Skocz do zawartości

Skarga Pajac :-)


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Sequell**

Kto zawinił: Gracz

Nick gracza: Pajac :-)

Sid/IP :176.113.207.139

Dowody: Świadek @Zygi

Opis sytuacji: Gracz pajac faworyzuje graczy na serwerze. Przyklad: Gracz kula bije w ucieczke, a pajac mowi: Kto wchodzi do ucieczki ginie. Po chwili mowi do kuli ze ma isc przed cele..... CO TO MA BYĆ? Dodatkowo gracz Pajac :-) freekilluje, mowiąc, ze tego nie zrobil

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tego dnia na serwerze, ale jak @Zygi się z tym zgadza to ja też.

Była jeszcze skarga na Pajaca, który obrażał i faworyzował.

Tak jak mówił @Zygi ten gracz powinien dostać perma. (I Bez KAPPY)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie przy tym,  ale mówię, że gracz nie powinien dostać perma... Co to by była taka gra bez Pajaca? Przecież to jest gra a nie urząd finansów.. W grze o to chodzi a by się bawić i było przy tym śmiesznie a on rozwesela i utrzymuje zabawną atmosfere.. Gracz niech dostanie tego bana jak w regulaminie lecz dlaczego perma? Może dla was by się przydał jak tak osądzacie..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prowadzacym jezeli gracz Kula jest w ucieczce postanowilem go nie zabijac tylko by grzecznie wrocil do reszty graczy . Mam kazdego zabijac za nic ? By ludzie co sa 1 dzien na servie odrazu z niego uciekali ? Brawo dla cb jak tak ma byc to beda tylko stali gracze a nie nowi a chodzi o to  by byli tez nowi . Tropelek ja jestem no live na jb i wogole cie nie widze na servie wiec nie wypowiadaj sie a zigi raz wbija po paru latach i robi gowno burze gadajac ze ktos straci zaraz adma . Wasze zachowanie jest skandaliczne godne bana . Dzieki mnie i wyluzowanym ziomka nie ktorzy wchodzą z przyjemnością na server a nie po to by ich zabijac itp tyle w temacie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Pajac nie powinien dostać perma tylko bana na jakies 1 max 2 godz tak jak napisał navi.Jest to gracz z humorem większości graczy nie przeszkadza jego zachowanie i niewiem za co ma być tu perm za faworke? to połowa tego serwera już by polaeciała z permem takie moje zdanie.

Pozdrawiam Adisek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zygi napisał:

Pierdo*e cie c*elu ;) Kozaka udjajesz w necie a bvys dostal strzala to bvys sie rozjebal na psach niepozdfrawiam

Nie dajesz dobrej reklamy tutaj ani swojej osobie ani swojemu serwerowi, czasem warto jednak się gdzieś nie udzielać niż udzielać za dużo. 

 

6 godzin temu, Troplelek napisał:

 

Nie było mnie tego dnia na serwerze, ale jak @Zygi się z tym zgadza to ja też.

 

Warto nauczyć się mieć własne zdanie czy opinie, a nie iść w ciemno za kimś. 

@Zygi i taki ktoś jak ty jest opiekunem serwera? Najeżdżacie na tego Pajaca jak by naprawdę był jakimś ch**em czy coś a nie jest.. Weź ty się pie*dol

 

 

Daj sobie też kolego na wstrzymanie. 

Pajac dostanie bana na 1 dzień, dzisiaj nie ma dnia rozdawania permów, a następnym razem jak chcecie pisać na kogoś skargę na tym serwerze( bo może się to różnić od tego co jest na innych serwerach) to proszę się wyrażać z kulturą, z głową i z pełnymi dowodami, bo inaczej zacznę prosić Kasię o warny, a nie edycję postów, koniec robienia śmietnika. Dziękuję dobranoc, dzisiaj ostrzeżenia dla ludzi co lubią pisać za dużo. 

Edytowane przez Ktoś.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a), odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności