Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Filip 
 
Wiek: 17 lat
 
Kontakt:
  • GG: 61999489
  • STEAM
  • FB
  • Forum
  • Skype
 
Twój nick na TS3: Jeremaya Gattwold
 
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Ostatnio zacząłem bardziej interesować się naszym tsem. Siedzie na nim codziennie po kilka godzin i wydaje mi się, że mogę jakoś się przysłużyć. Adminów na TS3 mamy aktualnie dwóch i myślę, że trzecia para rąk może się przydać.
 
Ile czasu spędzasz na TS3: Codziennie od 18 do 23. Jest to okres w którym jestem, lecz mogą zdarzać się oczywiste wyjątki.
 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
 
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Trochę ciężko określić, ale wydaje mi się, że perfekcyjnie jeszcze go nie opanowałem, lecz to kwestia chęci. Czyli 7-8 na 10.
 
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Adminem TSa nigdy nie byłem, ale to chyba nie jest wyjątkowo trudne. Myślę, że jako Mat-Fiz dam sobie rade.
 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
 
Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Tak 
 
 
Jeżeli są do mnie jakieś pytania to proszę je zadawać pod tym podaniem. Chętnie odpowiem.
 
 
 
Edytowane przez Jeremaya Gattwold
Huhuhu nudziło mi się wiec usunąłem notkę o trzech rangach, gdyż takiej ilości juz nie posiadam.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Na forum można pełnić maksymalnie 3 stanowiska.

To Cię skreśla i muszę być na nie, aczkolwiek jeżeli zdecydujesz się zrezygnować z jakiejś rangi, będziesz miał mój głos, który mówi, żeby dać Ci okres próbny.
Pracuję z Tobą i mam o Tobie pozytywne zdanie, z resztą na tyle dobre, żeby rzec "ogarniesz" choć bliższego kontaktu z Tobą nie miałem.

Dlaczego okres próbny? Ponieważ jak sam podkreśliłeś ZACZĄŁEŚ interesować się TS'em, czyli w skrócie - aktywność.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jochanan Dionizy Chrisitan napisał:
@James0v Tak jak zawarłem to u góry, dostałem pozwolenie na posiadanie czwartej rangi, więc nie widzie tutaj problemu.

Przepraszam, co? 

Nie rozumiem tego, do pewnego momentu myślałem, że regulamin jest taki sam dla wszystkich i nie ma tutaj żadnych "przyzwoleń", ale widać, że coś w tej kwestii się zmieniło. Trochę głupota ze strony administracji, że pozwala na coś takiego, bo czymś takim po prostu traci na wizerunku, bo skoro nie potrafi się trzymać swojego regulaminu, to jaki sens ma istnienie w/w regulaminu? - Żadne. (trochę zbłaźnienie się, ale w/e)

 

Dobra, teraz do tematu. 

Według mnie, to jeśli jesteś aktywny to można by Ci dać szansę, ale jestem chwilowo na nie, bo wedle naszego regulaminu FORUM możesz posiadać tylko 3 stanowiska, chociaż nie zdziwiłbym się jakby to uległo zmianie, ale wedle prawa panującego w RP, powołując się na "Lex retro non agit" zaczerpniętego z prawa rzymskiego to wciąż to podanie powinno zostać odrzucone, bo idzie po starych "zasadach".

Natomiast, gdy będziesz spełniał wszystkie wymogi, to nie widzę przeciwwskazań, bo wydajesz się być w porządku. Nie znam Cię z ts'a (i vice versa chciałoby się napisać), ale jeśli chociaż 50% twojego zachowania na forum jest przejawione na zachowanie na serwerze głosowym, to jestem tym bardziej utwierdza mnie w wyżej wskazanym. 

5! 

 

//te małe "wprowadzenie" nie ma zamiaru wywołać żadnego rodzaju kłótni, po prostu wyrażam tym swoje zdanie. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecna chwile jestem na nie.

- razem z majunem dajemy radę nawet przy full serwerze

-moze i dostałeś pozwolenie, ale lepiej jest skupić sie na pewnej randze a nie tak jak ty teraz leciałbyś na 4

- znam ciebie jeszcze z jb jak zacząłeś stawiać pierwsze kroczki, lecz na ts widzę ciebie od niedawna + raczej na tsie nie jesteś zbytnio rozpoznawalny

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności