Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanieeeee`


convers155

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: eeeee`
2. Imię: Damian
3. Wiek: 21 we wrześniu 
4. Znajomość AMX (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście
6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: tak
7. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.101:27156/top_players/?query=eeeee`  (łącznie 364h)
8. Parę słów o sobie **: Damian, 21 lat, niekarany prawnie... Dobra bez żartów, wracam na serwer po rocznej przerwie od komputera. Od ponad tygodnia intensywnie gram codziennie (poza tym weekendem)Jestem z Warszawy, gram sobie dla zabicia czasu jak nie pale lolków. :) Serwer znam, paru adminów także i innych graczy kojarzę (starą gwardię). Chciałbym pomóc mimo iż jest duża ilość adminów myślę, że znajdzie się jeszcze miejsce dla mnie :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Szybka akcja, szybka reakcja. :) Lubie mieć satysfakcje z łapania urwisów.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:17559126 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: gram codziennie w zależności od pracy. Czasem 2h, czasem 10h :)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): nie ma przedziału :)
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 9/10 lat ? Z przerwami jak wcześniej napisałem.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, tutaj
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gt moze za dobre nie jest ale znamy tego pana juz dlugo , sprawowal juz ta posade bardzo dobrze, steam posiada wiek i skladka jest wiec jestem na Tak. Wiem ze jest rekrutacja zamknieta ale takich kandydatow nigdy dosyc :)

Edytowane przez promistrz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekrutacja niestety ale zamknieta -.-

Może nie widziales tego.... moim zdaniem nie powinienen byc zamknieta, ponieważ server potrzebuje więcej adminow, akurat teraz...

+ Wiek

+ Skladka

+ Gm

Powiem że jestem na tak, ale i tak podanie będzie odrzucona... Szkoda

Napiszesz wtedy kiedy rekrutacja będzie otwarta ;)

 

Edytowane przez Alex_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, jestem chyba jedyną osobą która nie patrzy na GT, skoro jestem na takim stanowisku to muszę być i aktywny na serwerze, a stamtąd wszystko widać, i też to że jesteś przyjebem ale za to znanym i chcę Cie :aj: .. Ale jak wspominałem na końcu tęczy stoi Discus, ja się podań nie tykam, możesz liczyć jedynie na moje wsparcie.

Zamknięcie rekrutacji faktycznie nie było najlepszym pomysłem, bo zaczyna się lato .. i wiadomo co dalej, dlatego cofam moje postanowienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm takiego bota jak najbardziej brać:

-steam

-wiek

-składka 

-ogarnia czaty

Tak jak Miłosz wyżej napisał ze cofa postanowienie czyli masz szansę znowu zasilić szeregi niepokonanych xd :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ steam

+ składka

+ doswiadczenie

+ skill, jest to dla mnie duzy plus, bo moim zdaniem admin powinien odróżniać skilla od czita, słabsi gracze maja z tym problem

+ doświadczenie

Jak najbardziej na TAK, takich adminów nam trzeba :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie teraz dość często gram i Ciebie widuje zawsze,a rekrutacja właśnie teraz powinna być otwarta bo tak jak napisał Siwek zbliża się Lato i coooraz więcej osób będzie grało :P

+steam
+wiek
+doświadczenie
+kulturalny

Jak najbardziej na Tak ode mnie :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie, jak TAK. SZTIMA ma, wiek jest, admina miałeś, gadałem z tobą jesteś tak pozytywnie pojeba*y jak ja :D. Toć on się nadaję. Dobrze nawet gra :D . No masz już tą posadę :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Steam
+doświadczenie 
+ wiek
+  tworzy dobrą atmosferę na serwie 

Można by wymieniać o wiele więcej na Tak był już tutaj adminem i nie było z nim problemów dawać go :D Dałmianek się przyda na pewno 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie,

Krótko napiszę, że jest dość adminów i często siedzimy po kilka osób. Skoro już rekrutacja on powinna być jakaś redukcja czy coś.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK

Wymagania na + , znany na serwie, steam , składka, idą wakacje, i na pewno jak tylko ciepło się zrobi, z dnia na dzień admini będą pewnie czas spędzać an słońcu niż przy kompie, dlatego im nas więcej tym lepiej serwer będzie funkcjonował.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec tęczy zgłosił nieobecność :D To ja przejmuję pałeczkę i ten jeden raz zajmę się podaniem. 

 

Jeszcze informacja, na ten moment 22 sztuk administratorów DD2, + 1 UBT , 2 opiekunów.

Rekrutacja zostanie wstrzymana kiedy uzyskamy 27 maksymalnie adminów. Czyli jeszcze 3 miejsca, potem jak wspomniał cwaniak redukcja :] lub coś jeszcze.

Sprawa ze STEAM'em zostanie załatwiona w najbliższym czasie. Każdy obowiązkowo, łącznie ze mną będzie musiał pozbyć się NS'a ;]

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Discus odblokował(a) ten temat

Misiaki ja na forum zawsze wejdę ? podpisuje się pod zamknięciem i popieram przełożonego o przyjęciu Cię do grona Administracji.

Witaj w ekipie ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Discus zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności