Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][Skarga] Quattro


Nemciooo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego i (admin/gracz)?: [admin] Quattro.

STEAM_ID oskarżonego (konsola status): Posiadacie.

Data i godzina zdarzenia: 29.05.2017 godz. 15:29

Dowody (demko/świadkowie): http://amxbans.cs-classic.pl/bans/47292.html

Co to za powód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bądźmy poważni człowieku.... napisałeś skargę na @Quattro z powodu bana???????????????????????????????????????????????/

Gdzie tu logika, ja tam nic dziwnego nie widzę. Pewnie przesadzałeś na serwie i po prostu dostałeś bana... A ty już piszesz skargę że masz "odpocząć"

To się naśmiałem ;}

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry się wtrącę ale sam @-_- napisał kiedyś ,że powody banów mają być zgodne z regulamin więc nie rozumiem ciebie Vitt.

Za takie coś się kiedyś znajdowało na czarnej liście :D

Ale za takie coś to raczej admin nie powinien zostać ukarany ale to decyzja opiekunów.

Pozdro.

@Apsara Calling

cytuje słowa buźki 

"Przy okazji chciałbym zaznaczyć że admin który wpisuje idiotyczne powody bana traci od razu adma.
Powody typu "NARA", "CZEŚĆ", "MÓWIŁEM CI COŚ", itd."

Edytowane przez Zygi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że odpi***alałeś syf na serwerze i poleciałeś, więc czego nie rozumiesz?

Powód bana był dla Ciebie zrozumiały skoro masz pretensje tylko o powód bana to znaczy, że wiesz za co ban, więc wciąż problemu nie widzę. Tym bardziej, że bardziej słowa minki miały się tyczyć tych bezpodstawnych banów lub tych z powodem "wypierdalaj, bo ci zajebie" itp itd. 

 

 

Tak btw. to nieźle żeby pisać o coś takiego skargę, kogoś tutaj widocznie piecze :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam przy sytuacji, gdzie Nemo dostal bana. Całkowicie zasłuzony, ponieważ nie dośc ze wyzywał sie z innymi graczami, to jeszcze wyzwał Quatro pomimo ze go upominał o zachowanie spokoju.

ps. jestem w szoku, ze taki chłopczyk w ogóle ma admina na jb. Skoro ktoś już go otrzymuje, to powinien nie tylko wykazywać się kulturą na swoim serwerze, ale tym bardziej na innym, na który przychodzi sobie pograć. Potem jest zdziwienie, ze funkcja admina opiewa taką a nie inną oceną

Edytowane przez Xena
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie ta skargo zachowywałeś się jak zwykły dzieciak dość sporo razy was upominałem ale  jeżeli nie umiecie sie zachowywać bez dawania wam banów to wasza sprawa. Nie mam zamiaru ciągnąć tutaj jakiejś kłótni tylko proszę opiekuna o sprawdzenia logów  i tyle mam w temacie do powiedzenia. 
A co do powodu bana to chyba zrozumiały dla każdej zdrowej normalnej osoby . 

Edytowane przez Quattro
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zygi napisał:

Sorry się wtrącę ale sam @-_- napisał kiedyś ,że powody banów mają być zgodne z regulamin więc nie rozumiem ciebie Vitt.

Za takie coś się kiedyś znajdowało na czarnej liście :D

Ale za takie coś to raczej admin nie powinien zostać ukarany ale to decyzja opiekunów.

Pozdro.

@Apsara Calling

cytuje słowa buźki 

"Przy okazji chciałbym zaznaczyć że admin który wpisuje idiotyczne powody bana traci od razu adma.
Powody typu "NARA", "CZEŚĆ", "MÓWIŁEM CI COŚ", itd."

A powód 'odpocznij' jest idiotyczny? Ochłoń , odpocznij , ogarnij , przyhamuj etc. odnoszą się jedynie do wyzywek lub wulgaryzmów, gdzie na tym serwerze 2 powód odpada. Dla mnie Quatroo nie złamał regulaminu, nie wiem czy dalej będziesz się trzymał tej kwestii.

 

15:22:32: "Quattro<1471><STEAM_0:0:3672890><TERRORIST>" say "po 1 po to jest u@ apo 2 ogarnij slowa bo polecisz"

15:25:11: "Quattro<1471><STEAM_0:0:3672890><>" triggered "amx_tsay" (text "ostatni raz pisze ogarnac slowa") (color "white")

15:27:56: "Pablito<1478><STEAM_1:0:1613057868><CT>" say "quattro prosze cie" (dead)

15:28:16: "Pablito<1478><STEAM_1:0:1613057868><CT>" say "czemu Ci nikt ss'ow nie jebnie?"

15:28:18: "Pablito<1478><STEAM_1:0:1613057868><CT>" say "bo masz via"

15:28:37: "Quattro<1471><STEAM_0:0:3672890><>" triggered "amx_tsay" (text "a co mam sam sobie ss'y dawac ?") (color "white")

15:28:44: "Pablito<1478><STEAM_1:0:1613057868><CT>" say "i nawet nie potrafisz mnie zabic jak pisze na chacie psie" (dead)

15:29:08: "Pablito<1478><STEAM_1:0:1613057868><CT>" say "pozdrawiam" (dead)

 

To chyba cała konwersacja, łącznie z upomnieniem. Chamskie zachowanie, i czego oczekujesz od tej skargi?  JA TEŻ POZDRAWIAM

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności