Skocz do zawartości

Beznadziejne prace Devixa


MrDevix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :D Pisze to tylko dlatego żebyście się pośmiali z moich prac xd

Oto lecą 2 pierwsze beznadziejne prace :D

oC8YeHs.jpg.c49848539873c3dc8817ead12d48af2c.jpg

praca2.jpg.07e165df9a1fdfb336fa8edbed2a3932.jpg

@eqk Wiem że beznadziejne i nic nie umiem xd 
@eqk Mam kolejne przyszykowane xd może będą lepsze
@eqk Czekaj czekaj xd wysle to jak troche ludzi najpierw zdąży się pośmiać z tych 2 prac :D

Edytowane przez *Devix*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 praca mogłaby wyglądać dużo lepiej, gdybyś użył innej czcionki, i nie dawał każdej literze innego koloru.

Jeżeli chodzi o 2 pracę, to tekstura nałożona na tekst kompletnie nie pasuje do obrazka.

@*Devix* nie powiedziałem, że nic nie umiesz, ćwicz, oglądnij kilka poradników i będzie dobrze. Zobacz sobie moje pierwsze prace, i porównaj do tych, które robie teraz :)

@*Devix* czekam ^^

Edytowane przez eqk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra @eqk czeka to już mu wyśle te prace xd
231754_avatar.jpg.6cc581ee34aebae1625ed28163dfd1bb.jpg   przerobione na : -------->    5921de106e8c2_LolxD.jpg.103e8c083c4425ce8d0cc991905e4314.jpg

photo-thumb-68119.jpg.9d76dc182adb62ec78773825139e76f1.jpg  przerobione na : ---------> photo-thumb-68119_edited.jpg.f065ebff772818d71f00d5b881c8822f.jpg

Przy 1 troche przesadzilem wiem xd

@eqk Ciii xd ucze sie dopiero

Edytowane przez *Devix*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. praca troche za mocno nasycenie zmienione :P 

2. praca, wygląda spoczko, ale dodaj więcej efektów do tych prac, bo dałeś jeden efekt i tyle ;v

Edytowane przez eqk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobiłeś całą prace sam, to kozak, ale raczej mi się nie wydaje, bo podobne widziałem na grafice, a ty po prostu dodałeś napis.

Popracuj nad dobieraniem czcionek, i nie przesadzaj z nałożonymi na nie efektami, bo tak samo jak w poprzednich pracach, tekst nie pasuje do reszty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, *Devix* napisał:

praca3.png.0b3e3630c965f3a25531e986c7f5fa68.png

Oceniać oceniać moje beznadziejne prace xd

No nie ładnie tak kłamać,hallo ;)

Do "pracy" dodałeś TYLKO napis i nic innego...

Proszę tutaj jest oryginał

http://artani.org/view/8104/sygnatura_anime 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejne 

 

 

 

/// i czego baranie lajkujesz to? napisałem ze chujnia to jest więc usuń ten temat waflu

Edytowane przez gshock
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie pojmuje fenomenu wrzucania czegoś, nad czym nie poświęciło się nawet 5 minut, chwili się nie pomyślało. Cóż to za moda, żeby wstawiać prace całkowicie na odwal się? Czy to przynosi Ci jakąkolwiek satysfakcję? Nie jest Ci wstyd, wrzucając pracę, w której ani nie ma wkładu pracy, chociażby próby zrobienia czegoś? Rozumiem, że każdy od czegoś zaczyna, ale to chyba ma polegać na doskonaleniu swoich umiejętności, by umieć coś zrobić dla siebie, by być zadowolonym z tego, co się robi, jakie postępy są dostrzegalne, poszerzając swoje horyzonty, a nie tworzenie takich prac, w których nie ma żadnego wkładu ambicji. Jeśli naprawdę zrobienie czegoś, żeby ktoś mógł się pośmiać Cię zadowala to nawet na to trzeba mieć pomysł czy chęci, bo to jest bardziej żenujące niż śmieszne. Dodatkowo korzystanie z gotowych prac i do tego popsucie nawet czegoś takiego. No brak słów.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Esme napisał:

Powiem tak, nie pojmuje fenomenu wrzucania czegoś, nad czym nie poświęciło się nawet 5 minut, chwili się nie pomyślało. Cóż to za moda, żeby wstawiać prace całkowicie na odwal się? Czy to przynosi Ci jakąkolwiek satysfakcję? Nie jest Ci wstyd, wrzucając pracę, w której ani nie ma wkładu pracy, chociażby próby zrobienia czegoś? Rozumiem, że każdy od czegoś zaczyna, ale to chyba ma polegać na doskonaleniu swoich umiejętności, by umieć coś zrobić dla siebie, by być zadowolonym z tego, co się robi, jakie postępy są dostrzegalne, poszerzając swoje horyzonty, a nie tworzenie takich prac, w których nie ma żadnego wkładu ambicji. Jeśli naprawdę zrobienie czegoś, żeby ktoś mógł się pośmiać Cię zadowala to nawet na to trzeba mieć pomysł czy chęci, bo to jest bardziej żenujące niż śmieszne. Dodatkowo korzystanie z gotowych prac i do tego popsucie nawet czegoś takiego. No brak słów.

Ja to robię dla śmiechu... Fika mi czy ktoś powie bardzo ładne czy bardzo brzydkie ... To są beznadziejne prace i niech takie zostaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, *Devix* napisał:

Ja to robię dla śmiechu... Fika mi czy ktoś powie bardzo ładne czy bardzo brzydkie ... To są beznadziejne prace i niech takie zostaną

W sumie skoro dla Ciebie to zrobienie tych prac lub tego tematu jest dla śmiechu to po co dodajesz te wszystkie rzeczy? Przepraszam ale śmieszne jest to ze bierzesz gotową prace i dodajesz tylko napisy i sądzisz ze już jest wszystko okej ;) To co napisała @Esme to jest niestety albo stety prawdą,bo lepiej zacząć od początku i uczyć się wszystkiego niż pobrać z google gotową prace i dodać Małą rzecz od siebie........ Bez komentarza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wercia. napisał:

W sumie skoro dla Ciebie to zrobienie tych prac lub tego tematu jest dla śmiechu to po co dodajesz te wszystkie rzeczy? Przepraszam ale śmieszne jest to ze bierzesz gotową prace i dodajesz tylko napisy i sądzisz ze już jest wszystko okej ;) To co napisała @Esme to jest niestety albo stety prawdą,bo lepiej zacząć od początku i uczyć się wszystkiego niż pobrać z google gotową prace i dodać Małą rzecz od siebie........ Bez komentarza.

No sama napisałaś że jest to śmieszne.. Po to zrobiłem ten temat żeby takie prace tutaj były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności