Skocz do zawartości

Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na TS3: Rias
Godzina + data zdarzenia:  05.06.2017 23:21:33
Nick admina lub gracza na którego chcesz złożyć skargę: pynia
Opis sytuacji: Jako iż wystąpiło święto, mianowicie moje ukazanie się na tymże serwerze głosowym, to zleciało się w bród ludzi, a także osoba pokrzywdzona - Marcin, szerzej znany jako Zygi zabijaka lub aktualnie BaD BoY. Nie minęła godzina, gdy sielanka została przerwana banem permanentnym o powodzie "test". Do powiedzenia mam kilka słów, a także kilka spraw mam do poruszenia. Jako totalny casual i osoba nie będąca częścią społeczności tego serwera nie jestem w żaden sposób powiązany z kimkolwiek.
 
Sprawa pierwsza, czyli ban z powodem "test". Jakim prawem którykolwiek z adminów mógł zbanować z takim powodem. Od razu przechodzimy do sprawy drugiej otóż jakim prawem pynia posiada flagi roota i co więcej z nich korzysta w sposób niewłaściwy? Nie rozumiem jaka moc czuwa nad ową byłą adminką, podkreślam byłą, że robi takie rzeczy. Jest to nie tylko niesprawiedliwe wobec reszty administracji, ale także pokazuje serwer ze złej strony: burdel w zarządzie, bezpodstawne bany, bezsensowne powody (o których przecież jest temat, co prawda dotyczący csa, jednak ban to ban, platforma jest nieważna). Piastowanie przez pynię stanowiska opiekuna, nie upoważnia jej w żadnym stopniu do tego co robi, gdyż opiekunem już nie jest (brak rangi na forum = brak flag).
 
Nie jestem za częstym gościem na tym tsie, jednak nie zamierzam przymykać oczu na łamanie zasad. Nie po to są podania by istnieli użytkownicy jak pynia w tym momencie - poza prawem.
 
Dowody:
<23:20:56> "Sensi" przełączono się z kanału "[cspacer0]Poczekalnia" na "13. Pogaduchy o masie"
<23:20:56> Grupa kanału "Admin Channel" została przypisana do "Sensi" przez "[TS3] Cs-Classic.pl [Darmowe Kanały] [Bezpieczny]".
<23:21:33> "BaD BoY" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "Pynia" (test)
<23:22:57> "Dynaam to frajer z Wieliczki" jest teraz znany jako "Thomas"
<23:23:26> "UJFE" przerwano (connection lost)
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Powiem szczerze, że to podchodzi pod dość chamską ignorancję wiadomości na PW.
Dam się wypowiedzieć Pyni i zamykam, choć nie ukrywam, że w tej sytuacji potraktowano mnie jak gówno, gdzie jasno napisałem co i jak, a także poinformowałem o pewnych rzeczach, które ponownie tutaj użyto, wprowadzając ludzi w bląd.

Dodam jedną najważniejszą rzecz, na TS nikt poza mną nie ma dostępu do adresów IP,  a pynia nie ma żadnego roota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego bana... z Pynią już sobie wyjaśniłem, co do reszty skargi w sensie moderowanie działu ts bez rangi opiekun podpinam się pod temat Riasa 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalitaryzm czuć, skarga to skarga trzeba zebrać zeznania, dowody itd... i rozpatrzyć. Jak ja byłem winny to dostawałem po dupie i przepraszałem, więc Karol uczciwie rozpatrz to, a nie piszesz że wypowie się Pynia i zamykasz :D

 

hmm no ale PW to PW prywatne wiadomości są prywatne i to stały gracz który z jakiegoś powodu reklamował inny TS3 (np. lagował ten ts3 i chcieli iść na lepszy lub ten ts3 classica jest zjebany i chcieli przejsc na inny). Trochę śmieszne wasze tłumaczenia, bo za moment może moje PW na forum przejrzycie jak obrazałem większośc stałych bywalców forum itd... ? :D

Prawda taka, że ts3 rozjeb.... i już nie jest taki jak kiedyś chyba warto zmienić kadre zarządzająca ts3 bo ludzie uciekli w większości z t3 classic i uciekaja nadal niniejszym za obecne akcje które są tutaj teraz :P i inne ... :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to chodzi o to, że po pierwsze - banuje bezpodstawnie użytkowników, po drugie powód PO RAZ KOLEJNY nie jest poprawny, a po trzecie co to za banowanie z powodem "test"? Na tą osobe jest KOLEJNA skarga. Jeśli nie zostaną wyciągnięte żadne konsekwecje oznaczać to będzie, że na tym serwerze TS nie działa, nie trzeba się do niego stosować, a administracja jest ponad prawem/regulaminem.

Straciłem dziś resztki szacunku i do Pyni i do Ciebie, administratorze, co masz w nosie swoich użytkowników.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, -_- napisał:

Powiem szczerze, że to podchodzi pod dość chamską ignorancję wiadomości na PW.
Dam się wypowiedzieć Pyni i zamykam, choć nie ukrywam, że w tej sytuacji potraktowano mnie jak gówno, gdzie jasno napisałem co i jak, a także poinformowałem o pewnych rzeczach, które ponownie tutaj użyto, wprowadzając ludzi w bląd.

Dodam jedną najważniejszą rzecz, na TS nikt poza mną nie ma dostępu do adresów IP,  a pynia nie ma żadnego roota.

Nie znam się na rangach/flagach TS, pewne jest to, że zbanowała czego nie powinna móc robić. Jeśli to jest sprawiedliwe i poprawne traktowanie użytkowników, którzy wg prawa są równi, to chyba żyjemy w 2 różnych światach, w których panują różne definicje sprawiedliwości.

 

Nie mam wglądu w czyjeś PW, tak więc nie rozumiem argumentu. Kolejna sprawa "dasz się wypowiedzieć pyni i zamykasz" niby z jakiej paki? Przestajemy widzę żyć w demokarcji, a na forum wkracza totalitaryzm.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wielkie zdziwienie AHA widze bana z powodem test nieuzgodnionym powdem z Zygusiem co sie biedny bulwersuje aha aż Diament zaczął krzyczeć cwele no powiem tyle że nie rozumiem co do mnie masz ale nie traktujesz kazdego powaznie ;/ moje zdanie :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jakiekolwiek wyjaśnienia tej sytuacji należą się tylko i wyłącznie Zygusiowi.
Oczywiście między sobą już to sobie załatwiliśmy i powiedziałam mu dlaczego go zbanowałam, ale widzę, że nie obejdzie się bez publicznego tłumaczenia (hehe)

 

 

Otóż zostałam poproszona przez Karola by w miarę możliwości monitorować serwer i to co się na nim dzieje. Dotarły do mnie screeny z prywatnych rozmów na pw, gdzie użytkownik o nicku "Zyguś" rozsyłał do użytkowników wiadomości, w których reklamował inny serwer TS3. Oczywiście użytkownik ten po wysłaniu wiadomości od razu opuścił serwer, w  związku z czym dostał ode mnie bana permanentnego bez jakiejkolwiek dyskusji i wyjaśnień. Poinformowałam Karola o tym, że osoba z nickiem "Zyguś" rozsyła takie wiadomości o tym, że dałam takiej osobie perma też. Nie mam dostępu do IP użytkowników, dlatego żeby sprawdzić czy to "prawdziwy" Zyguś i wyjaśnić wszystko dałam takiego bana dzisiaj na ID jak się okazało prawdziwego Zygusia . W treści bana napisałam "test", po czym od razu go odbanowałam i napisałam do niego z przeprosinami.  Podsumowując, wszystko na bieżąco wyjaśniałam Karolowi i uważam, że to przede wszystkim JEMU i w tym przypadku Zygusiowi powinnam się tłumaczyć. 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
12 minut temu, QubaS napisał:

Totalitaryzm czuć, skarga to skarga trzeba zebrać zeznania, dowody itd... i rozpatrzyć. Jak ja byłem winny to dostawałem po dupie i przepraszałem, więc Karol uczciwie rozpatrz to, a nie piszesz że wypowie się Pynia i zamykasz :D

a co mam tutaj uczciwie rozpatrywać?

Sprawa wygląda następująco, dostałem dowody w postaci SS, gdzie Zygus reklamował innego ts, który na dodatek jest prowadzony przez osobę, która groziła, że będzie atakować moją sieć. Pynia miała jasny rozkaz by banować tego typu osoby i im podobne permanentnie bez względu na to czy jest to osoba mająca na forum rangę opiekuna, właściciela, VIP, czy kogokolwiek, bo ta cała "ekipa ludzi" która skupia się przy TS jest tak zawistna, że zrobią wszystko by rozkręcić swój wlasny interes.

Problem polegał na tym, że użyto JEGO NICKU, na pewno nie przypadkowo, więc coś tutaj nie gra. Napisałem do Zygusia by to wyjaśnić, Pynia wyjaśniła mi, że typa nie było jak wyszła, wiec zastosowała się do tego co miała robić w takich przypadkach i skorzystała z UID Zygusia w kanale, a następnie go zbanowała, podobno tak sao postąpiła z tamtą podróbą. Po zgłoszeniu tego do mnie, a następnie rozmową z Zygusiem sprawa została rozwiązana, z on otrzymał od razu UB i BA, użyłem sam SŁÓW "PRZEPRASZAM".

Nie ma tutaj żadnego totalitaryzmu, pynia nie ma moderacji w dziale, nie ma też jakiś uprawnień, które pozwalają jej na dowolną edycje grup, permisji, a także sprawdzania adresów IP, bo cenie sobie bezpieczeństwo ludzi na TS, więc tylko ja mam dostęp do adresów IP. Gdzie miała sprawdzić autentyczność tejże osoby?  Nie była w stanie, a więc jest to zwykła ludzka pomyłka wywołana też moim rozkazem banowania jak najszybciej takich przypadków.

To że nasz TS jest atakowany codziennie po parę razy, to wie każdy, ale to że niektóre inne ts starają się reklamować swój własny naszym kosztem, to druga, WAŻNIEJSZA sprawa o której nikt jakoś głośno nie mówi, a tym bardziej nie stara się pomóc by jakoś temu zapobiec. Użyłem drastycznych środków, które niekoniecznie muszą być w 100% dokładne i takie przypadki mają prawo się tutaj zdarzać.

 

Dodam jeszcze na koniec, że w najbliższym czasie regulamin TS3 zostanie przebudowany i jasno zaznaczę tam, że serwer należy do mnie, a nie do samej sieci, ponieważ jest on też podczepiony pod kanał Besi523, a ja sam nie chcę słuchać w przyszłości, że dałem komuś roota lub vroota/admina osobie, która nie siedzi jakoś dużo na forum, bo prowadzenie serwera głosowego w ten sposób jest niemożliwe i przez to ten serwer traci. Serwer TS3 nie powinien mieć ekip z forum, a osoby z zewnątrz, które się na tym znają i które mają na to czas, a każdy  dobrze wie, ze gdybym dodał komuś z dupy w ten sposób jakąś rangę to byłaby spina na całe forum, bo jak to możliwe.

Dodatkowo zaznaczę, ze sam serwer TS3 jest opłacany przeze mnie, nie ze środków sieci, a więc tylko licencja została przez Was za sponsorowana (każdy wie przez jakie osoby), więc w przyszłości też nie będzie żadnych zbiórek na jego opłatę lub samą licencję bym potem nie słuchał, iż ludzie dają pieniądze na coś co nie należy w 100% do sieci.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności