Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Jogur


Tim0rE

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Lift12

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz

 

3. Nick oskarżonego: Jogur

 

4. Steam_ID oskarżonego:STEAM_1:0:183019350 31:55 47 0 active 196608

 

5. Data i godzina zdarzenia: 21.06.2017 13:22

 

6. Mapa: jb_dust2_v47

 

7. Opis sytuacji: 1.Wykonywałem polecenie: Total na środku celi, i dobrze je wykonywałem i zostałem zabity ale Jogur mnie przeprosił i powiedział żebym wpisał !fk. Napisałem ale został on odrzucony, czyli postanowiono ze mnie pośmieszkować.
2. Spytałem się Jogura czy mogę powrócić ale on mnie postanowił zignorować i zostałem zabity i nawet nie uzyskałem odpowiedzi.
3.Przeszkadzanie dla NO NAME jak był killday mianowicie potrącając go samochodzikiem.
4.Pewien gracz(nie pamiętam nicku) miał freeday ale nawet mu owego freeday nie dano i został zabity a jak napisał w !fk że miał mieć fd to zostało to odrzucone mimo że NO NAME i inni go upominali żeby przyjął i dał mu tego freeday.
Prosiłbym o sprawiedliwy wyrok na tym graczu

 

 

9. Wynik/numer rundy/czas: Niestety nie pamiętam jakie to były rundy ale bodajże zaczęło to się chyba od 4 albo 6rundy
Edytowane przez Lift12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś złe demo, kolego. Tutaj jest odpowiednie demo :)  http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_dust2_v47-1498044120-1498046940.zip

1 sytuacja: Jogur zabił Ciebie przypadkowo co prawda, ale to że odrzucił FK to trochę chamskie (może był missclick ale nie wiadomo)

2 sytuacja: Do 17:00 podczas normalnego prowadzenia TT ma wyłączone mikro, więc Ciebie nie słyszeli. (pisz na sayu na przyszłość)  Jak Ciebie CT zabił, powinieneś napisać !FK i powiadomić ich że się pytałeś przez mikro

3 sytuacja: Za samo jeżdżenie autkiem podczas zabawy powinien być ban/kick

4 sytuacja: Gość miał mieć FD, prowadzący zapomniał mu dać i go zabił. Ten wpisał !FK a Jogur nie wiadomo dlaczego odrzucił nie tłumacząc dlaczego

Kolega Jogur nie ogarnia CT i powinien dostać bana na CT na jakiś czas - Na Tydzień może 2 tygodnie

Edytowane przez Huczin
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie  Jogur nie nadaje się do CT ..

Inna mapa : Byłem z nim w CT .. wydaje polecenia , mówię mu , że ma iść patrzeć sikreta , a on odpowiada , że nie . Albo oddawał swoją broń TT ..

A co do demo to : 

1. Podejrzewam , że zrobił to specjalnie , ale to tylko moje przypuszczenia ..

2. Gdybyś zwrócił uwagę na to co dzieje się na serverze  wiedziałbyś , że  micro dla TT jest od godziny 17:00 ( Czasu rundy )

3. Teoretycznie przeszkadzał , więc kick/slay/ban

4. Bardzo dziwna sytuacja.. Trochę wredna / podła.. 

Ogólnie przydałaby się jakaś kara czasowa dla tego gracza...

 

 

Edytowane przez krystek145
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krystek145 napisał:

Ogólnie przydałaby się jakaś kara czasowa dla tego gracza...

 

7 godzin temu, Huczin napisał:

Kolega Jogur nie ogarnia CT i powinien dostać bana na CT na jakiś czas - Na Tydzień może 2 tygodnie

I tak tylko upomnienie dostanie. Obejrzałem demo i skarga jest bardzo słuszna

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, krystek145 napisał:

2. Gdybyś zwrócił uwagę na to co dzieje się na serverze  wiedziałbyś , że  micro dla TT jest od godziny 16:00 ( Czasu rundy )

 

Od 17:00

A co do skargi.

Ban na kilka dni byłby odpowiedni. Miałby czas na przemyślenie swojego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności