Skocz do zawartości

AutomatycznySklep


56489

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy w dobrym dziale napisałem lecz chciałbym zaproponować dodanie automatycznego sklepu oraz innych sposobów płatności niż tylko sms'y. Myślę, iż to by nie było tylko na korzyść gracze ale również właściciela serwerowni ( kogoś kto dostaje hajs za kupione usługi w sklepie). Jak wiemy teraz po kupnie np. Vipa czekamy aż wgra nam go właściciel ( osoba upoważniona do tego) lecz z takim sklepem gracze mieli by go już po wejściu na serwer/ następnej mapie. Proszę o rozpatrzenie tej groźby i danie znać co o tym myślicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po kupnie vipa w automatycznym sklepie wgrywa ci go właściciel :D

Masz na myśli chyba /sklepsms, Tak jak ty uważam, że lepszy jest od tego od xvaka, jednak licencja jest wiec trzeba z niej korzystać ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś nie wiedział to Cię uświadomie, na shop.cs-classic.pl są inne formy płatności wystarczy założyć konto, bezpłatne i bez akceptacji email, wejść w panel użytkownika i kliknąć w dodaj punkty. Wtedy wybierasz tylko ilość doładowania i formę płatności, a potem za te punkty kupujesz usługi. 

Właściciel dodaje usługi? Oj chyba nie, to dzieje się z automatu. Ale jest mały stopień czekania, bo usługa zaczyna obowiązywać od tej 'nowej mapy' 

Edytowane przez Miłosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności