Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na taki tam kolarz


ceberi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: ceberi :x

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz

 

3. Nick oskarżonego: taki tam kolarz

 

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:179928904

 

5. Data i godzina zdarzenia: według demka to pomiędzy 14.07-14.50 Dzisiaj

 

6. Mapa: jb_dusty_v1

 

7. Opis sytuacji: Prowadzący zrobił ostatnią reakcje, którą przegrał bester (teoretycznie POWINIEN ZGINĄĆ). Zrobił najpierw (czyli zrobił pierwszą czynność) ostatnią reakcje bester PRZEGRAŁ CZYLI POWINIEN ZGINĄĆ i uciekł, gdy byliśmy przy labiryncie to pozwolił mu wrócić i dzięki tym sposoben dostał życzenie, a powinien zginąć wcześniej. Ewidentna FAWORKA. Ludzie PRZEGRAŁ CZYLI POWINIEN ZGINĄĆ A NIE ZOSTAŁ ZABITY. Widać było po nim że chciał go zabić strzelał w niego i nie zabił, a tu nagle pozwala wracać i dostaje życzenie za to że powinien zostać zabity.On chciał go zabić ale udało musię uciec, a chwile później pozwala wracać WTF ??. Nie będę się rozpisyać bo to nie ma sensu jeżeli i tak nie rozumiecie całej filozofii.
1 czynność- strzelał do niego chciał go zabić, nie udało się
2 czynność- przegrany uciekł podczas, gdy chciał go zabić(strzelał do niego)
3 czynność- pozwala wracać
To nie jest faworka ??

 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_dusty_v1-1498565220-1498567800.zip świadkowie to bot, sQubaniec i inni, którzy byli w tym czasie na serwerze.

 

9. Wynik/numer rundy/czas: o ile się nie myle to były ostatnie 15 minut mapy.
edit
 
Polecam to DOKŁADNIE PRZECZYTAĆ.

 

"Pierwsza reakcja/Ostatnia reakcja"

Zabawa w której prowadzący wydaje polecenia, a więźniowie muszą je wykonać

 

Pierwszej rekcja ~ nie zabija się więźniów, wygrany więzień wychodzi na środek bądź na miejsce wskazane przez osobę prowadzącą.
Ostatniej reakcji ~ ostatnia osoba która wykona polecenie. Ginie
Dziękuje, dobranoc.
Edytowane przez ceberi
Nie wiem czy zrozumią (ale pewnie nie) i zaznaczyłem kolejność zdarzeń może jest nadzieja że chociarz 1 się opanięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro udało mu się uciec a później prowadzący pozwolił mu dołączyć, to w czym problem?

@edit

A wiesz w ogóle na czym polega faworyzacja? Że nie udało się CT'kom zabić osoby podczas ostatniej reakcji bo zdążyła uciec to faworyzacja? Że prowadzący pozwolił mu dołączyć i dzięki temu wygrał życzenie mimo, że mieliście takie SAME szanse to faworyzacja?

Faworyzacja jest wtedy, gdy w DANEJ sytuacji więzień bez powodu zostanie potraktowany inaczej względem reszty

Edytowane przez KonWoy
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceberi zaczynasz zapodawać coraz wieksze hiciory na tym forum XD

Ile razy ktoś, kto zwiał secretem dołączał i zgarniał życzenie? Tak się dzieje dość często i nikt o to bólu dupy nie ma. 

Kolejna bezsensowna skarga.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prowadzący pozwalał wcześniej innym wrócić po ucieczce ( jeśli takowi byli) to nie ma faworki. Rozumiem, że Besterr miał zginąć w ostatniej reakcji, ale jeśli udało mu się uciec i chciał wrócić, to prowadzący nie chciał mieć buntu na głowie i dał przeżyć Besterrowi. O co tu się czepiać??

 

EDIT: To nie jest faworka @ceberi, udało mu się uciec , CT nie potrafiło go zabić, więc otrzymał nagrodę - PRZEŻYŁ

 

Edytowane przez Huczin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna bezsensowna skarga...

Terrorysta  uciekł, a ct pozwolił mu wrócić, w czym problem?

Nie wiem co ci się dzieje, jaki masz w tym interes, że piszesz bezsensowne skargi, chcesz każdemu zrobić na złość, czy po prostu jesteś brzydko mówiąc debilem...

Jak dla mnie tutaj naprawdę powinna być jakaś kara, bo kompletnie nie znasz regulaminu, a mimo to piszesz skargi, którymi zajmujesz tylko czas opiekunom...

 

@ceberi nie granie na serwerze nie pozwala mi wypowiadać się w dziale? :) Podaj mi taki punkt w regulaminie, zanim zaczniesz, jak to sam powiedziałeś "wielkiego mądrego udawać" :) Poza tym pomimo, że na tym serwerze już nie gram, to znam regulamin lepiej od ciebie :) Co do demka to rzeczywiście, nie obejrzałem go, ale dlatego, że nie mam takiej możliwości, ale racje dalej mam, ponieważ to nie jest faworyzacja, że ct NIE ZDĄŻYŁ zabić terrorysty, ponieważ ten odrazu po ostatniej reakcji UCIEKŁ, więc ct chcąc uniknąć buntu pozwolił mu wrócić. Wciąż próbujesz być mądry, ale coś ci nie wychodzi :)

 

Jeszcze raz proszę Was opiekunowie, aby ten gracz został ukarany, ponieważ jest osobą bardzo toksyczną, co potwierdzi zdecydowana większość użytkowników :)

 

Edytowane przez eqk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM ON PRZEGRAŁ OSTATNIĄ REAKCJĘ I POWINIEN ZGINĄC A GO NIE ZABIŁ MIMO ŻE NA DODATEK UCIEKAŁ TO JEST FAAWWORRKKAA.

PS ten skowyt eqk nawet mnie nie rusza.

Obejrzyjcie demo zanim głupoty będziecie pisali.

Jak robi ostatnią reakcje to powinien go zabić, a nie zabił TO JEST FAWORKA. Eqk co do ciebie to powinieneś mieć zakaz wypowiadania się w tym dziale, bo już nie grasz na tym serwerze a teraz wielkiego mądrego będzie udawał.

Polecam takie coś jak czytanie ze zrozumieniem pomoże wam naprawdę.

Edytowane przez ceberi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Ceberi ! Dawno Cie w tym dziale nie widziałem ;) Miło, że wróciłeś 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Beka.

Pozwolił mu wrócić - jego decyzja , a ty sie od niej odpierdziel ;P Gdy ty będziesz prowadzącym, to ty będziesz decydował o tym kto przeżyje, a kto nie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudziło mi się podczas nieobecności, wiec zacząłem czytać skargi. Po przeczytaniu wszystkich waszczych komentarzy i poznaniu opini zaufanych mi ludzi uważam ,że  skarga miała podstawy.  Rzeczywiście powinien on zginąć, lecz nieumiejętność w strzalelaniu antyterrorystów spowodowała, że owy terrorysta uciekł. Od tego momentu nie jest on przegranym ostatniej reakcji lecz buntownikiem, który może zagrażać w poprawym prowadzeniu. Jego poprzednia historia nie jest już ważna, bo jest buntownikiem. Na naszym serwerze pozwala się buntownikom powracać jeżeli prowadzący wyrazi na to zgodę i tylko wtedy. Jako buntownik wrócił on do pozostałych. Zabawa trwała dalej i jego powrót zaskutkowała życzeniem dla niego.

 

Jeżeli, komuś nie chce się czytać mojego wysłużonego wywodu powiem w skrócie:

Skargi nie przyjmuje. Ceberi proszę Cię o zaprzestanie pisania skarg z sytuacji niepewnych. Jeżeli masz wątpliwości na temat serwera zgłaszasz się do mnie lub do pozostałych członków administracji.

 

Kolejne tego typu skargi będą ukrywane i niesprawdzane.

Pozdrawiamy, Administracja Cs-Classic.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności