Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na konwoya v2 .Juz jest demko :)


FRYTA

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:_F_R_Y_T_A_

2. Kto zawinił? (admin/gracz):Admin

3. Nick oskarżonego:KonwoY

4. Steam_ID oskarżonego:macie

5. Data i godzina zdarzenia:15:20 13.05.2017r
6. Mapa:jb_millennium_lega

7. Opis sytuacji:Wchodze na serwer, guard zwraca mi uwage usuń reklame z nicku (bo ci dam bana) a za to jest kick ale ok. Kiedy chciałem już zmieniać nick dostałem kicka , wchodze na serwer po 10 sekundach i licze na placach kiedy dostane kicka za reklame wyszło mi ,że bylo mniej wiecej 10 sekund . Wchodze jeszcze raz na serwer pisze na u@ "Ile jest czasu na zmienienie nicku bo chyba 10 sekund ".Kiedy juz zmieniłem nick dostałem bana na Jeden dzień. Prosze o zabrania admina panu konwoy i za mój stracony czas kolejny raz danie mi 20k respktu :)))))

8. Dowody (demo/screenywiadkowie):http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_millennium_lega-1494681240-1494683760.zip

9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas:początek mapy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc kiedyś w administracji JB nie powinieneś mieć problemu z zapamiętaniem takiej prostej rzeczy jaką jest zakaz reklamowania innych stron WWW ba, a nawet jesteś adminem Multi-Arena 1 vs 1 CS:GO, gdzie ten zakaz również obowiązuje

Otrzymałeś wystarczającą ilość czasu na usunięcie reklamy, którą "przypadkowo" miałeś w nicku wchodząc na serwer - nie zrobiłeś tego, więc dostałeś kicka, ale miałeś "wywalone" na to ("to co wejdę na serwer i się posprzeczam jeszcze z nimi") i wszedłeś na serwer ponownie z reklamą gdzie NAWET dostałeś ponownie czas na usunięcie jej, kiedy wystarczająco długo się zastanawiając postanowiłeś ją usunąć ułamek sekundy przed tym jak dostałeś bana

cytuję:

1 godzinę temu, FRYTA napisał:

i licze na placach kiedy dostane kicka za reklame

z tej informacji można wywnioskować, że celowo przychodzisz na serwer z reklamą - po co? żeby nas sprawdzić? Ja nie wiem

posłużę się jeszcze (mniej więcej) dialogiem jaki zaistniał między nami odnosząc się kolejno do 2 i 3 wypowiedzi fryty na admin sayu:

-[...] to po co wchodzisz na serwer z reklamą?

-Skoro jesteś adminem na 1 vs 1 to powinieneś wiedzieć jakie są zasady

Posłużę się jeszcze linkiem, gdzie gracz - admin na innym serwerze - się zachowuje 

http://classicffa.gameme.com/player_histories/chat/561008

3 najświeższe wypowiedzi odnoszą się do powyższej sytuacji

PS.

To JA wnoszę, aby pozbawić oskarżyciela rangi za bezsens jaki on piszę, nieznajomość regulaminu oraz prowokację administracji z innego serwera :)

PPS.

Z resztą wszystko jest zawarte na demku :)

 

31fa51ad00fd4f898ab40a5641da9b96.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Zasłużyłeś sobie na to, ponieważ zamiast od razu zmienić nick jak Cię prosili to, to wyjeżdżałeś z tekstami "bo co mi zrobisz" lub "jak chcę to lubię".

Konwoy nie zamierzał się z tobą bawić i czekać aż będziesz łaskaw usunąć reklamę z nicku. I tak powinieneś się cieszyć bo powinieneś dostać perma za reklamę :)

Edytowane przez Huczin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak masz tam na twoich arenach, ale u nas na serwerze za reklamę dostaje się perma. KonWoy łaskawie tego perma Ci nie dał. JB to nie serwer na który wbijasz na chwile, aby zrobić trening, ale żeby grac dłużej. 

 

Skarga odrzucona. Kare przyjmij z honorem, bo zawsze mogła być dłuższa. O tym czy ktoś dostanie czy straci range decyduje opiekun, a nie obrażony pan piszący skargi. Tak samo do KonWoya. To czy Fryta ma admina i jak wykonuje tą funkcje nas tu nie obchodzi. To już sprawa tamtego opiekuna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności