Skocz do zawartości

[Skarga] Red Socks are sex


Red Socks are sex

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Red Socks are sex 

Nick oskarżonego: Bobo

IP/SID oskarżonego (komenda status): <-- Nie posiadam, ale na pewno ma head Admin 

Godzina i data przewinienia: Nalozono: 09.05.2017 - 14:00:34 

Opis sytuacji: Sytuacja miała miejsce na mapie deathrun_govno, nie skracałem ani nic z tych rzeczy. Przyczepiłem się tylko, że zostałem zabity po za strefą TT przez Admina Bobo. Po kolejnym przejściu mapy Admin Bobo powiedział coś przez mikrofon, nie zrozumiałem więc napisałem co ? Usłyszałem " Gówno" i zostałem zgładzony komendą.. :) Zapytałem się czy nie poje**** mu się w dupie? bo nic nie zrozumiałem ani nie złamałem regulaminu. 

||| Zostales zbanowany! 
||| Nick: Red socks are sex 
||| IP: 188.47.127.241 
||| Steam ID: STEAM_1:0:1575225339 
||| Powod: Obraza Admina 
||| Nalozono: 09.05.2017 - 14:00:34 
||| Czas bana: 1 dzien 
||| Mapa:  map  
||| Pozostalo: 1 dzien 
||| Ban wygasa: 10.05.2017 - 14:00:34 
[CSC]--------------------------------

Dowody (demo, SS, świadkowie): Nie mam nic tylko console  

ADMIN: zgladzil Red socks are sex
koxik died
ADMIN: zgladzil olaf
olaf died
[ Deathrun ] Red socks are sex zostal terrorysta.
*NIE ZYJE* Red socks are sex :  nie poj***** ci sie w dupie?

Red socks are sex :  nie poj***** ci sie w dupie?

Red socks are sex :  za co mnie zabiles?

[CSC]-------------------------------------[CSC] 
||| Zostales zbanowany! 
||| Nick: Red socks are sex 
||| IP: 188.47.127.241 
||| Steam ID: STEAM_1:0:1575225339 
||| Powod: Obraza Admina 
||| Nalozono: 09.05.2017 - 14:00:34 
||| Czas bana: 1 dzien 
||| Mapa:  map  
||| Pozostalo: 1 dzien 
||| Ban wygasa: 10.05.2017 - 14:00:34 
[CSC]-------------------------------------[CSC] 
Kicked :"Zostales zbanowany. Sprawdz konsole."
Host_End

Uwagi (opcjonalne): Jak widać zgładził nie tylko mnie choć nikt na serverze nie łamał regulaminu. Po zapytaniu co mówił do mnie usłyszałem "Gówno". 

Edytowane przez Red Socks are sex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym gównie nie gadaj , tak dużo . Popraw głośniki , lub słuchawki ponieważ ostrzegałem Cię przez mikrofon 3 razy , a co odpisywałeś coś o strefie jakbyś miał to w dupie , Twój towarzysz olaf naśladował Cię zachowaniem zabijając TT z poza strefy , dlatego został zgładzony jak Ty również jako ostrzeżenie . Podsumowując nie grozi się Adminowi że straci rangę (czego nie pokazałeś *logi czas 09/05/17 13:50-58) oraz jak to piszesz 

2 godziny temu, Red Socks are sex napisał:

*NIE ZYJE* Red socks are sex :  nie poj***** ci sie w dupie?

tylko bez cenzury .

(edit) Btw do odpowiedzi niżej TT może bić spoza strefy . Jeżeli to co zacytowałem wyżej nie jest obraźliwe proszę przeczytaj coś z działu Kultura z biblioteki . 

(edit)x2 ;d Czy wypowiadanie się pod skarga nie łamie regulaminu działu skarg ? xD . 

Nie chce mi się dyskutować , złamałeś regulamin , resztę opisałem , Ty też . Więc weź ugryź się w język bo nie mam ochoty się produkować skoro Ty i tak  nie kminisz ocb. "Poważna osobo" beka i tyle . 

Czytanie ze zrozumieniem , oraz sarkazm jest Ci obcy, złame się i odpisze Ci chociaż już i tak to nie wnosi nic nowego tylko pokazuje jak bardzo denerwuje mnie Twoja postawa , oraz śmieszy załamanie płacz i rozgoryczenie z Twojej strony za bana , do którego nie chcesz przyjąć , walnij takim tekstem do Opiekuna to doataniesz tydzień przerwy . Albo  do byle przypadkowego typa z ulicy w prawdziwym życiu to będziesz zęby zbierał , nie mogłem się powstrzymać żeby Ci dogryść oraz ofiarować przestroge w życiu . @Freelancer Sory za utrudnianie obowiązków xD

Edytowane przez (Pl)BoBo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, (Pl)BoBo napisał:

Już o tym gównie nie gadaj , tak dużo . Popraw głośniki , lub słuchawki ponieważ ostrzegałem Cię przez mikrofon 3 razy , a co odpisywałeś coś o strefie jakbyś miał to w dupie , Twój towarzysz olaf naśladował Cię zachowaniem zabijając TT z poza strefy , dlatego został zgładzony jak Ty również jako ostrzeżenie . Podsumowując nie grozi się Adminowi że straci rangę (czego nie pokazałeś *logi czas 09/05/17 13:50-58) oraz jak to piszesz 

tylko bez cenzury .

Czekałem na twoją odpowiedź heh. Jest bardzo śmieszna, ponieważ gracz olaf nie potrafił przejść mapy, powiedziałeś przez mikrofon coś tylko raz - czego i tak nie mogłem zrozumieć, więc grzecznie zapytałem o co Ci chodzi na co odpowiedziałeś, że chodzi Ci o gówno. :) A no tak i przypominam kolejny raz, iż to ty Zabijałeś mnie gdy stałem na szybie i to ja zwracałem Ci uwagę. Nie łamałem regulaminu, wręcz przeciwnie. Na dodatek nie obraziłem Cię ani razu za co dałeś mi bana. A no tak ta groźba to akurat prawda nie mogłem tego pokazać bo nie mam tego w consoli- Napisałem to po banie. Napisałem, że stracisz Admina, co się pewnie nie stanie, a powinno. Sęk w tym, że każdego mogą ponieść Emocje, gdy dostaje bana od Admina za nic. :) Czekam na rozstrzygnięcie przez Head Admina czy kogoś innego poważnego na tym serverze.

@up wybacz nie wiedziałem jestem tu nowy zaraz poczytam regulamin forum :)
x2 To co napisałem (*NIE ZYJE* Red socks are sex :  nie poj***** ci sie w dupie?) jest niekulturalne i niegrzeczne, ale nie obraźliwe. ( Wystarczy, że jeszcze raz pomyślisz o zaistniałej sytuacji, tej prawdziwej a nie tej gdzie 3 razy mi coś mówiłeś.... Wtedy zrozumiesz dlaczego byłem niegrzeczny)  Zresztą tak samo niegrzeczna była twoja odpowiedź  - "Gówno", a przypominam, że było to przed moim niegrzecznym zapytaniem.

Mi też nie chce się z kimś takim jak Ty dyskutować Producencie, ale ty wciąż mi odpowiadasz. :( Nie napisałem nigdzie, że jestem poważną osobą napisałem, żeby taka to rozstrzygnęła bo ty niestety nie jesteś poważny. Z tego co pamiętam czytanie ze zrozumieniem było w podstawówce... Nie złamałem regulaminu o czym już wcześniej pisałem, tak samo jak pisałem Ci, że nie chce mi się odpisywać bo i tak będziesz pisał coś, aby się wybronić. Dałeś bana za nic i taka jest prawda, więc się nie denerwuj tylko następnym razem pomyśl zanim coś zrobisz.

Widać, że próbujesz mnie sprowokować :) Nie wyjeżdżaj z tekstami jak jakieś dziecko, że zbierałbym zęby, albo Dostał przerwę na tydzien bo jesteśmy na forum i jakbyś nie zauważył wyjechałem z każdym tekstem jaki tu napisałem do H@ bo jeszcze raz powtórze "JESTEŚMY NA FORUM I WGLĄD MA DO TEGO KAŻDY"---Pisz z sensem... Nie miałeś podstaw, aby dać mi bana stąd mój "Płacz i rozgoryczenie". To już nie jest dyskusja a kłótnia, postaraj się powstrzymać i nie pisać jak niedorozwinięte dziecko. widzę, że próbujesz mnie obrazić i sprowokować, a tak nie zachowuje się osoba, która ma "range" Admina na serwerze. Przykro mi, że się denerwujesz, ale przyjmij prawdę z pokorą. Naucz się czytać i co najważniejsze Myśleć. Nie wniosłeś nic do tematu, oprócz tego, że udowodniłeś, że jesteś prowokatorem tej Akcji. Nie chce mi się narzucać Ci błędu bo i tak nie rozumiesz co się do Ciebie pisze. Sytuacja była taka, że mnie zgładziłeś bez podstaw - no bo w końcu nie łamałem regulaminu.. Może za to, ze przeszedłem mape? Nie wiem bo gdy pytałem o co Ci chodzi odpowiedziałeś tylko "Gówno". Po czym mnie zgładziłeś a w nerwach zapytałem otwarcie czy Ci się w dupce nie pojeba*** po tym dostałem bana za obrazę. Gościu na prawdę nie wiem o co Ci chodzi i chodziło, może nie lubisz być w TT?.. Dla mnie to ewidentne nadużycie władzy (Na myśli mam Admina - bo widzę, że u Ciebie ciężko.) Jeżeli ciągle masz jakiś problem ze zrozumieniem tego co do Ciebie pisze zapraszam na PW. 
Pozdrawiam! Red Socks are sex!!!

Edytowane przez Red Socks are sex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnej obrazy nie widzę, jedynie co to słownictwo 

Co do slay, gracz ma prawo dostać odpowiedzi od admina za co dostał zgładzony, ty Bobo mu nie odpisałeś  

Bana skracam.

Admin nie zostanie ukarany bo to nie jest, aż takie złe zachowanie admina

Ale przypominam,że jeżeli gracz pyta o powód slay,kicka czy czegokolwiek to Admin ma obowiązek udzielić mu odpowiedzi o ile nie pyta o głupie rzeczy.

Edytowane przez Zygi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zygus zablokował(a) ten temat
  • Zygus odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności