Skocz do zawartości

Łapówka za UNBAN


diil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym poruszyc pewna sprawe, amianowicie ostatnie zdarzenie zwiazane z graczem Lesiu.

Pare dni temu zostały mu zrobione screeny i jak kazdy moze sobie sprawdzic nie zostały one wrzucone, a wyzej wymieniony gracz dalej gra na naszej sieci.

Doszly mnie sluchy (a jest to pewna informacja) , ze lesiu poprostu wykupil sobie UNBAN, jest to żałosne i swiadczy tylko o właścicielu oraz o osobach ktore zajmuja sie tego typu sprawami. Sposobu w jaki własciciele serwera zarabiaja na tego typu sprawach nie potrafie inaczej skomentowac jak - ŚMIECH NA SALI.

Nie jest to dziwne,  ze serwer w ogole sie nie rozwija, ze rano i wieczorem sa pustki, bo poprostu ludzie nie chca wracac do takiego shitu.

Jak dla mnie cała ta sytuacja to jest jakis żart i osobiscie nie zamierzam zostac w tej "spelunie"

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał gp., również uważam to za mocno niesprawiedliwe w stosunku do innych graczy, którzy również czitowali, ale szansy już nie otrzymali na powrót na serwer. Czym się różni taki Lesiu, od ostatnio zbanowanego SonGoku? - niczym. Ostatnio grając na serwerze, wyżej wymieniony gracz Lesiu śmiał się prosto na "u", że miał screeny, a gra na serwerze. Moim zdaniem w imię dobra opinii serwera, gracz, który otrzymał możliwość kupna UB, powinien  mieć je cofnięte, a "kase" zwróconą, obojętnie, ile on za nie zapłacił. Tak renomowany serwer, jak CS CLASSIC nie powinien iść na rękę osobom, które grają nieuczciwie. Mało tego, nie rozumiem, jak można to zamieść pod "dywan" i zrobić to za plecami setki graczy. Kto ma pewność, że Lesiu kupując UB, będzie grał czysto? - ja nie sądzę, że będzie - będzie, ale lepiej się z tym krył.

Jak już chcecie tak robić, to może zróbcie oficjalny cennik, w zależności o jaki serwer chodzi i wtedy łapcie łatwą kaskę za UB.

Osobiście tak, mam pretensje do całej administracji tej sieci, że leci sobie w kulki - z nami - z uczciwymi graczami, a zarabia na cziterach.

Podam przykład: chciałam przejść na FFA i "przenieść" vipa z dd2 na ffa i co? - nie mogłam, bo to nie zgodne z regulaminem, a w tym przypadku, to co? - bardzo dobrze, tak?

Co niektórzy robią z nas frajerów, a inni śmieją się za plecami, jest to śmiech na sali.

 

ps. Jest wolność słowa, mam prawo wypowiedzieć się, co o tym sądzę!

Edytowane przez Xena
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, wcześniej UB wykupił Brat Marcin, a teraz Lesiu?. Chore, teraz każdy za przeproszeniem będzie miał na to wyje*ane i będzie sobie latał odpalony. Rozumiem, kasa, ale myślę że i tak serwer dobrze zarabia na VIPach (mogę się mylić). Jeśli tak dalej będzie serwer upadnie, i nikt nie będzie na nim grał, a tego przecież nie chcemy. Także myślę że już nie będzie takich sytuacji. Jeszcze jak napisała Xena, Lesiu zamiast się kryć żeby nikt nie wiedział o takim zajściu, to on się jeszcze chwali, że sobie UB kupił.

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w cs 1.6 od 10 lat prawie i pierwszy raz spotkalem sie z taka prktyka. Mozliwosc wykupienia UB to tak naprawde przyzwolenie na czitowanie. Jest to nieuczciwe wobec innych graczy. Cziterów należy piętnować a nie ułaskawiać niezależnie od powodów czitowania które podają...Nie będę zaskoczony gdy uczciwi gracze odwrócą się od server DD2 i poszukją innego z poważną administracją...ja też chyba tak zrobię.

Pozdrawiam.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest to ostatni raz.
Szanuje Prace adminów i następnym razem nie pozwolę na wykup ub.

Jeszcze dziś skontaktuje się z moimi przełożonymi o ustaleniu tej reguły.

Nie możemy dopuścić na kolejnej takiej sytuacji, gdyż wpływa to negatywnie na kondycje serwera jak i zasmuca pośrednio i bezpośrednio naszych Administratorów.

Edytowane przez Discus
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem tego samego zdania, co koledzy i kolezanka wyzej, jest to troche slabe zachowanie z strony wlasciciela oczywiscie nie chce nikogo obrazac. Ja jako administrator czuje sie troche nie potrzebny i moze sie czuc tak reszta bo skoro my poswiecamy swoj czas aby sprawdzic danego gracza, nalozyc mu bana, ss czy rozpisac demko to dlaczego jest cos takiego jak WYKUP UB. Dla mnie jest to szmieszne i jestem za tym aby Lesiu odzyskal zwrot hajsu i sam opuscil nasz serw, a przede wszystkim aby incydent z UB nigdy sie nie powtorzyl, bo naprawde wplywa to na opinie serwa negatywnie :)

Ps: Lesiu naprawde szyderczo zachowuje sie na serwerze i prowokuje ;)

 

Pozdrawiam DawideK ;)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec i ja sie wypowiem. Rowniez mi nie odpowiada taki uklad. Nie po to sie mecze i ogarniam cziterow zeby taki Lesiu mogl wejsc spowrotem na serwer i sie smiac ze czitowal i to ze jestem adminem to mu nic nie moge zrobic. Heh. A jednak, wiec jezeli nadal bedzie gral to bedzie gnebiony dalej i przeze mnie jak i reszte administracji i graczy. A powiedzial ze sie odpalil bo byl pijany i ja go wkurzylem ze jestem lepszy ahahahah co to za wymowka? Na czitowanie nie ma wymowek. Mam nadzieje ze to sie zmieni.

nienawisc do cziterow tak zostalem wychowany hehehe

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dosłownie śmieszne.

Brat Marcin wykupił sobie ub to teraz Lesiu? To było bardzo niesprawiedliwe w kierunku SonGoku on również latał na odpale i nie wykupił ub ale jak Lesiu zapłacił to od razu dostał ub? No bez przesady....

Moim zdaniem przez takie cos serwer straci na swoim,widać to że gra mniej osób już.....przykro mi To jest mówić bo na nim zaczynałam swoją przygodę z cs-classic ale już nie mam ochoty wchodzić na ten serwer....

Nie sądzę żeby Lesiu teraz przestał latać na wh  bo zacznie się bardziej ukrywać,nie mam wgl słów na to....

Dla mnie Powinien dostać perma a nie grać sobie na luzie na serwie

Plus jego zachowanie,co słyszałam od kilku osób chwalił się tym ze kupił sobie ub,to jest dziecinne,żałosne to takie zachowanie nie powinno się znajdować.

Pamiętam jak DD2 było od rana do wieczora pełne.a teraz? Max 23/25 osób na serwie pod wieczór,a rano max 15

Poważnie serwer przez takie coś straci stałych graczy,adminów. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od końca zacznę jak to zwykle robię ;]

@Wercia.  Nie mam Ci tego za złe, ale takie typu wypowiedzi mnie wkurzają bo to nie jest wina serwera, mnie czy kogoś innego. Mało graczy i adminów, opiekunów też ma wpływ na to co dzieje się, w sumie to nikt chyba nie ma. Ja akurat od początku wprowadzenia tego prawa/opcji zakupu UB, byłem przeciwny i tak samo uważałem że jest to śmieszny sposób na zarobek. Ale to były tylko moje uwagi, i to zależało głównie od głosu ludu, że nikt inny nie chciał się wypowiadać to administracja, głównie @-_- nie miał do czego się przyczepić. 

Teraz mamy temat, 7 osób włącznie z Discusem, który z tego co wiem był i tak przeciwny temu(mam nadzieję że mogłem powiedzieć). I może uda nam/wam się usunąć ten szczegół z życia.

@aktywny.!?, masz rację, obecnie DD2 stoi dobrze z zakupem i nowi gracze zaczynają te usługi kupować, obawiać się można utraty stałych graczy, bo ta sytuacja może do tego ich sprowokować.

Szanuje wasze zdanie, w sumie to też moje zdanie i od razu przejdę do działania.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dodam jeszcze, że to działa od dawna I JAKOŚ NIKT wcześniej nie pisał tego typu tematów.

Co do sprawy z tym gościem

 

Zapraszam do zapoznania się z tym tematem, po tym jak przekierowano go od razu do wysłania SMS (JA TEGO NIE KAZAŁEM ZROBIC, NAWET W STATUSIE NAPISAŁEM BY PISAŁ DO MNIE NA PW)

Cytuj

 

Zamykam, bo spamujecie mi tym w powiadomieniach.

Status nie służy do zgłaszania tego typu problemów, a o tym czy dostaniesz UB decydują też opiekunowie.

 

https://forum.cs-classic.pl/profile/6470-_/

Wysłał SMS i od razu napisał do mnie, zgłosiłem to opiekunom, bo jest to jedna z niewielu sytuacji, w których ktoś od razu pisze do mnie na PW z kodem, ponieważ w temacie była luka, którą i tak załatałem dodaniem tam 

Cytuj

Prośby o UB możecie zgłaszać u mnie na PW, ale dopiero po mojej pozytywnej odpowiedzi, proszę skorzystać ze wzoru

Przecież nie okradnę tej osoby ze względu na to, że ktoś zamiast przekierować ją od razu do mnie na PW (co robiła większość, bo tak to najczęściej działało), przekierował go do wysłania SMS i do mnie na PW. Było po ptakach, na co mam dowody chociażby po statusie w moim profilu i PW, w którym dodany został @Miłosz oraz @Discus. Obaj mieli wgląd w tego typu sytuacje, a UB nie jest głównie dla cziterów, bo w samym temacie jest dodane, że chodzi tylko o SS, a nie o całość. 

Sam punkt został dodany po sytuacjach z brakiem SS, które były uzasadnione, bo w sieci krążyła masa NS'ow z protector'ami blokującymi komendy, a nie mogliśmy każdego zweryfikować, więc taka osoba miała prawa prosić JEDNORAZOWO o UB.

 

Tekst "świadczy tylko o właścicielu" i dodatek o zarabianiu na tym jest totalnie nietrafiony, ponieważ takie UB wykupuje może jedna osoba na miesiąc, a nawet raz na dwa miesiące i ja przynajmniej tego nie ukrywam, więc te "hasła" to tzn farmazony. U nas wszystko jest podane na tacy, a na wielu sieciach albo resetuje się amxbans co jakiś czas, albo UB lecą po cichu i tyczy się to każdego bana, a nie samych SS'ow, wiec to żaden śmiech na sali. Ten problem z brakiem ss'ow przez źle wybranego CS istnieje dalej.

Jeszcze dodatek "ludzie nie chcą wracać do tego shitu". Człowieku, topka serwerów cs 1.6, to sieci, które mają władowane prawie 1000 zł miesięcznie w reklamę, które na dodatek resetują amxbans, bo graczy mają z boost'ow(czyli same NS), a dodatkowo niektóre sprzedają UB by zarobić na reklamę, więc powiedz mi co ma ta akcja do liczby osób na serwerze? W dzisiejszych czasach nie ma czegoś takiego jak DOBRY serwer, w CS 1.6 liczy się dobra REKLAMA, czyli taka na którą wydasz minimum 20 zł za dzień. Idąc Twoim tokiem myślenia wiele z tych serwerów powinno stać puste i te 30-50 zł za dzień włożone w reklamę nie powinno im nic dawać, a jednak stoją pełne (...) a czemu stoją pełne? Bo boost jest dobrze opłacony i wbija masa ns'ow.

Nie poruszajcie tematu graczy, nie mając pojęcia nawet o tym jak wygląda w dzisiejszych czasach polityka tej gry i jak wygląda rozkręcanie serwerów, bo rzucacie pustymi hasełkami, które nie mają racji bytu. Sam prowadzę boost, mam wielu klientów z innych sieci i wiem też, że te topowe serwery muszą ładować kupę hajsu w KAŻDEGO boost by mieć zapełniony serwer.

 

Temat uważam za zakończony. Polityka sieci jest dobra, a to nie moja wina, że zmieniły się czasy, które wymagają by ładować w serwery kupę kasy.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej rozmowie z Discusem doszliśmy do wniosku że jednak ban wróci, pieniądze zostały zwrócone. Ale jeszcze raz pragnę zaznaczyć, że Ja  ani Discus mamy mało do powiedzenia w sytuacjach taka jak ta, i nie miejcie do nas pretensji ani serwera bo to jest niezależne od nas, a pojawiły się takie głosy że 'więcej tu nie zagram'

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności