Sign in to follow this  
Besi523

Użytkownik miesiąca [MAJ]

pre_1458747026__um.png

Maj jako miesiąc pracowity czy bardziej leniwy? Zaraz to sprawdzimy! 

Widzisz osobę która w maju wyróżniała się na tle forum? np. dużo pisała, pomagała, zgłaszała problemy oraz ogólnie dużo się udziela i chciałbyś ją/jego wyróżnić mianem użytkownika miesiąca? To idealny czas aby się zrewanżować i podziękować!

W komentarzu wpisz nick jednej osoby która twoim zdaniem powinna wygrać oraz uzasadnij swój wybór.

Zapraszamy do zabawy!

Wzór:

Nick
Powód

_

Zasady:

• W celu zapobiegnięcia spamu ~ Jeżeli nick kandydata został podany przez innego użytkownika wcześniej, dajemy pod tym postem like.
  • Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać 5 postów na Forum
  • W zabawie nie biorą udziału:
    • -_-
    • Besi523
    • dav3
    • Kasia

Nick: @xKardzio

Powód: Jeden z dwóch adminów TS3, spełniający się na swoim stanowisku bardzo dobrze. Bezkonfliktowy, ogarnia towarzystwo kiedy trzeba i bardzo często pilnuje audycji. Myślę, że przyszła czas aby on został użytkownikiem miesiąca. Powodzonka gnojku! :D

Edited by Marina.

Nick: @James0v

Powód: Jest on sympatycznym i pomocnym użytkownikiem forum. Na co dzień razem wykonujemy dobrą robotę w dziale UB i gdy ja mam jakieś wątpliwości on bez trudu tym się zajmuje. Jak dla mnie to wystarczy, aby został użytkownikiem miesiąca.

Nick: Wercia.

Powód: Ogólnie to od jakiegoś czasu nikt się nie wyróżnia w aktywności prócz Werci (no i sequella, ale ta aktywność to na nagrodę tak średnio bym powiedział). Dziewczyna spędza ogrom czasu na forum i ciągle wszędzie jest jej pełno (skala zmalała, bo jak już mówiłem, ogólna aktywność jest kiepska). Jako iż jest to "użytkownik miesiąca", a nie "gracz miesiąca" lub "totalny random miesiąca", to nominuję tę pannę, gdyż na to zasługuje.

Edited by Rias
lol, przecinek źle dałem i mnie reził

Dnia 3.06.2017 o 19:01, Rias napisał:

Nick: Wercia.

Powód: Ogólnie to od jakiegoś czasu nikt się nie wyróżnia w aktywności prócz Werci (no i sequella, ale ta aktywność to na nagrodę tak średnio bym powiedział). Dziewczyna spędza ogrom czasu na forum i ciągle wszędzie jest jej pełno (skala zmalała, bo jak już mówiłem, ogólna aktywność jest kiepska). Jako iż jest to "użytkownik miesiąca", a nie "gracz miesiąca" lub "totalny random miesiąca", to nominuję tę pannę, gdyż na to zasługuje.

Zdobyła największą ilość głosów.

Gratuluje, @Wercia. zostaje nowym użytkownikiem miesiąca :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this