Jump to content
LAYZOOO

Mecz towarzyski graczy serwera

Recommended Posts

Witam graczy.

Tak sobie ostatnio myślałem że fajnie byłoby zorganizować taki meczyk BO1/BO3 z bardziej rozpoznawalnymi graczami naszego serwera.

Wiem że nie każdy ma konto i odwiedza forum, ale jakby się zebrało tutaj kilka chętnych to resztę bym doprosił przez steama. 

Mecz raczej rozgrywany byłby bez nagród, tylko w formie zabawy i pokazania skilla na innych mapkach niż dust 2. Wybraliśmy dwóch kapitanów najwyżej w rankingu a oni złożyli by skład spośród zgłoszonych graczy. 

Serdecznie zapraszam każdego dłuższego użytkownika serwera, mam nadzieję że uda się taki mecz kiedyś rozegrać ?

Siema 

Propozycja w sumie dobra :D chętnie nawet bym ja zagrał, tylko pasuje żeby jakiś w miarę wysoki poziom był.

• Like 1

dobra mi się pomysł podoba i też bym popykał w takim meczyku ale warzywo to baton nie polecam gracza Kappa

• Like 1

A może jeszcze byśmy pomyśleli o turnieju 1v1 na aim mapach. Myślę że też dużo osób by się zgłosiło do czegoś takiego, ale najpierw to pasuje żeby ten meczyk towarzyski wypalił :D

Póki co zainteresowanie wyrazili tacy gracze jak:

- Warzywa

- Kukson

- Fexos

- Luqi

- Kaskada 

- Bolekkl

- Obito

-   ?Crypton?

- Layzooo

Brakuje jednego/dwóch, proponuje kogoś z tych graczy : mr.saper, najeks, kazuya, ciut, najebany ale dzik, Daveee. 

To jak wszyscy są, to według mnie powinniśmy zrobić Bo3.

Jak wy uważacie?

Już brak miejsc to już nie ważne :D I zgadzam się z Kuksonem powyżej Warzywa to Warzywo xDD A to miało być najlepszych z serwera :D XDDD 

Też ciekawym pomysłem by było żeby top10 serwera zagrało 5v5 ( losowy skład ) bo3 ;D

A może byśmy stworzyli 3 lub 4 składy i grali o pierwsze miejsce? ?

Musiało by być wtedy 15 graczy minimum xD ale jak się zbierze to czemu nie xd

Warzywa, kukson, luqi, fexos, kaskada, Bolekkl, Crypton, Obito, Layzooo, najeks, mr.saper, geniuse, kazuya- to jest 13 graczy. Możemy zrobić 3 albo 4 składy jak będą chętni. Proponuje więc jako te pozostałą siódemkę:

Dellix, Daveee, najebany ale dzik, CIUT, kotione, Łobuz, ncore, Emciooo, Mapet, gaś chamber, Maggik, magik, Aspii, Skunik, nemezis, lares

Chociaż myślę że 3 składy będzie łatwiej ogarnąć :D

Edited by LAYZ

Jakby było jedno wolne miejsce to ja jestem chętny.

Donozor ty byś się znalazł od razu, problemem jest tylko to że nie masz/nie używasz mikrofonu na serwerze :/

To jak się zbierze ludzi nie ma problemu. Pozostaje jedynie skołować serwer i ustalić termin, oraz składy.

Myślę też, że jak mamy tyle ludzi to pasuje 4 kapitanów wybrać i niech oni dobiorą sobie osoby do teamów. Żeby to losowe nie było.

A ja bardziej obstawiałbym za losowaniem, byłoby bardziej sprawiedliwie.

Luqi ale wiesz wtedy jest full losowo a tak to jednak każdy wie jak kto gra i na jakim poziomie jest i chyba byłyby bardziej wyrównane. Ale to można głosowanie zrobić.

• Like 1

Najlepiej losowo. Bo może być tak, że np 2 drużyny będą chciały tego samego zawodnika i pojawią się problemy. Najlepiej losowo.

Spośród zgłoszonych graczy bierzemy trójkę (w przypadku trzech składów) np. Graczy z największą liczbą godzin na serwerze. Potem grą papier kamień nożyce na tsie ustalamy kolejność. Kto wygra bierze jednego gracza z puli, drugi jednego, trzeci dwóch, drugi jednego, pierwszy dwóch itd.

To będzie najbardziej sprawiedliwy sposób.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines