Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na gracza - To nie Do you remember ME


Trojka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Trojka

2. Gracz 

3. To nie Do you remember ME?

4. STEAM_0:1:103191233

5. 07.06.2017 ok. 20:40

6. spy_vs_spy ( dokladnej nazwy nie znam  )

7. Prowadzący otworzył cele przed wydaniem poleceń , po czym został zabity. Analogicznie w tym momencie jest FD dla wszystkich , ale nie według oskarżonego.. Zabijał on każdego            kto nie miał pozycji buntu.. Mimo tego , że Guard oraz inni gracze PISALI mu , że ma zaprzestać zabijania , to ten dalej swoje . Gdy runda się zakończyła ponownie Guard napisał mu,      że był FD , a on sam zrobił  Mass FK , ale To nie Do you remember ME miał to gdzieś i dalej uważał , że dobrze zrobił .

8. Świadkowie: Huczin , Lemon , Reszta osób które były wtedy na serverze.  + demo http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_spy_vs_spy_beta7-1496858400-1496861040.zip

9. Ostatnie rundy .. coś poniżej 10 minut

Edytowane przez krystek145
Dodałem Demko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówił jeremaya zmiana prowadzącego nie jest poleceniem. Otworzył cele renember przed wydaniem poleceń czyli jest fd i zabijal do tych, którzy podchodzili do niego. Mówiąc krócej doszło do masowego FK, ale dziwi 1 było 2 guardów, czemu agencik nie zareagował, a huczin darł się?, jeżeli po wytłumaczeniu wszystkiego gracz będzie udawał że wszystko dobrze zrobił to normalnie trzeba było kiknąć go za mass fk. Czy to trudne ?

Edytowane przez ceberi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zaszło nieporozumienie. Nie doszło do MASS FK. Obejrzałem demko i nie zwróciłem wcześniej uwagi, że Oskarżony oddał prowadzenie  drugiemu CT PRZED otworzeniem Cel. Był bezruch czyli polecenie zostało wydane. Byłem trochę rozproszony i nie zwróciłem uwagi podczas gry. Nie było FD dla więźniów.

EDIT

A to wszystko zmienia. Wtedy Był MASS FK. Przepraszam za pomyłkę, ale tak do tej pory większość administracji tak tłumaczyła.

EDIT 2

No wiem Ceberi, powinienem go kicknąć, to nie byłoby skargi, ale nie byłem jednak do końca pewny czy rzeczywiście prowadzący zginął po otworzeniu Cel.

EDIT 3

To nie Do You Remember ME. Ale wiesz że jeśli nie znasz regulaminu to nie powinieneś się pchać do CT. Rozumiem - pomyłka, każdemu się może zdarzyć, no ale proszę Cię. Tak ciężko raz usiąść i porządnie przeczytać regulamin?

Edytowane przez Huczin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Do You Remember ME

 

Zabijając 2/3/4 tt czytaj więźniów zrobiłem to odruchowo bo myślałem że 1 tap dał polecenia i jak namnie wyskoczyli zaczełem strzelać Przepraszam z wszystkie FK bo jeszcze sie Ucze na tym serwie grać jak wszyscy bo nie Jestesmy IDealNI.

Chciałbym dodać że nie znałem tego nakazu/przepisu w regulaminie

Edytowane przez TomSon99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc strażnikiem jesteś zobowiązany do znajomości regulaminu, a wytłumaczenia że nie wiedziałeś nie zwalniają Cię z konsekwencji :)

Obejrzałem demko i skarga jest jak najbardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie ciekawi dlaczego ignorowałeś guardow. Oni są a po to by ich słuchać  a nie tylko do mutowania graczy. Zwłaszcza  gdy piszesz sam ze się e uczysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności