Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga SerwuS


ceberi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: C3B3RI

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin

 

3. Nick oskarżonego: SerwuS

 

4. Steam_ID oskarżonego: Macie go bo to admin

 

5. Data i godzina zdarzenia: 13.06.2017 godz. ok. 22

 

6. Mapa: jb_dust2_v47

 

7. Opis sytuacji: Ten administrator jest bardzo niepoważny. Gdy dostał fd to autkiem rozjeżdżał terrorystów, utrudniając rozgrywke mimo że prowadzący powiedział że fd przeszkadza fd ginie, ale cały czas to robił bardzo psując gre aż łaskawie ctek zabił go. Banuje, kikuje za utrudnianie gry, a sam zachowuje się jak typowy dres, który myśli że wszystko mu można.

 

 

9. Wynik/numer rundy/czas: ostatnia runda
                                                                                              
Edit
A faktycznie może utrudniać gre wszystkim, bo taki śmieszkowaty jest? Usprawiedliwienie jest takie słabe.
To jest w ogóle patologia i jak gracze mają grać na serwie, jak widzą jaka tu patola dzieje.
Sam banujesz za utrudnianie gry, a sam to robisz. Kim ty jesteś?
Kikujesz/banujesz za to co sam robisz, non sens i patologia.
A gdybym ja utrudniał gre to co? Dostałbym bana? Bo taki przykład dajesz graczom?
9. Admin oraz strażnik ma obowiązek
 
9.1 Utrzymać i odpowiadać za porządek na serwerze
9.2 Zwracać uwagę/banować osoby łamiące regulamin
9.3 Dawać jako członek administracji przykład innym graczom
9.4 Sprawdzać każdego zgłoszonego lub podejrzanego gracza
9.6 Sprawdzać czy zgłoszony tag gracza nie łamie regulaminu
9.7 Aktywnie udzielać się na forum jak i na serwerze
9.7 Wchodzenia na serwer TeamSpeak 3 naszej sieci przynajmniej na godzinę dziennie
9.8 Wymierzać kary zgodnie z regulaminem
9.9 Admin oraz strażnik nie może wykorzystywać swoich przywilejów w celach własnych jak i również aby upraszczać grę swojemu teamowi
9.10 Admin oraz strażnik podlega regulaminowi za jego nieprzestrzeganie grozi utrata posady
9.11 Admin ma zakaz kickowania/banowania innego admina/guarda. Jeżeli dany członek administracji nadużywa bądź nie przestrzega regulaminu niezwłocznie ma zostać to zgłoszone opiekunowi który indywidualnie wymierzy karę.
9.12 Admin ma zakaz zmieniania swojego nicku na czas tymczasowy, jeśli zmienia to na stałe.
I jeszcze dam to 
1.6 Zakazane jest uprzykrzanie gry sojusznikom. (blokowanie cel/siebie nawzajem, przejeżdżanie pojazdami, itp.)
Uprzykszałeś gre sojusznikom rozjeżdżałeś terrorystów autem.
Chciałbym dodać że to jest jeden z wielu wybryków tego administratora, Ten administrator robi co chce na tym serwerze. Zero powagi. I gracze za to bany dostają a admina w ogóle zbanować się nie da. Inni admini nic z tym nie mogą zrobić.
Nie rudi nie mam bólu dupy :)
Edytowane przez ceberi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro prowadzący powiedział, ze FD przeszkadza-FD ginie, to Serwis robił to na własną odpowiedzialność i w efekcie zginął, czyli poniósł karę za swoje śmieszkowanie. Poza tym, to naprawdę zabawnie wyglądało. 

PS. Ceberi, nabierz naprawdę trochę dystansu do niektórych spraw. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem w ct no i serwus przejechal autkiem tero i powiedzialem fd przeszkadza fd ginie a potem wjechal znowu to go zabilem bo ewidentnie przeszkadzal,  a na fd na wlasna odpowiedxialnosc moze przeszkadzac w ten spodob :_:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ceberi...

Po 1. Kiedy ostatnio ktoś dostał ode mnie bana lub kick'a za przeszkadzanie?  

Za przeszkadzanie zostałem zabity. 

Czy komuś to przeszkadzało? Nie, było śmiesznie nikt się nie skarżył, czy przez to co zrobiłem ktoś zginął albo ucierpiał? Nie, więc nie bardzo łapię w czym rzecz. 

Wiele osób robi podobne typu rzeczy, żeby było śmiesznie a ty akurat się czepiłeś mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceberi ty chyba sobie jaja robisz...

FD przeszkadza FD ginie jest chyba po to, gdy FD przeszkadza w prowadzeniu to go sie zabija a nie daje bana. Rozumiem gdy zrobi TK ale przecież nikt nie zginął to i nie ma o co sie za przeproszeniem przy*#$ać.

Powiem tak skarga nie ma sensu ponieważ nikt nie zginął a serwusa zabili za to. Ceberi co do ciebie. Odkąd straciłeś GUARD`a zacząłeś czepiać się każdego admina/guarda jak on wykonuje swoje obowiązki. Pamiętam jeszcze jak mówiłeś "nie rozumiem tych ludzi co piszą skargi bez sensu nie znając regulaminu" powiedz mi co ty teraz właśnie robisz? Masz taki ból dupy o strate guard'a ? 

Edytowane przez RUDI
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie fair, bo ja dostałem bana za rozjeżdżanie ludzi samochodzikiem, więc dlaczego Serwus ma zostać niby tylko zabity? Skarga jak najbardziej trafna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ghostt napisał:

Trochę nie fair, bo ja dostałem bana za rozjeżdżanie ludzi samochodzikiem, więc dlaczego Serwus ma zostać niby tylko zabity? Skarga jak najbardziej trafna.

Tylko, że ty Ghost wpychałeś ludzi do GR'a co skutkowało ich śmiercią, Serwus natomiast tego nie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Ceberi -_-  Skarga zupełnie bezsensowna. Podobną akcję pamiętam robił Rodrigez, wjechał we wszystkich TT autkiem, gdy miał FD, a oni korzystając z chaosu się zbuntowali. Nikt wtedy skargi nie pisał, żaden gracz czy inny admin się nie czepiali. A wiesz dlaczego??? Bo NIC ZŁEGO NIE ZROBIŁ!! Tak samo Serwus! Nikogo do GRa nie wpychał ( to jest tak właściwie uznawane za utrudnianie gry i karane banem :P ), został słusznie zabity tylko za przeszkadzanie. Nie rozumiem o co Ty się tak spinasz!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie był ban od serwusa tylko od konwoya, drugie, nikogo nie wpychałem do gr, wręcz przeciwnie, popychałem ludzi którzy stali obok i nikogo nie wepchałem do środka, trzecie, nikt nie narzekał, że kogoś popychałem, bez ostrzeżenia bez niczego dostałem bana na 3h za popychanie ludzi samochodzikiem co wręcz dla mnie jest aż głupie, bo ludzie robili gorsze rzeczy, a dostawali kicka, wiec totalnie nie rozumiem tego bana, dodam, że jak to robiłem parę dni przed to guardzi po prostu mnie zabijali albo dawali kicka i tyle.

Edytowane przez Ghostt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności