Skocz do zawartości

Propozycja zmiany w konkursach graficznych.


eqk

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycję piszę na szybko, bo śmieszy mnie sytuacja, która przed chwilą miała miejsce.

Mianowicie, razem z innymi grafikami, dodaliśmy, "nowy" dział pt. "Konkursy Graficzne". Wszystko fajnie, wymagane 5 osób się zgłosiło, a zgłoszeni na wykonanie prac mieli czas od 21 kwietnia, aż do dzisiaj.

Część zgłoszonych (nie wiem, czy była to jedna, dwie, czy cztery osoby) prac nie wykonały, przez co konkurs został anulowany. Na nasze szczęście nagroda nie została jeszcze kupiona, przez co Weronika nie straciła 50zł.

Przechodząc do sedna sprawy, proszę, aby w przyszłości, osoby, które pracy nie wykonały, a nie poprosiły osoby prowadzącej o wydłużenie terminu, zostały "nagrodzone" warnem, ponieważ marnujemy nasz cenny czas, a w tym przypadku prawie i pieniądze, tylko przez nieodpowiedzialność niektórych osób...

Edytowane przez eqk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Czemu mam nagradzać za coś co nie jest wpisane w regulamin? To łamanie własnego regulaminu, a co do konkursów, to uważam właśnie, że tam powinno się bardziej pilnować osób, które biorą w tym udział i potem wpisywać je na listę, tak by w przyszłości nie mogły wziąć w nich udziału, bo karanie warnem nic nie da w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności