Skocz do zawartości

Pytanie dnia v6


Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Są takie  4 osóbki @Borix @Sasquatch @Ktoś. i @krzychux:) 
Teraz w jaki sposób?Ogólnie Krzysia znam już z około 2 lata(plus/minus) i w sumie z nim pamiętam raz rozmawiałam na serwerze o jakiś sprawach a potem zaczęliśmy o życiu lel .Zaś Krystian to osoba której zawdzięczam bardzo dużo,pomagał Mi zawsze jak Go prosiłam o to,starał się zawsze pocieszyć,doradzić,wtedy kiedy leżałam w szpitalu specjalnie do mnie przyjechał abym nie siedziała sama i za To jakie słowa do mnie kierował będę mu dziękowała do końca życia :) 
 Z Saskim jest dłuższa historia,ale w skrócie powiem że to Najlepsza osoba jaką spotkałam w życiu :) A Bori mimo tego że nie zna mnie aż tak długo jak koledzy wyżej,zawsze Mi pomoże,doradzi,wesprze czy nawet poprawi humor,tak na koniec to z Nimi zawsze mogę o wszystkim porozmawiać :) 
Polecam takie osoby,dziękuje do widzenia :D 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fmm... sorry, nie mam życia to nikt nie miał na co wpływać, jednak trochę dzięki @Nexusetti , a trochę dzięki @Ktoś. mam życia jeszcze mniej, ale za to 200 tytułów anime w "obejrzane" XD. Jednak Nexus to mój kuzyn, a Shino to mój brat, no to nadal tak średnio na pytanie odpowiadam xD

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje życie nikt z forum nie wpłynął, ale jest tutaj kilka osób, z którymi bardzo mile spędziłem czas, są to między innymi : @Wercia. @Borix @krzychux @Sasquatch @Kasia! @Weronikaa No i oczywiście @OnlY NeW nie wiedziałem jak się teraz Sequell nazywasz :D

Edytowane przez eqk
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja postać nie inspiruje nikogo, bo sama nie ma inspiracji. Jestem pustym naczyniem bez emocji, które w pewnym czasie po prostu pęknie.

Takby to powiedziała osoba z depresją którą (nie) jestem.

chyba najbardziej zainspirował mnie @-_-. Jest on męski, charyzmatyczny i gru...gru...godny podziwu. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności