Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga-marcia


Shevii

Rekomendowane odpowiedzi

1.  Moj nick: Shevii

2.  Kto zawinil : Admin

3.  Nazwa oskarzonego: ☆☆☆Marcia☆☆☆

4. Steam ID oskarżonego : STEAM_0:0:109077369

5. Data i godzina : 16.05.2017 godzina 15:30

6. Nazwa mapy : Mirage

7. Opis sytuacji : Wbiłem na serwer z nickiem Shevii Gimbomat.pl grałem sobie spokojnie , lecz w pewnej chwili admin powiedzial zebym zmienil nick , ale ja tego nie zrobilem i natychmiast dostalem bana na 7 dni, a w regulaminie jest napisane , ze przed banem jest kick z serwera. Nie dostalem owego kicka wiec nie mialem szansy zmienic nicku gdyz podczas gdy dostalem ostrzezenie byłem afk. Poza tym bedac na serwerze zauwazylem ze marcia jest osoba konfliktowa ktora wszczyna rozne klotnie oraz dyskusje.  Dlatego postanowilem zglosci jego poczynania jak i zachowanie

8. Dowody: Swiadkowie-osoby będące na serwerze podczas zdarzenia, dowody-sourcebans
 

Edytowane przez Shevii Gimbomat.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.1.5. Zakaz ustawiania nicku reklamujący inny serwer lub/oraz sieć [Ostrzeżenie. / Kick. / Ban na tydzień.]

Dostaleś ostrzeżenie, póżniej powinieneś dostac kicka, lecz dostałes bana na tydzień. Ewidentnie Admin nie zna regulaminu, a karze go przestrzegać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bana byłem przy całej sytuacji i Shevi ma racje gdyż powinien dostać kicka przed banem by mieć szansę zmienić nik i na nowo dołączyć do rozgrywki a kicka nie było. Był ban na 7 dni od razu po ostrzeżeniu.

Co do jego zachowania i poczynania jako admin też nie jestem przekonany ponieważ przed jakimikolwiek mutami nie stosuje on ostrzeżeń (najpierw daje muta potem mówi mikro 16+), a zamiast ostrzegać w takim przypadku jak ten raczej wydaje rozkazy (tak to brzmi). Co do jego konfliktowości nie jestem w stanie się wypowiedzieć gdyż jedynie słyszałem o sytuacji z Haqu i No Chance lecz mnie przy tym nie było aczkolwiek to już druga skarga w jego kierunku w tak krótkim czasie więc coś w jego zachowaniu musi być nie tak.

Edytowane przez NEWENS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem konto tylko po to zeby napisac kilka słow o tym pajacu. To nie jest pierwsza akcja tego typu bo robil to juz kilka razy na inne sposoby. Goscia nie lubie ale pol servera lize mu dupe bo moze wpisac ban w konsoli 

Ciagle rzuca sie do kazdego i wywyzsza nie wiadomo bedac kim, naduzywa mikrofonu co wszystkich dookoła wkurwia. Zabierzcie mu tego admina bo to jakas kpina  nic dobrego nie wnosi do servera a i tak prawie nie gra . Tyle mozecie mnie juz zbanowac za wulgaryzmy :))

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zgadzam się tutaj z chłopakami, nie żywię wielkiej urazy do Marcia, lecz moim zdaniem nadużywa swoich praw. Kilkukrotnie byłem świadkiem sytuacji gdy Marcia zamiast upomnieć gracza przed mutacją dał mu od razu muta a potem dopiero mu to wypomniał. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tez sie wypowiem.

Do pewnego momentu uwazalem Marcie za spoko kolesia, ale od czasu gdy dostal admina zaczal wariowac. Zauwazylem to juz w pierwszych dniach kiedy do mnie i osob ktore lubil odzywal sie normalnie a w momencie gdy odezwal sie ktos bez mutacji robil sie chamski i wladczy (niekoniecznie bez mutacji ale takze wlasnie z reklama). Z jego gra to takze racja. Sporadycznie pojawia sie na serwerze a moment jego wejscia oznacza zazwyczaj koniec rozmow i smiechu, poniewaz ci nie lizacy jego kakaowej groty nestle narazaja sie jakimkolwiek zlym slowem czy zdaniem na jego obelgi i ironiczne podejscie do sytuacji. Nie ma do siebie dystansu i traktuje ludzi z gory jak bananowy wiesniak z warszawki ktory jezdzi porsche i moze rozjezdzac male bezdomne dzieci swoimi nowymi oponkami. Nie mialem nic do niego dopoki nie zaczal sie rzadzic i "wladac" innymi. Widac, ze stanowisko admina nie jest dla niego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam wszystkich którzy zostali przeze mnie skrzywdzeni i zostali Bana lub mutacje nie sprawiedliwie ale pragnę zauważyć ze admina mam pierwszy raz w życiu i jeszcze się uczę dużo rzeczy a także popełniam błędy po prostu nie dopatrzyłem sie kicka z serwera. A ciebie shevii przepraszam za niedopatrzenie nie wiem czy coś zostało zrobione w sprawie twojego Bana a jezeli nie to cie odbanuje lub poproszę innego admina o to.Jeszcze raz przepraszam ale staram się być dobrym adminem jestem też człowiekiem i popełniam błędy :/

Co do aktywności nie zgodzę się ponieważ mam 97% aktywności na serwerze tym którzy nie wierzą polecam wejść na GameMe i zobaczyć,też sam fakt że chodzę do liceum i mam dużo na głowie ale staram się wejść na Server jak tylko mogę a w weekendy przebywam bardzo dużo czasu na serwerze .

Co do mutów to nie upominam tych których już kiedyś upominałem a raczej te osoby nie mają problemy z pamięcią i nie musze im przypominać ze Mikro +16 lub po mutacji.

Poza tym nie przypominam sobie że kiedykolwiek byłem przyczyna jakiejkolwiek kłoni a jeżeli chodzi o sprawę z No Chance to już zostało załatwione ponieważ to nie była moja wina tylko Haqu i tego ze nie mogłem go zbanowac za obrażanie ponieważ system banów zawinił. To tyle w temacie.

Edytowane przez SadCaroline
Dopowiedzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, majac 17lat i przegrane tyle godzin w csa powinieneś zauważyć jak zachowuja się admini na serwerach. Nie jest to twoja pierwsza taka akcja, zauważyłem jak NEWENS jest na serwerze to zachowujesz się spokojnie, ale jak on wyjdzie to zaczyna się. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam tyle godzin w csie szkoda że za ledwie 100h to społeczność i to na na naszym serwerze a reszta to Mecze turniejowe jestem normalnym graczem nie zaczynam żadnych konfliktów ani nic daj demko i pokaż na ktorym zachowuje się nieodpowiednio to będziesz mógł tak mówić nic się nie zaczyna jestem takim samym graczem jak był NEWENS na serwerze gram sobie snajperem robię fragi itd a jak ktoś łamie regulamin to go upominam i działam.

16 minut temu, No Chance napisał:

Człowieku, majac 17lat i przegrane tyle godzin w csa powinieneś zauważyć jak zachowuja się admini na serwerach. Nie jest to twoja pierwsza taka akcja, zauważyłem jak NEWENS jest na serwerze to zachowujesz się spokojnie, ale jak on wyjdzie to zaczyna się. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100h powiadasz? Czas gry z twojego GameMe. 

CZAS POŁĄCZENIA: 11d 09:05h 

Co w przeliczeniu na godziny daje nam 273h. Nie uwierzę żebyś przez ten czas nie zauważyl zachowania adminów na serwerze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MajuN zablokował(a) ten temat
  • MajuN odblokował(a) ten temat

Po rozmowie z drugim opiekunem doszliśmy do wniosku, że na chwilę obecną żegnamy się z jednym z administratorów.
Jak dobrze wiecie Marcia dostał admina na okres próbny 2 tygodni. Miał okazję się sprawdzić i pokazać z jak najlepszej strony. Niestety tak się nie stało, dwie skargi w takim krótkim czasie zadecydowały o tym, że traci on owe stanowisko.
Z racji tego, że był on na okresie próbnym nie możemy go traktować jak pełno prawnych adminów, którzy są od bardzo długiego czasu z nami.
Co dokładnie mam na myśli? Już tłumaczę. Gdyby nie był to okres próbny dostałby ode mnie ostrzeżenie, lecz nie skończyło by się na utracie rangi, natomiast przez dwa pierwsze tygodnie po otrzymaniu admina trzeba się zaprezentować dobrze, postarać się by ludzie Cię polubili a w raz z tym idzie szacunek od nich. Tutaj niestety podziałało to w zupełnie inną stronę.

Graczowi Marcia odbieram admina, a skarga oczywiście zostaje przyjęta. Mam nadzieję, że więcej taka sytuacja nie będzie miała miejsca.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności