Skocz do zawartości

Pajacyk powroci


Pajacyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tutaj wasz Pajacyk ;-) 

Grzesiu sprawa do cb dales mi bana na 3 godziny . Rano wbilem normalnie na server i moglem grac ? . Jakim cudem bylem na aktywnym banie ? jak bana dostalem o 21 a wbilem o 10-9 rano . Po 2 . Seba czekam na udowodnienie mi ze gralem na aktywnym banie ;-) . po 3 . Powodzenia wam zycze i 21 a 10 rano to nie jest 3 godziny zeby dawac perma za bycie Ban dawno mi minal a Perm jest nie sluszny . Bardzo wielki - Dla administratora za perma bo to nie sluszny perm dzieki ;-). C

Czekam na naprawe i powrot moj do gry ;-) 

Perm za nic :D OGAR ADMINISTRACJA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja ci dałem bana na 3h za obrażanie admina i strażnika(Piotra) a po za tym była jeszcze na Ciebie skarga więc Shino Edytował mojego bana dla Ciebie na jeden dzień po prostu przedłużył ci bana a ty wbiles na ab.

Edytowane przez GrzegorzxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perm za to, że za tą skargę dostałeś przedłużonego bana, i wszedłeś przed zakończeniem bana. AB słuszne i jak masz takie wąty to napisz do Shino, Karola, a nie tutaj. Nie pozdrawiam.

 

Ludzie! Po 1 to nie musiał dostawać bana(chyba za coś był) po 2 chyba powinien wiedzieć co się dzieje z jego skargą bo wiedział, że ta jest. Powinien ponieść konsekwencje za jego czyny- tyle.

I jeszcze z psychologii trochę, mówiłem to już Naviemu: czy jakby był człowiek, którego nienawidzicie to też chcielibyście by dostał drugą szansę? To dlaczego chcecie by on dostał drugą szansę, faworyzacja? Sądziłem, że każdy człowiek ma te same prawa do szans itp. I jeszcze Pajac dostał tego bana za faworyzację, a teraz sami faworyzujecie ;) Pomyślcie nad czynami i postarajcie się być bardziej wyrozumiali, tak jak pisałem wyżej nie pozdrawiam :) 

Edytowane przez Nemo.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostales od Grzecha bana na 3 godziny, ale pozniej na podstawie skargi zostal on przedluzony. Dlatego dostales bana za AB. Aczkolwiek ja bym dał ci druga szanse z tego powodu, ze mogles nie wiedziec ze dostales przedluzenie bana. Ale to nie zalezy odemnie wiec zostawiam to innym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pajac powinien dostać drugą sznse bo nie wiedzial o przedluzeniu bana myślał że dostał na 3.Dajcie chlopakowi drugą sznse troche kulturke musi ogarnąć ale ogólnie jest to spoko gracz i dobrze się z nim gada.Popieram Piotra

Pozdrawiam Adisek

@Zygi

Postaw się w jego sytuacij chłopak poszedł spać.Rano sie budzi i wchodzi sobie na serwer bo przecież minęły 3 godz od jego bana ale nie wiedział że ban się przedlużył znając pajaca poczekał by ten 1 dzien gdyby wiedział że ban został przedlużony.

Edytowane przez Adisek1337
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIOTR_xD

 @Adisek1337

Jakim prawem ma dostać UB idąc tym tokiem myślenia Umciak,Karamustafa i reszta też powinni dostać szanse?

Weźcie pomyślcie 2x za nim coś napiszecie...

co do Tematu Pajac masz dowód w skardze.Czytanie nie jest trudne wystarczy zrozumieć Temat ;)

@PIOTR_xD Przecież po to jest ta sieć aby gracz był na bieżąco co się dzieje,czyż nie tak?

Ja na jego miejscu,nie porównuj mnie z nim bo ja nie jestem na poziomie jego inteligencji... jeżeli bym, dostał bana za Ab chociaż nigdy nie dostane bym sie nie chwalił,że powrócę WTF XDDD

a tak BTW jeżeli on dostanie UB  to odbanowuje 10 graczy zbanowanych prze zemnie  na DR ;)

@Adisek1337Prosze Cie,nie mów mi,że o tym nie wiedział inni gracze też nie wiedzieli,że maja bana ;)

@PIOTR_xDgracze zbanowani prze zemnie też wbili nie świadomie ;)

jaką decyzje?Decyzja jest jedna i jest nią PERM.

 

Edytowane przez Zygi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zygi

Nie kazdy gracz wchodzi codziennie na forum i nie wie o wszystkim co sie dzieje. Więc skad mogl wiedziec ze takiego bana otrzymal. Wyobraz sobie ze jestes na jego miejscu i tera sie starasz o UB bo wbiles na serwer nie swiadomy tego ze masz AB.

/edit

Nie chodzi tu o to zebys miał odbanować wszsytkich graczy co dostali bana za AB, ale o to ze jest roznica pomiedzy wbiciem na aktywnym swiadomie a nieswiadomie.

/edit 2

Dobra nie zamierzam sie juz wiecej z toba klocic bo wyjdzie z tego tylko nie potrzebna gownoburza. Decyzje pozostawiam opiekunom.

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajac jeżeli ty wrócisz na te sieć to ja odchodze. ELO

@Edit

@MrDevix dlaczego ma wrócić skoro wszedł na ab? Dostał słusznego bana, bo mu opiekun przedłużył. I pajac nie ma prawa wrocić na tę sieć.

Edytowane przez Sequell**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PIOTR_xD napisał:

Dostales od Grzecha bana na 3 godziny, ale pozniej na podstawie skargi zostal on przedluzony. Dlatego dostales bana za AB. Aczkolwiek ja bym dał ci druga szanse z tego powodu, ze mogles nie wiedziec ze dostales przedluzenie bana. Ale to nie zalezy odemnie wiec zostawiam to innym.

A ja Ci z doświadczenia powiem coś, skoro wszedł na aktywnym to musiał mieć zmienne IP, skoro miał i było one już wbite w dane amxbans to nie można by przedłużyć go, to niewykonalne, chyba że ban został nałożony na SID ale wtedy by nie wbił.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz

Ban został przedłużony na to samo IP co dostał bana na 3 godziny. Czyli jeszcze raz:

  1. Dostał bana na 3 godziny
  2. Później ten ban został przedłużony na 1 dzień
  3. Rano wbił na innym IP ponieważ myślał ze ban mu minął
  4. Dostał bana za AB,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PIOTR_xD napisał:

@Miłosz

Ban został przedłużony na to samo IP co dostał bana na 3 godziny. Czyli jeszcze raz:

  1. Dostał bana na 3 godziny
  2. Później ten ban został przedłużony na 1 dzień
  3. Rano wbił na innym IP ponieważ myślał ze ban mu minął
  4. Dostał bana za AB,

 

Rano nie wbił na innym IP, bo sam mi mówił, że nie ma ZMIENNEGO. A nawet jeśli to Miłosz tutaj powiedział i ja się z tym zgadzam, bo nie da się tak zrobić xD

 

23 godziny temu, Sequell** napisał:

Pajac jeżeli ty wrócisz na te sieć to ja odchodze. ELO

@Edit

@MrDevix dlaczego ma wrócić skoro wszedł na ab? Dostał słusznego bana, bo mu opiekun przedłużył. I pajac nie ma prawa wrocić na tę sieć.

Nie odchodź, nie chcę by @Zygi został sam z @Pajacyk na mojej liście nie lubianych osób :/ jeszcze mi się kartka potarga albo cuś :(

 

Zareaguję tutaj na wypowiedzi osób, które proszą o UB/drugą szansę obiektywną odpowiedzią i choć pajaca nie lubię, to co napiszę teraz nie ma na celu pogarszania jego sytuacji, tak jak piszą to Zygi i Sequell.

Pajac, twoim obowiązkiem nie jest sprawdzanie skarg na siebie - nie musisz tego robić. Spokojnie.

Kiedyś dostałem SS na pewnym serwerze, na moje nieszczęście nie wiedziałem, że SS trzeba złożyć wciągu 24h (lub 48h zaleznie od regulaminów), ponieważ miałem wtedy z 10 lat i raczej nie zdarzało się, żebym się wyróżniał w statach na serwerze, ale jednak ... dostałem te SS, wrzuciłem je na forum po 2 dniach i otrzymałem powiadomienie o rozpatrzeniu z powodem odrzucony (jakieś tam negatywne jeszcze comy były)? Wiesz już o co chodzi? Forum ma swój regulamin i to że ja go nie znałem nie zwalniało mnie z jego przestrzegania. A administrację gówno obchodziło to, że "o dziwo" nie wiedziałem o czasie na wstawienie SS.

 

Ludzie słusznie mówią, że jeśli nie wiedział o banie to jego sprawa i problem, bo w rzeczywistości tak jest i mają 100% rację oraz się z tym zgadzam. Administrację gówno obchodzi, że "o dziwo" nie dostał kicka i info w konsoli. Była przyjęta skarga i tyle wystarczy, a że on tego też "o dziwo" nie wiedział ... to też administrację to gówno obchodzi.

Jrgo pech.

Tyle mam do powiedzenia NIE PAJACOWI, A LUDZIOM którzy proszą o drugą szansę za to, że on "o dziwo" nie wiedział.

 

Od siebie mogę dodać tyle, że nie przepadam za pajacem, bo była między nami pewna solidna sprzeczka, przez co mam do niego żal, że mnie nie przeprosił (tym bardziej, że byłem nowy, tak się graczy nie wita), więc to czy zostanie on na serwerze czy nie mnie w ogóle nie obchodzi.

Edytowane przez StyX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ch**a jakie inne IP . W logach sprawdzane bylo ze wlazlem rano na tym samym IP . Do ch**a ile mozna gadac ze zbugowalo sie cos . Normalnie na tym samym ip moglem wbic na server cos podczas przedluzania bana wam sie pomieszalo i zbugowalo ... ;-) ja czekam na UB nie sluszny ban 

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pajacyk napisał:

Do ch**a jakie inne IP . W logach sprawdzane bylo ze wlazlem rano na tym samym IP . Do ch**a ile mozna gadac ze zbugowalo sie cos . Normalnie na tym samym ip moglem wbic na server cos podczas przedluzania bana wam sie pomieszalo i zbugowalo ... ;-) ja czekam na UB nie sluszny ban 

Wiem, że kłamiesz panie @Pajacyk i ban w 100% a nawet wiecej jest słuszny

Dowód" http://amxbans.cs-classic.pl/bans/44763.html

W amxbans bana nałożono 20:48 i przedłużono do jednego dnia. Ty mówisz że wszedłeś normalnie o 10 co jest niemożliwe jeżeli nie masz zmiennego IP, więc albo znowu kłamiesz, że nie wiedziałeś o banie, albo znowu kłamiesz że nie masz zmiennego IP. Cały czas podejrzewałem cię o kłamstwo w tym temacie i moje podejrzenia potwierdza ten ban. Żegnam i nie pozdrawiam, a ub nie dostaniesz i bardzo dobrze, bo nie potrzebujemy tutaj kłamców i wulgarnych ludzi.

 

Ludzie czy jestecie jacyś niedorozwinieci czy jak, jak mógł nie wiedziec ze ma ab, jak przy wchodzeniu na serwer przy banie wyskakuje informacja "Nie możesz wejść na serwer. Reason:Kicked. Zostałeś zbanowany. Sprawdź konsole." Weźcie się nie osmieszajcie. Powinniscie wiedzieć takie rzeczy. 

Edytowane przez Sequell**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sequell**

Nie bądź taki pewny ze nie dostanie UB bo to nie ty o tym decydujesz.

@Pajacyk

W pewnym sensie @Sequell** ma racje bo jeśli nie masz zmiennego IP, tak jak myślałem do tej pory to jest to niemożliwe żebyś wszedł na serwer. Więc albo żyjesz w przekonaniu, że nie masz zmiennego IP albo po prostu kłamiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie bede gadal z Dzieciarnia ;-) Jak Kurwa dobrze widac na wszystkich banach te samo ip . i teraz to samo moge wpasc i zobaczysz :-) . Cos sie zjebalo podczas przedluzania bana ;-) .  Seqqueel tak to sie mozesz wyrazac i oskarżać kolegow z piaskownicy ;-) w twoim  wieku . Wiec sklej wary i jak ci cos przeszkadza to sie nie udzielaj . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności