Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga ogolna


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:OnlY NeW

Nick oskarżonego i (admin/gracz)?:admini ogólnie

STEAM_ID oskarżonego (konsola status):nie potrzebne

Data i godzina zdarzenia:nie potrzebne

Dowody (demko/świadkowie): nie potrzebne

Opis sytuacji: Nie chciałem tego robić ale jestem zmuszony przez sytuację jaka się dzieje ostatnio na ODD2. Więc tak, chodzi o to że admini, których przyjeliście maja totalnie wy***** na serwer, wejdą jak im sie zachce a na serwerze bedzie dalej panował burdel, bo inaczej się tego nie da nazwać. Opiekunowie również mają wyje**** na to czy admini graja czy nie, dodatkowo sami wchodzą na serwer raz na miesiac, jezeli nie rzadziej, na serwerze biegają same odpaly, grac sie nie da poprostu. Nie dziwie sie ze gracze odchodzą, bo jak dalej sytuacja bedzie wygladac tak jak wyglada to ten serwer nie ma co liczyc na wieksza ilosc graczy. Dziwicie sie ze co chwilie sie wkur*** na adminow? To zacznijcie myslec na tym serwerem bo serio to juz jest nie do wytrzymania. Chcesz sobie wejsc normalnie pograc jak czlowiek i sie wyluzowac, ale sie kur** nie da bo cziter, a admini jak wejda raz na rok to nawet na 1min nie posiedza tylko wejda, zabija kilka osob i wyjda. Tak jak pisalem w poprzedniej skardze, mam wrazenie ze admin to nie zobowiazanie tylko kolorek dla szpanu i dalej bede sie tego trzymal. To juz kolejny dzien gdzie wszedl 1 admin na 24h i nic nie zrobil. Jak tak dalej bedzie to ja nie wiem czy chce byc na tej sieci. Niby najlepiej rozwiniety serwer cs 1.6 ale prayktyka mowi zupelnie co innego. Jedynym adminem ktory cos tu robi jest Quattro. Crew, Cwaniaczek wejda raz na kilka dni. Tak dalej byc nie moze. Moje slowa potwierdzi kazdy, kto gral na dd2, kogo zapytacie. 

Tyle ode mnie, 

Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i trochę racji masz z tym że mają w******e. Przykład, Fam na innym nicku dostaje bana za wh, dema nie ma do tej pory.

Opiekunowie nie muszą grac. :)

I Sequell co do Twoich zgłoszeń to admini już nie reagują bo często podawales graczy czystych, nawet adminów zgłaszałeś na u@ więc nie dziw się że nie wchodzą i nie sprawdzają.

Edytowane przez James0v
Wulgaryzmy na forum publicznym.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopcze widzę ze cały czas masz jakieś problemy do adminow dd2 a może ty masz problem ze sobą? Ja tak nzekasz to rusz dupe i sam się zgłosić na admina i problem zniknie...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sequell zgłasza praktycznie każdego , który go zabije, jego skargi nie są traktowane poważnie, bo zgłasza czystych znanych ludzi, bądź już wielokrotnie sprawdzonych, admini grając na serwie sprawdzają na bieżąco graczy gdy padną, lub gdy zostanie zgłoszona osoba na u@, i też często z pocyzji gracza a nie ze specta , żeby się cziter nie połapał że jest obserwowany, i samo sprawdzenie nie trwa 1 rundy, tylko może potrwać kilka rund, a Ty myślisz , że jak kogoś zgłosisz, to reakcja ma być natychmiastowa = zbanowana, po 2 jeśli gracz jest czysty to admin po prostu nie banuje go a ty płaczesz dalej na u@....żądając bezpodstawnej reakcji.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się z Tobą zgodzę, są admini który są praktycznie non stop online na steam, zawsze możesz do nich napisać i jeśli są w stanie to wejdą na serwer.  Fakt, dużo jest takich którzy nie pokazują się w ogóle albo dość rzadko, ale trzeba też być trochę wyrozumiałym zbliżają się wakacje, co za tym idzie koniec szkoły, sesje, większy natłok obowiązków związanych z pracą, ale też dobra pogoda, możliwość spotkania się ze znajomymi itp. Nie masz też wglądu na dział dostępny tylko dla osób z rangą admina, więc nie wiesz czy ktoś nie zgłaszał nieobecności czy też zmniejszonej aktywności wynikającej z powodów prywatnych itp. Zawsze też możesz wejść na forum i napisać na sb, może ktoś kto będzie akurat przeglądał forum zauważy to i rozwiąże problem.  Ale z tego co widzę i co czytam, często admini mówią, że zgłaszasz byle kogo, nie raz osobę która Cię zabiła bo była lepsza, może czas ogarnąć, że nie każdy kto zabija CIEBIE musi oszukiwać.
Mimo wszystko sądzę, że zrobienie małej selekcji w zespole nie jest głupim pomysłem, o ile nie uszczupli to zbyt znacząco składu.

Edytowane przez e v i l
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kur** ale jak ktoś składa podanie na admina, to musi się liczyć z tym że musi poświęcić trochę czasu na serwer. A większości adminów to ja nie widziałem na serwerze od jakichś 2 tyg a przez te 2tyg grałem rano i wieczorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz ze Twoim zdaniem Quattro jest adminem pracowitym a to ciekawe bo dzisiaj mowiles co innego na serwerze xd cytuje "Admin patrzyl na odpala i sobie poszedl " ( wyjasnienie quatro napisal mi ze jest zw i nie widzial co pisali na u@ ) 

Okres wakacyjny sie zbliza wiec normalna rzecza jest to ze nikt Ci przed kompem ne bedzie siedzial i tak jak na ten okres sytuacja z adminami nie jest tragiczna. Tobie sa potrzebni admini do czego? Co chwile zglaszasz kogos kto Cie zabil a jest czysty . 

A moze ktos zglosil nieobecnosc ? Sprawdzales to ? 

Jak wywalisz wszystkich ktorzy nie moga wejsc na serwer codziennie chocby na 30 min to praktycznie kazdego bedzie trzeba wrzucic z tej posady...

Edytowane przez promistrz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sequel ty chyba wchodzisz na serwer wtedy kiedy niema admina a jest cziter.

Masz kontakt do każdego z adminów, spróbowałeś kiedyś napisać do nas? Do mnie akurat możesz napisać na forum pw, wtedy kiedy jestem w domu to zawsze jestem aktywny albo na forum albo na serwerze:-)

Problem z aktywnością naszej ekipy zaczął tydzien lub 2 temu, wieczorem widze ponad 5-10 adminów a popołudniu 3-4. Z 2/12 h serwer jest pusty (czyli nie ma admina), co z tych 2 h wchodzą boty psują gre i wszyscy wychodzą z serwa, a w pozostałych godzinach jest spokój. Tak jak mówiłem zawsze macie kontakt znami, spróbujcie napisać do nas^ TYLKO prosze nie napisać na czatbox na forum:)

Sprawa będzie załatwiona :)@Miłosz napewno coś ma na myśli ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, CreW_ napisał:

Sequel ty chyba wchodzisz na serwer wtedy kiedy niema admina a jest cziter.

Masz kontakt do każdego z adminów, spróbowałeś kiedyś napisać do nas? Do mnie akurat możesz napisać na forum pw, wtedy kiedy jestem w domu to zawsze jestem aktywny albo na forum albo na serwerze:-)

Problem z aktywnością naszej ekipy zaczął tydzien lub 2 temu, wieczorem widze ponad 5-10 adminów a popołudniu 3-4. Z 2/12 h serwer jest pusty (czyli nie ma admina), co z tych 2 h wchodzą boty psują gre i wszyscy wychodzą z serwa, a w pozostałych godzinach jest spokój. Tak jak mówiłem zawsze macie kontakt znami, spróbujcie napisać do nas^ TYLKO prosze nie napisać na czatbox na forum:)

Sprawa będzie załatwiona :)@Miłosz napewno coś ma na myśli ;)

 

Za każdym razem jak jestem na serwie( dzisiaj byłem prawie cały dzien) widzę moze mac 2-3 adminów. Jest was prawie 30 a grać z 6. To chyba jest coś nie tak skoro w ostatnich tygodniach widziałem z 10 podań na admina+ żadnego z przyjętych nie widziałem na serwie dłużej niż 20 min. To po co składach te podania skoro macie nie grać? Coś tu jest nie halo. Wcześniej grałem na ns 2 tyg pisałem na forum zgłoszenia na czatbox (bo tam najłatwiej zauwazyc) Ale musiałem czekać 2h żeby jakiś admin wszedł. Teraz gram na steam i jak widzę ze ktoś podejrzanie dla mnie gra patrzę w znajomych czy jakiś admin Jest on-line. Nie ma żadnego a mam +\- 10 adminów dodanych na steam.  Więc co mam każdej czitera nagrywać na demko i rozpisywać? Wakacje to niby czas na odpoczynek ale jednak admin powinien do czegoś zobowiazywac. Po co składać je podania w czerwcu skoro za 2 dni ma was nie być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sie wtrące bo już czytać tych płaczów żal mi. To wstrząsające i traumatyczne przeżycie musiało być widzę.. :( Chłopie nie każdy jak Ty siedzi na garnuszku u starych i mu się w dupie przewraca od leserstwa i wymyśla bzdury. Wakacje tuż, tuż to zapieprzamy na wakacje na Malediwach, sączyć drinki z palemkami i zrzucać bikini z opalonych ponętnych kobitek :P Twoje zgłoszenia w 95% to pudła, wystarczy, że ktoś Cię trafi (a to wybitnie trudne nie jest) i już jest informacja o stuprocentowym haxie, a broń Boże nie dostaniesz oficjalnej informacji na piśmie, że gość jest SPRAWDZANY to admini bee. Dobry admin to ten ,który siedzi pół dnia na serwerze a najlepiej na spect? NIgdzie nie ma napisane, iż mamy informować graczy o SPRAWDZANIU nie mylić SPRAWDZENIEM gracza oraz o tym, że trzeba to robić na spect. Wczoraj wspomniany przez Ciebie Quattro sprawdzał, ze spect gracza dał cynk na u@, sprawdziłem go nie schodząc na specta, informując "dla mnie czysty",potwierdził to kolejny admin niestety nie pamietam który i admin sprawdzający ponownie grał i gitara. Zauważyłeś? 3 w jednym czasie było na serwerze a Ty ludzi po 2 tygodnie nie widujesz haha Nie podoba Ci się to nie graj, daj ludziom żyć poza siecią i serwerem, tamto życie też jest fajne. A ja jestem kulturalny i Pozdrawiam.

Edytowane przez Gerlo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to, że 18 Maja piszesz pożegnanie, że już Cię nie zobaczymy i w ogóle koniec elo. Po czym za chwilę jednak wracasz i kręcisz jakieś gównoburzę jak nie na serwerze to na forum, każdy robi wszystko nie tak, każdy admin się nie nadaję, każdy odpalony, tylko ty sam jak palec zostałeś idealny i bez skazy XD
 

To jest rzekoma lista adminów ODD2, nawet jeśli nie jest regularnie edytowana (ostatnia edycja 22 maja) to ja tu kuźwa nie widzę 30 adminów jak to o tym wspominasz, ba, nawet licząc z opiekunami dalej brakuje prawie 1/3 do podanej przez ciebie liczby XD

Edytowane przez e v i l
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, e v i l napisał:

Nie do końca się z Tobą zgodzę, są admini który są praktycznie non stop online na steam, zawsze możesz do nich napisać i jeśli są w stanie to wejdą na serwer.  Fakt, dużo jest takich którzy nie pokazują się w ogóle albo dość rzadko, ale trzeba też być trochę wyrozumiałym zbliżają się wakacje, co za tym idzie koniec szkoły, sesje, większy natłok obowiązków związanych z pracą, ale też dobra pogoda, możliwość spotkania się ze znajomymi itp. Nie masz też wglądu na dział dostępny tylko dla osób z rangą admina, więc nie wiesz czy ktoś nie zgłaszał nieobecności czy też zmniejszonej aktywności wynikającej z powodów prywatnych itp. Zawsze też możesz wejść na forum i napisać na sb, może ktoś kto będzie akurat przeglądał forum zauważy to i rozwiąże problem.  Ale z tego co widzę i co czytam, często admini mówią, że zgłaszasz byle kogo, nie raz osobę która Cię zabiła bo była lepsza, może czas ogarnąć, że nie każdy kto zabija CIEBIE musi oszukiwać.
Mimo wszystko sądzę, że zrobienie małej selekcji w zespole nie jest głupim pomysłem, o ile nie uszczupli to zbyt znacząco składu.

To jest dokładnie to. Nic dodać nic ująć

 

 

Mówisz 30 adminów? Mówisz nie dostosowują się do swoich godzin, to jest nieprawdą. Ja lub Discus przyjmujemy adminów na ICH warunkach, mało jest osób które deklarują że będą siedzieć pół dnia a nawet więcej, statystycznie jest to średnio 3h, w zależności od zgłaszanych nieobecności lub zmn aktywności, włączając fakt że jest CZERWIEC. Ja rozumiem każdego z moich adminów, bo sam nie wyrabiam momentami i zapominam nawet o swoich obowiązkach, że jest takie coś jak DD2 które czeka na mnie.

To jest moje stanowisko, jeżeli chcesz dodatkowe ręce do pomocy szukaj nowych adminów

Z 21 adminów (+2 opiekun, 1 ubt) 9 ma zmn aktywnosc lub brak aktywnosci, reszta stara się wchodzić i ja nie widzę problemów, zdarzają się luki w czasach ale to nie jest zalezne od nikogo, a ja nie będę ingerował w czas wolny adminów. T

Edytowane przez Miłosz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz ze nie masz kontaktu i z administracją i ze admini nie reagują na podane przez Ciebie zgłoszenia.

zacznę od 1 punktu. Masz steam jest na serwerze komenda /kontakt piszesz do admina online, drugie piszesz na sb napewno jakiś admin zawsze jest 3 Masz mojego fb to możesz napisać.  Kolejna sprawa jeśli zglaszasz sprawę na u@  nie martw się Ci gracze są ogladani. Nie musisz wejść na spect by przeglądać gracza. Mimo że nie było mnie na serwie nie znaczy to że nie patrzę na hltv. Każdy z adminów jak było zgłoszenie wykonywał swoją pracę. Odrazu Ci dodam że jeśli było zgłoszenie o graczu uzywajcego nielegalne oprogramowanie sprawdzałem reakcje administracji jak i drugi raz oglądając demko gracza zgłoszonego na u@ także skarga jest nie słuszna. 

Pragnę dodać ze każdy z nas ma swoje życie prywatne. Macie mówię o wszystkich komendy kontaktu sb lub inne formy kontaktu. Moim zdaniem potrzeba chciec i chwilę odczekać aż admin wejdzie. Ewentualnie napisać która to godzina i sobie ja albo siwy przegladnoemy hltv i ta osoba już nie pogra. 

Skarga wyjaśniona zamykam wątek

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności