Skocz do zawartości

Redukcja etatu na stanowisku Administratora


Discus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i poszczególnych.

pragnę poinformowac, iż 1 czerwca b/r. 

Dojdziena naszym serwerze do redukcji administracji.

Okresem przeglądu będą 3 miesiące. 

Oczywiście jeśli każdy z Was będzie trzymał się poziomu dobrego lub bardzo dobrego nic się nie zmieni. 

Także skontaktuje się z siwym by utworzył diagram waszej pracy 3 miesięcznej w której będzie jasno wynikać. Jak wygląda wszystko i jak wszystko funkcjonuje. 

Pragnę dodać też, jak piszecie w postach,że zbliżają się wakacje to chcialbym ta redukcję zrobić przed wakacjami by można było przyjąć nowych aktywnych. A podziękować od świetnym admina. 

Proszę o zrozumienie. 

Z wyrazami szacunku :

Discus. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moja prośba zostanie zrealizowana, cieszy mnie to. Lecz mam jeden mały niedosyt mianowicie pisząc o tym, że planujecie robić redukcję troszkę zle zrobiliście lecz to wasza sprawa jak to robicie itp. Ja osobiście bym nie pisał o tym iż no jak dla mnie admini teraz przez ten okres będą pilnować swoich godzin tak aby siedzieć ... Lecz to jest tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. :)

Pozdrawiam, Cwaniaczek <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Discus napisał:

Rozumiem cwaniaczek. Ale nie martw się. Biorę pod uwagę 3 miesiące nie 1 czy dwa tygodnie ?

Ja wiem o co ci chodzi mordunio :) Lecz wiesz lepiej jak na moje było zrobić to z zaskoczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego tematu, po co robić redukcje, tym bardziej, że idą wakacje wy chcecie przed wakacjami zdegradować adminów?, admini to też gracze, którzy opłacają składki, i mają vipa na serwerze, który sprawia, że chętniej i częściej wbijają pograć, wasza redukcja to będzie redukcja graczy a nie adminów, jeśli chcecie koniecznie porządki zrobić, to prosta sprawa, pkt. w regulaminie np: brak opłaty składki, działalność na szkodę serwera, nieobecność dłuższa niż "xx dni" = zabraniem admina

nawet jak jest admin nieobecny a opłaca  składkę, to chyba serwer na tym tylko korzysta, a nie traci, po co więc samemu działać na szkodę serwa?

A sama redukcja dla "redukcji", aby wyglądało że się coś dzieje jest bezsensu. Takie moje zdanie sry:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem w sumie nadal jak mam się do tego zabrać , bo to jest trudne oceniać was. Ja lub Discus przyjęliśmy was na waszych warunkach, niezależnie czy to było zadeklarowane 1h na serwie czy 3, i nie możemy teraz wymagać abyście siedzieli dziennie po 4* bo to jest niesprawiedliwe, akceptujemy ten czas a teraz jakaś zmiana.

Nie mniej jednak z lekka trzeba poprawić coś w administracji DD2, na pewno skoro Discus ogłosił będę od 1 czerwca zwracał szczególną uwagę na bany od was. Otóż jesteśmy w trudnej sytuacji bo niekiedy nawet w połowie serwer nie jest zapełniony przez graczy, a problemami są bany, kiedyś one sięgały po maksymalny czas banów teraz nie zauważam ich tak dużo. Dodałem na serwer komende /teryfikator , aby admin miał szybki wgląd w czasy banów i tak banował, stopniowo przez pierwszą karę, 2 , 3 , lub maksymalną jeżeli chodzi o obrazę ale to w trudnych przypadkach, większość adminów którym mamy jest dojrzała psychicznie, a ten fakt mówi sam za siebie. Jeżeli masz dystans do siebie , do innych to za głupie określenie 'cipa' nie wrzucisz bana na pierdyliard minut dlatego bo jakaś internetowa cipeczka rzuca chlastem we wszystkich (tutaj nie chodzi mi o to aby jego nie wywalać, ale żeby nie dostał bana na 1 dzien).

Mam nadzieję że pod tym względem każdy się spisze, i chyba to głównym moim zadaniem będzie.

Edytowane przez Miłosz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, bestz napisał:

Nie rozumiem tego tematu, po co robić redukcje, tym bardziej, że idą wakacje wy chcecie przed wakacjami zdegradować adminów?, admini to też gracze, którzy opłacają składki, i mają vipa na serwerze, który sprawia, że chętniej i częściej wbijają pograć, wasza redukcja to będzie redukcja graczy a nie adminów, jeśli chcecie koniecznie porządki zrobić, to prosta sprawa, pkt. w regulaminie np: brak opłaty składki, działalność na szkodę serwera, nieobecność dłuższa niż "xx dni" = zabraniem admina

nawet jak jest admin nieobecny a opłaca  składkę, to chyba serwer na tym tylko korzysta, a nie traci, po co więc samemu działać na szkodę serwa?

A sama redukcja dla "redukcji", aby wyglądało że się coś dzieje jest bezsensu. Takie moje zdanie sry:)

na DD2 jest 20 paru adminów, z czego na serwerze pojawia się max połowa,

Rozumiem że każdy ma jakieś obowiązki itp. ale pisząc podanie na admina trzeba się liczyć z tym że troszke czasu trzeba mu poświęcić. Po co są trzymani admini, którzy grają raz na ruski rok? Do teraz składka  była jednorazowo więc nie wiem o co Ci chodzi z składką...

Ci "admini" już dawno moim zdaniem powinni zostać zdegradowani bo moim zdaniem tylko zajmują miejsce.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bestz napisał:

 

Nie rozumiem tego tematu, po co robić redukcje, tym bardziej, że idą wakacje wy chcecie przed wakacjami zdegradować adminów?, admini to też gracze, którzy opłacają składki, i mają vipa na serwerze, który sprawia, że chętniej i częściej wbijają pograć, wasza redukcja to będzie redukcja graczy a nie adminów, jeśli chcecie koniecznie porządki zrobić, to prosta sprawa, pkt. w regulaminie np: brak opłaty składki, działalność na szkodę serwera, nieobecność dłuższa niż "xx dni" = zabraniem admina

nawet jak jest admin nieobecny a opłaca  składkę, to chyba serwer na tym tylko korzysta, a nie traci, po co więc samemu działać na szkodę serwa?

A sama redukcja dla "redukcji", aby wyglądało że się coś dzieje jest bezsensu. Takie moje zdanie sry:)

 

Ja osobiście się z Tobą nie zgadzam,tak jak Witek napisał jest 20 paru adminów z czego kilku gra codziennie.Jeżeli ktoś pisze podanie na admina musi wiedzieć To że odrobinkę czasu mu na to zejdzie,nawet ta 1 godzina dziennie mu wiele nie zaszkodzi.

Moim zdaniem tacy admini tylko trzymają miejsce i powinni dostać degrada. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, diil napisał:

Co za głupota, sam ostatnio nie mam za duzo czasu na gre i tez wam moge to ulatwic.

Ale tu nie chodzi że np: nie grałeś wczoraj i przedwczoraj bo nie miałeś czasu. Przeca Cię widuję nawet te 1h poświęcasz czasami nie całe :D ale są admini co są wgl. nie widziani na serwerze np: od 2 tygodni bez napisania nieobecnośći :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, diil napisał:

Co za głupota, sam ostatnio nie mam za duzo czasu na gre i tez wam moge to ulatwic.

Tu nie chodzi o to,sa tez inni admini Co wgl nie graja a Ciebie widac na serwerze wiec Ciebie sie to nie dotyczy 

 

Godzinę temu, vBengvBrosv napisał:

Zrobie Wam przysluge i sam odejde ostatniego dnia maja moga zostac mi zabrane flagi, jak cos to Milosz pw mozesz sie odezwac ;)

Ale ty glupotki piszesz Famek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to są osoby na wyższym stanowisku, bo ty tworzycie niepotrzebne tezy ja to ma wyglądać. Nikt nie odchodzxi, nie odpanie jak będziecie się zachowywać odpowiednio pod te stanowisko, przejdźcie do mojego postu, ew będę sprawdzał też prośby o ub i na tym się zakończy, sorry mam robote

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym tematem nie chciałem nikogo urazić. Nie po to tworzymy zgraną ekipę by się jakoś na wzajem irytować. Kiedyś było sprawdzane gt i była ocena. Teraz będzie diagram z 3 miesięcy by było przejrzyście. Sam wiem kogo widzę na serwerze kogo nie. Zanim zacznę grać oglądam całe hltv z dnia. 

Rację na ten który wie sam ze jest na serwerze tyle ile może poświęcić. My nie możemy wymagać od Was stanu np.2h dziennie. Każdy ma swoje życie, każdy ma swoje problemy i każdego z osobna Was rozumiem. 

Na koniec dodam, że te diagramy mają na celu podsumowanie gt. 

 

 

A poza tematem proszę zwrócić uwagę na skargi. Który admin miał już 2 upomnienia za to samo przewinienie.

A co jestem na innym niku powtarza się ta sytuacja. Nie interweniuje narazie bo z reguły każdy ma słaby dzień. Lecz słaby miesiąc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak wejdzie teraz ta obowiązkowa składka to sami odejdą , a jeśli zostaną to większa liczba adminów = większa suma za opłaty , także i tak sie samo rozwiąże i tak :P albo w jedną stronę albo w drugą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności