Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - Wredny


wredny

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:  Wredny

2. Imię:  Mateusz
3. Wiek:  29 lat
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  5
5. Sprawny i działający mikrofon**: obecny
6. Składka (tak/nie): tak oczywiscie
8. Parę słów o sobie **: Siemanko nazywam sie Mateusz pochodze z Malborka aktualnie mieszkam z rodziną (Żona , córeczka 3 lata , młody 1 roczek) w Niemczech tez tu pracuje jako mechanik (mechatronik) samochodowy .No co mogę powiedzieć jestem osobą juz trochę straszą zdyscyplinowaną nie lubię chamstwa , uważam ze ludzie powinni mieć do siebie szacunek i tak sie też odnosić . przeklinam zdarzy się ale nie przy dzieciach . Jestem stanowczy lecz nie agresywny .
 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram  na tym serwerze juz od dłuższego czasu . Szczerze atmosfera jest fajna tylko w tedy jak admini są . Ogarniięty i poczciwy  
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  standardowo 5 h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): ogólnie to cały czas  jak nie jestem w robocie 
 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2 lata  ok  3k h
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie . ale zawsze musi być ten pierwszy raz
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, jesteś praktycznie cały czas gdy wchodzę na serwer, praktycznie zawsze trafiam na Ciebie, jesteś ogarnięty i zależy Ci tez na tym serwerze co ja zauważyłem gdy jestem na serwerze. Dodatkowo można wspomnieć, że na ten moment są bardzo, bardzo potrzebni nowi admini, a Ty nadajesz się bardzo dobrze na to stanowisko i myślę, że mimo tego, że można składać tylko jedno podanie na tydzień, to w tym wypadku można na to przymknąć oko, chociażby z tego powodu, że bardzo potrzebni są nowi admini na ten serwer, bo inaczej nie pociągnie on długo, JESTEM BARDZO ALE TO BARDZO NA TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wytłumaczę:

 
Podanie natychmiastowo zostanie odrzucone gdy:
 
1. Posiada się mniejszą ilość godzin na serwerze niż jest to wymagane ~ 25 godzin
2. Mikrofon jest niesprawny bądź w przypadku jego nie posiadania
3. Posiadanie mniejszej ilości niż 150 godzin w Counter Strike Global Offensive
4. Osoba nie wykazuję się kulturą osobistą 
5. Osoba składająca podanie wypowie się pod nim ~ służy do tego opcja edytuj ~ w poprzednim podaniu.
6. Namawianie osób trzecich do wypowiedzi w podaniu
7. Brak jakiegokolwiek podpunktu we wzorze skutkuje odrzuceniem podania
 
+ Podpunkty z regulaminu ogólnego:

17. Wypowiadanie się we własnym podaniu jest zabronione. Podanie od razu zostaje wtedy odrzucone.

18. Podania na admina, moderatora, grafika, redaktora można składać tydzień po zamknięciu naszego ostatniego podania. 

 
Jeśli się do tego dostosujesz to nast podanie możesz napisać 8 czerwca ;)
 
Odrzucam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności