Skocz do zawartości

Mecz towarzyski graczy serwera


LAYZOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam graczy.

Tak sobie ostatnio myślałem że fajnie byłoby zorganizować taki meczyk BO1/BO3 z bardziej rozpoznawalnymi graczami naszego serwera.

Wiem że nie każdy ma konto i odwiedza forum, ale jakby się zebrało tutaj kilka chętnych to resztę bym doprosił przez steama. 

 

Mecz raczej rozgrywany byłby bez nagród, tylko w formie zabawy i pokazania skilla na innych mapkach niż dust 2. Wybraliśmy dwóch kapitanów najwyżej w rankingu a oni złożyli by skład spośród zgłoszonych graczy. 

 

Serdecznie zapraszam każdego dłuższego użytkownika serwera, mam nadzieję że uda się taki mecz kiedyś rozegrać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze byśmy pomyśleli o turnieju 1v1 na aim mapach. Myślę że też dużo osób by się zgłosiło do czegoś takiego, ale najpierw to pasuje żeby ten meczyk towarzyski wypalił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co zainteresowanie wyrazili tacy gracze jak:

- Warzywa

- Kukson

- Fexos

- Luqi

- Kaskada 

- Bolekkl

- Obito

-   ?Crypton?

- Layzooo

 

Brakuje jednego/dwóch, proponuje kogoś z tych graczy : mr.saper, najeks, kazuya, ciut, najebany ale dzik, Daveee. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już brak miejsc to już nie ważne :D I zgadzam się z Kuksonem powyżej Warzywa to Warzywo xDD A to miało być najlepszych z serwera :D XDDD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warzywa, kukson, luqi, fexos, kaskada, Bolekkl, Crypton, Obito, Layzooo, najeks, mr.saper, geniuse, kazuya- to jest 13 graczy. Możemy zrobić 3 albo 4 składy jak będą chętni. Proponuje więc jako te pozostałą siódemkę:

Dellix, Daveee, najebany ale dzik, CIUT, kotione, Łobuz, ncore, Emciooo, Mapet, gaś chamber, Maggik, magik, Aspii, Skunik, nemezis, lares

Chociaż myślę że 3 składy będzie łatwiej ogarnąć :D

Edytowane przez LAYZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luqi ale wiesz wtedy jest full losowo a tak to jednak każdy wie jak kto gra i na jakim poziomie jest i chyba byłyby bardziej wyrównane. Ale to można głosowanie zrobić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności