Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga C3B3RI


Krystian2k

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Krystian

2. Kto zawinił? (admin/gracz): guard

3. Nick oskarżonego: C3B3RI

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:168063477

5. Data i godzina zdarzenia: od godziny 14

6. Mapa: jb_moonjail_v1 

7. Opis sytuacji: Guard nie pierwszy raz wyrzucił mnie z serwera bez powodu. Gdy przyszedłem na serwer przywitałem się z wszystkimi. Gracz 1τคρ ву' уιннツ napisał mi cytuję siemka. Po jakimś czasie napisałem cytuję haha dobre szanuję cię za to. W tym momencie guard C3B3RI nie pierwszy raz wyrzucił mnie z serwera, tym razem za prowokację. Gdy wróciłem na serwer i chciałem grzecznie zapytać się czemu kolejny raz guard C3B3RI wyrzucił mnie serwera powiedział mi od tak, że wziął to za prowokację gdyż go nie lubię i było to skierowane do niego. Gdy chciałem mu wytłumaczyć, że chodziło mi o innego gracza to mówił mi że ma to cytuję: gdzieś i jak chcę to mam sobie pisać skargę. Wyrzucał mnie kilka razy w ciągu dnia i innych graczy moim zdaniem za nic i chciałbym aby państwo zajęło się tą sprawą bo ten guard psuję połowie serwera przyjemną i miłą grę. Pozdrawiam 

8. Dowody (demo/screenywiadkowie): demo: http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_moonjail_v1-1494675600-1494678600.zip

9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas: runda około od 8 do 9. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Krystian2k napisał:

ten guard psuję połowie serwera przyjemną i miłą grę.

Co? Wielu osobom nie odpowiada zachowanie C3b3ri'ego ale moim zdaniem nie psuje gry a przynajmniej nie połowie serwera. A co do skargi to: naszła sytuacja że c3b3ri zginął w śmieszny sposób przez mapę chwilę potem ty napisałeś "haha dobre szanuję cię za to" C3b3ri uznał że to jest skierowane do niego i zostałeś kicknięty. 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś gdy zostałem zabity w śmieszny sposub i wtedy napisałeś "i dobrze ci tak bardzo cie szanuje " uznałem to że było skierowane do mnie i poczułem się urażony więc cie kiknąłem i wytłumaczyłem ci że to była prowokacja i co wyparłeś się wolałeś się kłócić i udawać że masz racje, więc powiedziałem żeby skarge napisał.
 

Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎13 o 15:10, Krystian2k napisał:

ten guard psuję połowie serwera przyjemną i miłą grę. Pozdrawiam

Psuje grę XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. To jakim cudem nikt oprócz ciebie nikt skargi nie napisał. Gdybym psuł grę graczom na serwerze to skargi 1/2 byłyby napisane i bym degrada dostał. Niektórym graczom przeszkadza jak wprowadzam porządek ale nie psuje gre graczom (a tym bardziej połowie serwera). Nie zrobiłem zadnego bezpodstawnego kicka (może 1 missclick walnąłem) ale kicki zawsze są za coś.

Miłego dnia :).

edit

Ciekawe od kiedy do kogoś mówisz "haha szanuje cie za to" bo ja nie wiem, a po za tym czemu masz go szanować tylko dlatego bo powiedział siemka. Moim zdaniem napisał celowo żeby ja bym go kiknął i udawać że do mnie to nie było skierowane i później skarge napisał bo (moim zdaniem) chce mnie wypędzić ze stanowiska.

 

Edytowane przez ceberi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście 1tap przewidział że Ceberi zginie i rzeczywiście, po śmierci Ceberiego, Krystian (być może) do niego napisał "haha dobrze szanuję cię za to", ale Ceberi mógł sądzić że to było do Agencika, który przypadkowo zabił Ceberiego i się z niego śmiał.  Jak dla mnie zwykłe nieporozumienie, choć tak czy siak można to uznać za prowokację

A jeśli chodzi o psucie gry połowie graczy z serwera to ciężko się zgodzić. Co prawda, Ceberi działa zbyt restrykcyjnie i kickuje od razu za małe przewinienia, zwłaszcza jeśli ktoś się z niego nabija bo trochę jest przewrażliwiony na swoim punkcie (ale to tylko moje zdanie), ale szczerze mówiąc nie kickuje tak naprawdę za nic. Powody są, być może i najmniejsze, ale SĄ!

Wracając do tej sprawy, mówię jeszcze raz to jest zwykłe nieporozumienie i Krystian jak i Ceberi mogliby to między sobą rozstrzygnąć i pogodzić się :) Skarga jak dla mnie zbędna! 

Pozdrawiam :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga w 100% słuszna tak jak napisał Krystian napisałem do niego siemka po czym odpisał mi cytuje "haha dobre szanuje cię za to" po czym dostał kicka jak dla mnie nie słusznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę juz pisał połowy, bo Huczin juz wymienił prawie wszystko ale powiem tak:

Czy jak ktoś się wita to odpowiada mu sie "hahahaah szanuje cie za to" ? Jeżeli wy się tak witacie to ja tego do reszty nie rozumiem.  Poza tym nie ma co mówić że to było do 1tapa ponieważ on napisał tylko siemka, więc za co masz go szanować  bo się z tobą przywitał? 

Wedlug mnie ta skarga czymś smierdzi nie winą Ceberiego lecz Krystiana ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam :)

Edit

Netherslay. Po co wypowiadasz się w skardze nie na temat ? Jak masz problem co do C3B3R'iego to napisz inną skargę bo i tak tego nikt nie weźmie pod uwagę bo nie ma do tego demka. 

Ceberi psuje grę ? Jak ktoś nie zna regulaminu wchodzi do ct lub obraża i co ? Ceberi ma nie zwracać uwagi ? Rozumiem że graczom się to może nie podobać ale to jest jego obowiązek jak każdego administratora i według mnie o tym że Ceberi psuje serwer nawet mowy nie ma.

Edytowane przez RUDI
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wtedy w ct z ceberim i powiem tak:

Zaszło wtedy małe nieporozumienie bo krystian faktycznie pisał do 1tapa a nie do ceberiego za które ceberi może by cię przeprosił gdybyś przedstawił całą sytuacje na spokojnie a nie  pluł się ciągle że skarge złożysz cały czas.

Jak dla mnie to obie rzeczy są absurdalne:

 1 Kickowanie za  takie byle gówno, Ani to nie było obraźliwe ani wulgarne. Nie widzę w tym  najmniejszego sensu

2 Plucie sie o głupiego kicka  i grożenie skargą nie dając sobie nawet wytłumaczyć co właśnie się stało

19 godzin temu, Krystian2k napisał:

ten guard psuję połowie serwera przyjemną i miłą grę. 

Tego nie trzeba komentować SKISŁEM XD

Kończąc: Kick był podstawny ale bezsensowny i absurdalny. Guard zachował się tak jakby za wszelką cenę na siłę szukał osoby którą może wyrzucić jednak obie strony zachowały się jak dzieci z piaskownicy gdzie jedno zabrało łopatkę drugiemu a tak naprawdę ta łopatka była kogoś innego a to 2 dziecko pomyślało że to była jego łopatka i wyrzuciło to 1 dziecko z piaskownicy... IKS DE

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpinam się pod skargę na tego guarda , co widzę C3B3RIEGO to nadużywa on swoich przywilejów co do kickowania i wyrzucania kogoś z CT jak mu coś nie podpasuje (a nie jest sprzeczne z regulaminem). Kiedy napisano do mnie "♛POLAK™♛ : netherslay zabij sie " kiedy zabiłem strażnika na SV i napisałem do tego guarda żeby jakoś zareagował (no bo w końcu chyba po to jest) to napisał że nie widział pomimo wysłania mu urywka z konsoli (sam go powinien miec bo przez cały czas był na serwerze). Moim skromnym zdaniem takie osoby nie powinny dostawać tutaj żadnych dodatkowych przywilejów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Netherslay napisał:

Podpinam się pod skargę na tego guarda , co widzę C3B3RIEGO to nadużywa on swoich przywilejów co do kickowania i wyrzucania kogoś z CT jak mu coś nie podpasuje (a nie jest sprzeczne z regulaminem). Kiedy napisano do mnie "♛POLAK™♛ : netherslay zabij sie " kiedy zabiłem strażnika na SV i napisałem do tego guarda żeby jakoś zareagował (no bo w końcu chyba po to jest) to napisał że nie widział pomimo wysłania mu urywka z konsoli (sam go powinien miec bo przez cały czas był na serwerze). Moim skromnym zdaniem takie osoby nie powinny dostawać tutaj żadnych dodatkowych przywilejów :)

To pisz na mnie skarge a nie podpinasz się do skargi w którym udział nie brałeś, w ogóle inny temat mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ceberi napisał:

To pisz na mnie skarge a nie podpinasz się do skargi w którym udział nie brałeś, w ogóle inny temat mówisz.

Zwyczajnie podpisuje się pod tym, że psujesz gre graczom przez co jest na serwerze mniej osób, a osoby które wchodzą pierwszy raz na serwer nie zostają na nim już więcej dzięki tobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności