Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - Araaab


orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Araaab ♛

2. Imię: Kuba

3. Wiek: 16 (17 rocznikowo )

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10/10

5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK

6. Składka (tak/nie): TAK 

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/642474

8. Parę słów o sobie **: Siemka! Jestem Kuba, wesoły i towarzyski chłopak. Lubię grać w gry, jeździć na rowerze i wychodzić "na miasto" :D . Bawię się trochę w informatyka, śledzę informacje technologiczne, a na co dzień uprawiam sport. Od 7 lat trenuję piłkę nożną w klubie Piłkarskich Nadziei Motoru Lublin. Chętnie pomagam, gdy potrafię i zawieram nowe znajomości. Od niedawna chodzę też do szkółki żużlowej :D .

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Często jest tak, że trafią się takie osoby, które non-stop się obrażają, puszczają muzykę/bindy, co strasznie przeszkadza w grze -_-. Chciałbym temu zapobiegać, a zbyt często admina nie ma na serwerze, a jak jest to pomimo, że jeden po drugim jedzie, to udaje, że go nie ma. Wiem, że wcześniej się nie popisałem, ale więcej tych samych błędów nie powtórzę. Jestem też aktywnym graczem, co myślę przyda się będąc adminem :D . Nienawidzę piszczących 5-latków i cheaterów, co zdarza się niestety dosyć często :( .

10. Steam_ID: STEAM_0:0:169093975

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2h minmum 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Teraz w wakacje to będzie bardzo zróżnicowane.

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1400h :) 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

edit1

eS' to co napisałeś aż mnie rozwaliło, naprawdę :D Chyba mylisz mnie z kimś innym :)

Edytowane przez Araaab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Miałeś admina już więc podobna sytuacja może się powtórzyć znowu

- Adminów jest już według mnie dużo mimo, że nie zawsze jest jakiś na serwerze to ciężko z którymś się skontaktować? Admin też człowiek i nie będzie cały dzień na serwerze.

- Co do wieku bym się przyczepił, dla mnie admin powinien mieć minimum rocznikowo 18

+/- Jesteś aktywny, ale jak mam okazję z Tobą pograć nie wykazujesz jakoś inicjatywy " uspokojenia 5-latków " a tych cheaterów o których wspomniałeś jakoś nikt mi nie zgłaszał :)

 

Na razie jestem na nie. 

Pozdrawiam,

Kazuya

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie -
Wczoraj jak ci powiedzailem zebys ogarna lagi to za duzo troche poweidzailes. chcialem ci dac bana na 30 min za obraze admina ale ci nie dalem. 

Ale jak bedzie jeszcze jedna taka akcja to juz bez upomiena dam ci bana nie na 30 min tylko na 24h

Miales juz Admina i nie wykorzystales szansy 



                                                                             Jestem na NIE  
                                                                                                                                          Pozdrawiam 
                                                                                                                                                               By
                                                                                                                                                                  Geniuse

Edytowane przez Geniuse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Znajomość SB +

- Działający mikrofon +

- Aktywność na serwie - ostatnio nawet często cie widzę +

- A to, ze już admina na tym serwie miałeś i dałeś du..., może jak najbardziej jeszcze raz się wydarzyć

 

Mimo, ze więcej plusów, to jestem na NIE. 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ dosyć aktywny na serwerze

- miałeś już admina i zachowałeś się jak zachowałeś, nie wykorzystałeś szansy

- w mojej opinii jesteś zbyt nerwowy jak na admina, łatwo się irytujesz zachowaniem, które innym nie przeszkadza

- imo jesteś trochę za młody, tak jak Kazuya powiedział, uważam że 18 lat to powinna być granica

Takie jest moje zdanie, jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+znajomość SB

+mikro

+ ostatnio często wchodzisz na serwer

Jednak moim zdaniem nie jesteś rozpoznawalny przez wiekszosc graczy, nie wypowiadasz sie za duzo.. ogolnie jakos cie mało

Tymbardziej z tego co czytam miales admina i zawiodles wiec..uwazam ze jak widzisz  osoby które non-stop się obrażają, puszczają muzykę/bindy    napisz do admina :)

Niestety jestem na NIE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

które non-stop się obrażają

Powiedziała najmniej kulturalna osoba na serwerze. 

Niby na + aktywność i znajomość SB, ale kultura Cię zbyt często gubi.

NIE

Edytowane przez eS'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Na Tak każdemu trzeba dać drugą szansę i ja ci ją dam :).

+składka

+aktywność

+/-Kultura cię gubi tak jak powiedział @es'

+aktywność na serwerze

Edytowane przez Nuker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności