziny moze dogonic osoba majaca 15 killi na plusie co pol godz ale grajaca cala godzine. wiec wtedy rank bedzie bardziej zalezec od dlugosci czyjegos grania. a to jest top10 naj graczy a nie top10 nolifow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności