Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Mr.Saper ;P


Mr.Saper

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Mr.Saper
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 19 
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Jasne
6. Składka (tak/nie): Nie ponieważ nie dawno kupiłem Vipa i powinno wystarczyć ;P 
8. Parę słów o sobie **: Jestem Kamil mam 19 lat zmieniły mi się zainteresowania przez ten czas gdy mnie nie było i uczęszczam do szkoły dla Służb Specjalnych jednym słowem wojsko ;P Jestem kulturalną osobą i trzymam się szczegółowo regulaminu co mnie nauczyła ta szkoła ;D 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc pilnować porządku na serwerze ponieważ, ostatnio rzadko widzę admina na serwerze to postanowiłem to zmienić ;D
10. Steam_ID: STEAM_1:0:42169501
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dość dużo od 2-4 godzin dziennie pewnie się uda ;P 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W weekendy przeważnie w okolicy od 12 do 14 i potem tak 17-20,21.... I coś takiego w ciągu tygodnia od 17 jakoś do 20 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2235 h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak oczywiście miałem admina tutaj na serwerowni również zastępce opiekuna i mam to jakieś doświadczenie ;P
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Tak jak wspomniał Kukson spełnia wszystkie wymagania, ale co do tego co napisałeś, że rzadko widać admina na serwerze to bym się kłócił, ale pomijając to myślę, że wszystko inne jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności