Skocz do zawartości

Skarga RUDI


ceberi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: C3B3RI

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Guard

 

3. Nick oskarżonego: RUDI

 

4. Steam_ID oskarżonego: Macie go jako guarda.

 

5. Data i godzina zdarzenia: Dzisiaj ok. 20.00

 

6. Mapa: jb_dust2_v47

 

7. Opis sytuacji: Ten administrator uwziął się na mnie. Gdy sobie normalnie gadam, a nie drze się przez mikro to w pewnym czasie guard RUDI daje mute. Jak zapytałem się za co kolejny raz zmutował mnie to od tak powiedział że niby nadużywałem mikro.

 

 

9. Wynik/numer rundy/czas: ostatnia albo przedostatnia, bo już nie pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo gadałeś i trochę zagłuszałeś CT i Rudi uznał że zasługujesz na mute. Proste i logiczne. Po co się spinasz o jakiegoś muta, którego i tak dostałeś w przedostatniej rundzie?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahhahaha Ceberi nie wierze że ty miałeś guard'a 

Za nadużywanie mikrofonu jest mute. Dawałem ci ostrzeżenie nie posłuchałeś się więc dałem ci muta. Ty na to od razu "kurwa znowu freemute". To że cie nie lubie nie znaczy że ci moge dawać mute od razu itp nie mam zamiaru stracić swojej posady za taką głupote. 

Przypomne ci że gdy ktoś powiedział słowo bez mutacji to ty od razu tą osobe mutowałeś, a teraz wszystkich adminów nagle się czepiasz o to że robią coś dobrze to ty od razu skarga skarga skarga mimo że ty nie masz racji...

Ty na serio masz nadal ból dupy o strate guarda? 

Na każdej mapie jak jest guard i nic nie zadziała w jakiejś sprawie w ciągu 10 sekund ty mówisz od razu co za reakcja administracji itp itd. oraz że przez dzieci straciłeś permisje guarda.

EDIT

Przypomniałem sobie twoje zdanie po moim upomnieniu "jestem po mutacji to moge sobie gadać'' nadal wiesz co to nadużywanie mikrofonu? Ty czytałeś zmiane regulaminu z forum na mikrofonie więc ci dałem muta gdyż wcześniej dostałeś ostrzeżenie.

 

Edytowane przez RUDI
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RUDI napisał:

Za nadużywanie mikrofonu jest mute. Dawałem ci ostrzeżenie nie posłuchałeś się więc dałem ci muta. Ty na to od razu "kurwa znowu freemute".

Dostałem freemute. Nie nadużywałem mikra.

 

2 godziny temu, RUDI napisał:

Przypomne ci że gdy ktoś powiedział słowo bez mutacji to ty od razu tą osobe mutowałeś, a teraz wszystkich adminów nagle się czepiasz o to że robią coś dobrze to ty od razu skarga skarga skarga mimo że ty nie masz racji...

Jak ktoś gadał bez mutacji to chyba oczywiste że mute, Powiedz mi w jakiej skardze (oprócz z tym buntowaniem) że administrator dobrze zrobił.

 

2 godziny temu, RUDI napisał:

Ty na serio masz nadal ból dupy o strate guarda bo odkąd straciłeś guarda? 

Nie mam bólu dupy :)

2 godziny temu, RUDI napisał:

Na każdej mapie jak jest guard i nic nie zadziała w jakiejś sprawie w ciągu 10 sekund ty mówisz od razu co za reakcja administracji itp itd. oraz że przez dzieci straciłeś permisje guarda.

Jak ktoś obraża/prowokuje a administracja nic nie robi to co mam zrobić. Powiedziałem tak chyba ze 2/3 razy

Twój edit jest wręcz żałosny, każdy chciał co w nim znajduje się, więc powiedziałem najważniejsze,a po upomnieniu uciszyłem się a tu nagle freemute :)

 

Edytowane przez ceberi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się rozpisujecie, ale mi się nie chce zbytnio tego czytać. Sm_mute @tt (czy jakos tak) znasz tą komende? Kiedy byłeś guardem używałeś jej nagminnie kiedy było 7 , 10 czy nawet 15tt. Kiedy mikro nadużuwało z 2osoby. Straciłeś guarda, duża część graczy na serwerze nie daży cię zbyt dużym sentymentem. Boli cię pupka za to że straciłeś guarda. Widzisz wine w innych, a u siebie jej nie widzisz. Dostawałeś po utracie guarda w ciul mutów i się dziwie że jeszcze jakiś admin nie dał ci pmute (jakby zapytać na serwie z 80% graczy było by za 15% dało by nie missclick'iem, a pozostałe 5% to ty. Co do skargi, nie raz byłem świadkiem tego, że nadużywasz mikro. W tej sytuaci nie mogę obejrzeć dema, ponieważ jestem na telefonie, a nie mam dostępu do komputera. Jak dostajesz mute, to nie dostajesz go za nic, więc nie mów że dostajesz freemute. Tyle odemnie, nie pozdrawiam.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SharD napisał:

Sm_mute @tt (czy jakos tak) znasz tą komende? Kiedy byłeś guardem używałeś jej nagminnie kiedy było 7 , 10 czy nawet 15tt. Kiedy mikro nadużuwało z 2osoby.

Skąd wiesz że 2 osoby nadużywały, a może 6/7/8.

 

23 minuty temu, SharD napisał:

Boli cię pupka za to że straciłeś guarda

Mówiłem że dupa nie boli.

 

24 minuty temu, SharD napisał:

guarda w ciul mutów

Muty były za nic.

 

24 minuty temu, SharD napisał:

Straciłeś guarda, duża część graczy na serwerze nie daży cię zbyt dużym sentymentem

Byłoby obraźliwe, wiięc nie wypowiem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowalałeś się do każdego słowa z wydawanych poleceń przez strażnika i wykłócałeś z innymi o jakieś błahe sprawy. Poza tym dostałeś tego mute w ostatnich rundach na dodatek słusznie więc nie wiem po co ta skarga...

Edytowane przez Netherslay
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas walczysz o coś co nie możliwe, syzyf poczytaj tą książkę i dobrze się na niej skup, twoje argumenty są tyle warte, co robak zdeptany dzisiaj przeze mnie.

 

 

Jak byś widział, to Rudy nie mutuje za nic, sam byłem tego przykładem jak poniosły mnie emocje, upomniał mnie i za to mu chwała, polecam ci przejść się do psychiatry/psychologa i on ci wyjaśni, że nie każdy myśli jak ty. 

Albo chociaż, że ludzie mają odmienne zdania.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SerwuSik napisał:

Ojejku jejku kolejna osoba której hobby jest pisania skarg? Hmmm?

Rośnie nam tu drugi Micase XDDD Jeszcze troche czasu i zacznie serwer ddosowac. Co do skargi to kolejna i bezsensowna :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceberi, przestań się ośmieszać tymi skargami, bo to się naprawdę robi nudne. Niby mówisz, że nie boli Cię utrata Guarda, ale to dokładnie tak wygląda. Z Tobą nawet się nie da porozmawiać, bo zachowujesz się, jak 5 letnie dziecko, któremu rodzic nie chce kupić słodyczy. Chciałem wczoraj z tobą pogadac, to wielce obrazony, Ty nie będziesz ze  mną rozmawiać.

Co do samej skargi, sam byłem wielokrotnie świadkiem, jak nadużywałeś mikrofonu, ale wtedy jeszcze niestety nie miałem guarda. Skarga moim zdaniem totalnie niesłuszna.

 

cytat z Biblii (Mat. 7:3–5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.

 

Zapoznaj się z powyższym cytatem zanim napiszesz następną skargę.

Pozdrawiam, eS'

@Edit

Ale to chyba było wczoraj, po północy, tak mi się wydaję, na mapie jb_putin.

Cytuj

Czyli podsumując nie będę miły bo administracja i gracze też nie są mili jak na serwerze i na forum :)

Groźba 15-latka brzmi tak zabawnie XDDD Ale spoko, mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Też nie myślałem za bardzo w twoim wieku. Przyjdzie z  czasem. To jest takie niepotrzebne napedzanie, Ceberi. Wchodzisz na serwer, jest spoko, nikt nic nie mówi, aż nagle się zaczyna :

"No halo, administracja, zróbcie coś"

"Halo, guard, nic nie zrobisz?"

I tak cała litania.

I po co to komu? Grajmy swoje, nie przeszkadzajmy sobie w dobrej zabawie, o którą niewątpliwie chodzi na JB. 

Zaprzestańmy tej nienawiści na serwerze, bo robi się coraz bardziej niezdrowa atmosfera, co odbija się na innych graczach, którzy chcą w spokoju pograć.

Edytowane przez eS'
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, eS' napisał:

Z Tobą nawet się nie da porozmawiać, bo zachowujesz się, jak 5 letnie dziecko, któremu rodzic nie chce kupić słodyczy. Chciałem wczoraj z tobą pogadac, to wielce obrazony, Ty nie będziesz ze  mną rozmawiać.

Po 1 wczoraj chyba ciebie nie było to o czym miałem gadać, po 2 jedynie co do mnie mówisz to że jak mnie boli strata guarda itp. a po 3 już nie będę rozmawiać bo nie chce dostawać kolejnych mutów za nic. Od kiedy miałem i nie mam permisji traktujecie mnie jak ch*ja i ja też będę taki chamski jak wy mnie traktujecie :)

Czyli podsumując nie będę miły bo administracja i gracze też nie są mili jak na serwerze i na forum :)

Widze że bardzo podkreślasz swoją dorosłość ^^ wyśmiewając mnie 21-latku.

Jeżeli admin/guard NIE reaguje że tam ktoś obraża/prowokuje albo jest nie ograr w ct to co mam robić "udawać że jest spoko".

 

Edytowane przez ceberi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ceberi napisał:

Od kiedy miałem i nie mam permisji traktujecie mnie jak ch*ja i ja też będę taki chamski jak wy mnie traktujecie :)

Czyli podsumując nie będę miły bo administracja i gracze też nie są mili jak na serwerze i na forum :)

Każdy na szacunek powinien zasłużyć. Jeśli uważasz, że na serwerze go nie znajdziesz to znaczy, że coś zjebałeś. Ja, Rudi, Skam, Xzano akurat jak trzeba było próbowaliśmy ci dupę ratować, kiedy odpieprzałeś głupoty. Kickowałeś za nic mutowałeś całe tt kiedy wystarczyło zmutować 1/2 osoby. Po straceniu permisji zacząłeś patole odpierdalać za to, że straciłeś guarda i był tylko płacz z twojej strony. Nie pozdrawiam

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuluje skarge z powodu własnych.

Nie z presji sharda, esa i innych obrońców. Po spokojnym obejrzeniu demka zrozumiałem co źle zrobiłem i anuluje skatge.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności