Skocz do zawartości

SZYBKA REKRUTACJA COD 350


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon:
6. Link do swojego GameTracker'a**:
7. Parę słów o sobie **:
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie):
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
12. Staż w Counter-Strike 1.6:
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): 

Edytowane przez Ghost Rider
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat

1. Nick:Enco

2. Imię:Damian
3. Wiek:30
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: Tak
8. Parę słów o sobie **: Śmieszny pozytywny chłopak,lubię grać w cs'a,wędkować i dbac o swoja rodzine
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Chcialbym zostas poniewaz od dluzszego czasu jak gram na serwerze brakuje adminow w rannych godzinach jak i popoludniowych a gracze sie skarza na innych ze na czitach graja.Ostatnio sam tego doswiadczylem ze koles nie widzac nas przez sciany same hedy walil.Coraz czesciej graja oszusci z dodatkami. Dlatego skladam podanie poraz kolejny bo skoro mowa ze adminow jest dosyc duzo to ja jak siedze i gram to np na 4 godz wejdzie admin i zaraz go nie ma
10. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zalezy to jaka zmiane mam ale przewaznie jest to 4 h 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Jak wspomnialem wyzej zalezy to od zmian system 4-owy ale te 4h minimum siedze 
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Dosyc dlugi az mozna powiedzec ze 18 lat z przerwa 8 letnia i spowrotem juz jakos 2 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
15. Czy spełniasz wymagania**? Tak
1. Spędzone 20 godzin na serwerze Tak
2. Zachowanie kultury na serwerze Tak
3. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum Jest malo ale sie udzielalem
4. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) Tak

5. Częste odwiedzanie forum oraz wypowiadanie się na nim. Tak

 

@enco Nie zastosowałeś się do odpowiedniego wzoru, ale niech będzie. Przyjęty

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: M3feDr0n
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 20 
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/M3feDr0n/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Jestem mily zabawny lubie grzebac przy autach muzyka to drugi ja , gram w noge.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mysle ze malo adminow jest a duzo czitow gram czescto wiec moglbym pilnowac graczy aby nie lamali regulaminu 
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Kilka godzin dziennie
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): zalezy od czasu wolnego wieczoren najczesciej
12. Staż w Counter-Strike 1.6: kilkadziesiat lat ok (11) z hakiem
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  tak kilkukrotnie 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2017 o 12:22, -_- napisał:

1. Nick:Corona
2. Imię:Piotr
3. Wiek:24
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon:nie
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/Corona/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **:Siemka jestem Piotrek przebywam aktualnie w Irlandi pracuje lubie pograc czasami po pracy interesuje sie samochodami informatyka lybie ogladac dobre filmy i sluchac glosnej muzyki 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym czyścic serwer z tych osob które nie powinny grac :)
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie):tak 
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2/3 
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Jesli znajde czas 
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 5l 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Maus
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 15.
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): Zgodnie z https://forum.cs-classic.pl/topic/53462-skala-znajomości-amxmodmenu/ umiem 10/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Nie (Brat niżej mi go rozwalił).
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/Maus/193.33.176.64:27015/

7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Jakub i mieszkam sobie w Toruniu. Lubię pograć w Cs'a i metina, jestem miły (lecz czasem można się zdenerwować w końcu jestem człowiekiem, lecz nad sobą panuje), pomocny (przynajmniej się staram) i nie chce mi się teraz za bardzo myśleć jaki ja jestem. Są wakacje więc pomoc na codzie się przyda, a ja nie mam zbytnio w co grać.

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Wróciłem na serwer i może gram od wczoraj lecz, zdążyłem już mieć kilka razy sytuację gdzie admin nie widzi mojego zgłoszenia na u@ tylko reaguje jak ludzie zaczynają obrażać czitera. + wraz z reklamą przychodzą "szkodniki" i jest ich pełno
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak.
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W wakacje, w każdy dzień 9-22.
12. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 6/7 (tu nie chodzi o bony w metinie!) nie wiem już nawet.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. 1. Nick:JC PLAMBYGG
  2. 2. Imię:Dawid
  3. 3. Wiek: 17 ( 04.08.1999r. ) czyli niedługo 18 :)
  4. 4. Znajomość amxmodmenu (0-10):  7/10    ( Skale brałem tu z serwera -

 

  1. 5. Sprawny i działający mikrofon:Owszem
  2. 6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/JC PLAMBYGG/193.33.176.64:27015/
  3. 7. Parę słów o sobie **:Cześć nazywam się Dawid w sierpniu kończę 18 lat ( IMPRA ! ) Uczę się obecnie w zawodzie Hydraulika "monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych" Od dwóch miesięcy regularnie uczęszczam na siłownie oraz po skończeniu 18 lat idę na Box. Mam dużo rodzeństwa z czego jednego mojego brata dobrze znacie "Maus" Nie wiem co mam tu jeszcze wypisywać nie chce jakiś bzdur pisać a i tak duża część tego forum mnie zna :)
  4. 8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę, że są braki na codzie, a parę razy tutaj już adminowałem na serwerach csc. Raczej większość była zadowolona z mojej "pracy". Po prostu chcę pomóc !
  5. 9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): TAK - jak podanie będzie przyjęte podam Karolowi na pw ;)
  6. 10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Mam zamiar od dzisiaj grać po 3h dziennie :)
  7. 11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To jest ciężko powiedzieć będzie można mnie spotkać o różnych godzinach :)
  8. 12. Staż w Counter-Strike 1.6: Długi... aż nie wiem ile ;)
  9. 13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): No nie wiem, raczej tak :D

 

Wiem, że na Codzie 350 w ogóle ostatnio ( długo ) nie grałem ale wiesz Karol chyba jakim jestem Adminem. :D

Z Mausem serwer przypilnujemy ! :D

 

Właśnie pobiera mi się cs na steamie :D

 

Lel cheat na cheacie gra XD jeden z drugim się kłóci bo trzeci od czwartego jest lepszy :P

Edytowane przez JC PLAMBYGG AS
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Black14
2. Imię: Michał
3. Wiek: 21
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Sprawny i działający 
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Black14/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Michał, pogłębiam swoją wiedzę w zakresie mechaniki samochodowej. Interesuję się: samochodami, tuningiem, komputerami oraz muzyką. W wolnym czasie lubię sobie pograć w gry.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Myślę, że przyda się dodatkowa para rąk jak i oczu do pilnowania serwera. Chciałbym też pomóc aktualnym adminom w utrzymanie porządku na serwerze.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie ok. 2-4h, lecz może się zdarzyć więcej :)
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 15/16 - 18/19, Weekendy: 10-13, 15/16 - 19/20
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 8/9 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, nawet Opiekuna na tej sieci :)

@Black14. Pograj jeszcze kilka dni, a cię przyjmę. W tym momencie tego nie widzę. 

Edytowane przez Kasia!
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Resumex
2. Imię: Remigiusz
3. Wiek: 14
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 7 
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Resumex/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Remi, mam 14 lat. Mam młodsze rodzeństwo brata i siostry (bliźniaczki). Po wakacjach 2 gimnazjum, a planuje pójść na informatykę. Mój czas wolny najczęściej poświęcam na komputer, muzykę lub na wyjścia z kolegami. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać adminem, ponieważ dużo poświęcam temu serwerowi po przerwie i często gram w godzinach, których rzadko jest ktoś z adminów.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3/5
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 16/19, Weekendy 9/12, 13/16
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.07.2017 o 22:41, Black14 napisał:

1. Nick: Black14
2. Imię: Michał
3. Wiek: 21
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Sprawny i działający 
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Black14/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Michał, pogłębiam swoją wiedzę w zakresie mechaniki samochodowej. Interesuję się: samochodami, tuningiem, komputerami oraz muzyką. W wolnym czasie lubię sobie pograć w gry.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Myślę, że przyda się dodatkowa para rąk jak i oczu do pilnowania serwera. Chciałbym też pomóc aktualnym adminom w utrzymanie porządku na serwerze.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie ok. 2-4h, lecz może się zdarzyć więcej :)
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 15/16 - 18/19, Weekendy: 10-13, 15/16 - 19/20
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 8/9 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, nawet Opiekuna na tej sieci :)

@Black14. Pograj jeszcze kilka dni, a cię przyjmę. W tym momencie tego nie widzę. 

 

Dnia 8.07.2017 o 20:04, Resumex napisał:

1. Nick: Resumex
2. Imię: Remigiusz
3. Wiek: 14
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 7 
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Resumex/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Remi, mam 14 lat. Mam młodsze rodzeństwo brata i siostry (bliźniaczki). Po wakacjach 2 gimnazjum, a planuje pójść na informatykę. Mój czas wolny najczęściej poświęcam na komputer, muzykę lub na wyjścia z kolegami. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać adminem, ponieważ dużo poświęcam temu serwerowi po przerwie i często gram w godzinach, których rzadko jest ktoś z adminów.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3/5
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 16/19, Weekendy 9/12, 13/16
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

Zapraszam na PW, do mnie lub do -_-

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
  • Kasia! odblokował(a) ten temat
  • 3 tygodnie później...

Potrzebujemy osób chętnych do posiedzenia na serwerze. Wystarczy, że byłeś/aś kiedykolwiek adminem na sieci(są wyjątki) znasz chociaż trochę regulaminu i rozróżniasz cheaty. 

 

*W tym momencie gt nie jest ważne. 

**Każdy otrzyma jedną premkę do wyboru za pomoc przy serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: King of Lions
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:21
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 6/7
5. Sprawny i działający mikrofon: Mam
6. Link do gt:https://www.gametracker.com/player/King of Lions/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **:Cześć,jestem Mateusz mam 21 lat. Trochę nabroilem moim zachowaniem na tej sieci, jednak na codzień grałem mało. Interesuje się samochodami, ogolnie motoryzacja, grami komputerowymi.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: lubię grać w cs, Nie lubię cziterow, jeżeli dostanę szansę spróbuje pomoc. Fakt grając na innych serwerach często podawałem graczy czystych lub adminów, ale w praktyce wyglądało to tak, że grałem pierwszy raz z tymi ludźmi/ adminami więc miałem prawo nie wiedzieć że byli już sprawdzeni. 
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): http://steamcommunity.com/profiles/76561198354470146
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-2h dziennie
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w week od +/- 12 do 23 dni robocze różnie, zależy od zajec
12. Staż w Counter-Strike 1.6:2 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Wiem, nie darzycie mnie sympatią i wgl, Ale chce tylko zauważyć że kilku zanowanych za czity ma admina na tej sieci więc chyba nie wypadam najgorzej :x

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: TGM
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 18
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/TGM/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Jakub, mieszkam w mieście Olsztyn, interesuję się mechaniką i muzyką. Aktualnie jestem adminem na dr 1.6. Czuję znowu chęć gry na COD więc myślę, że będzie fajna zabawa :).
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: To co się dzieje na serwerze to masakra, gracze czitują, wyzywają się i olewają cele, przez co gra jest nie przyjemna i mało ludzi gra. Chciałbym temu zapobiec. Może i nie mam gt, ale dopiero zacząłem grać, czuję pociąg do serwera :D.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): http://steamcommunity.com/profiles/76561198120687701/
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około godzinę półtora dziennie.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Poranne/Wieczorne
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 7 lat.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak.

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mercus** napisał:

1. Nick: TGM
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 18
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/TGM/193.33.176.64:27015/
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Jakub, mieszkam w mieście Olsztyn, interesuję się mechaniką i muzyką. Aktualnie jestem adminem na dr 1.6. Czuję znowu chęć gry na COD więc myślę, że będzie fajna zabawa :).
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: To co się dzieje na serwerze to masakra, gracze czitują, wyzywają się i olewają cele, przez co gra jest nie przyjemna i mało ludzi gra. Chciałbym temu zapobiec. Może i nie mam gt, ale dopiero zacząłem grać, czuję pociąg do serwera :D.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): http://steamcommunity.com/profiles/76561198120687701/
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około godzinę półtora dziennie.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Poranne/Wieczorne
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 7 lat.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Tak.

Pisz pw do mnie lub -_-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Black-Hunter
2. Imię: Oliwier
3. Wiek: 16-lat
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 6-7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka:Nie
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Black-Hunter/193.33.176.64:27015/
8. Parę słów o sobie **: Jestem miłym kulturalnym chlopakiem lubiącym gry komputerowe i sport a nie lubiącym chamstwa i po raz kolejny znacie mnie nie będę dużo pisał
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram wieczorami i akurat pokazują się gracze łamiący regulamin i po prostu chciałbym pomóc , podzielić się pomysłami itd.
10. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): codziennie 18-20
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 2 lata.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Wielokrotnie.

 

Edytowane przez Black-Hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Troplelek

2. Imię: Kamil
3. Wiek: 14
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: +
7. Link do swojego GameTracker'a**: (Właśnie jestem na serwerze i gram, mam już 40 min ale gametracker sie nie zaktualizował ) https://www.gametracker.com/player/Troplelek/193.33.176.64:27015/
8. Parę słów o sobie **: Na imie mi Kamil i mam czternaście lat. Interesuję się Piłką nożną oraz grami komputerowymi. Mieszkam w Ciechanowie, jest to duże miasto na Mazowszu. Swoją karierę na cs-classic zacząłem pół roku temu, nigdy bym tu nie grał gdyby nie mój brat Pellek, który polecił mi tą sieć serwerów. Kilka miesięcy temu odszedłem bez śladu od sieci, straciłem zaufanie niektórych osób, ale wiem że był to mój najgłupszy krok w mojej karierze cs 1.6 oraz go. Dobrze więc to tyle miało być kilka słów, więc jest. Mam nadzieje ze będzie super.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ przez te 30 minut grania na serwerze już zauważyłem użytkowników nadużywających mikrofonu a nie mieli mutacji, oraz na cheaterów grających na serwerze. Umiem rozpoznać większość cheatów z Counter Strika 1.6 !
10. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak cs na steam również
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4h Wakacje 2h w roku szkolnym moze i wiecej
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze - 11-03 Weekendy - 11-03 (Wakacje)
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak - JailBreak, FFA
15. Czy spełniasz wymagania**? Tak spełniam
1. Spędzone 20 godzin na serwerze (Gt nie ma znaczenia)
2. Zachowanie kultury na serwerze +
3. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
4. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
5. Częste odwiedzanie forum oraz wypowiadanie się na nim. +
Edytowane przez Troplelek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Troplelek. napisał:

1. Nick: Troplelek

2. Imię: Kamil
3. Wiek: 14
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: +
7. Link do swojego GameTracker'a**: (Właśnie jestem na serwerze i gram, mam już 40 min ale gametracker sie nie zaktualizował ) https://www.gametracker.com/player/Troplelek/193.33.176.64:27015/
8. Parę słów o sobie **: Na imie mi Kamil i mam czternaście lat. Interesuję się Piłką nożną oraz grami komputerowymi. Mieszkam w Ciechanowie, jest to duże miasto na Mazowszu. Swoją karierę na cs-classic zacząłem pół roku temu, nigdy bym tu nie grał gdyby nie mój brat Pellek, który polecił mi tą sieć serwerów. Kilka miesięcy temu odszedłem bez śladu od sieci, straciłem zaufanie niektórych osób, ale wiem że był to mój najgłupszy krok w mojej karierze cs 1.6 oraz go. Dobrze więc to tyle miało być kilka słów, więc jest. Mam nadzieje ze będzie super.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ przez te 30 minut grania na serwerze już zauważyłem użytkowników nadużywających mikrofonu a nie mieli mutacji, oraz na cheaterów grających na serwerze. Umiem rozpoznać większość cheatów z Counter Strika 1.6 !
10. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak cs na steam również
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4h Wakacje 2h w roku szkolnym moze i wiecej
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze - 11-03 Weekendy - 11-03 (Wakacje)
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak - JailBreak, FFA
15. Czy spełniasz wymagania**? Tak spełniam
1. Spędzone 20 godzin na serwerze (Gt nie ma znaczenia)
2. Zachowanie kultury na serwerze +
3. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
4. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
5. Częste odwiedzanie forum oraz wypowiadanie się na nim. +

Biorę. Pisz pw do mnie lub -_-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:StyX
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 19
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:  http://www.gametracker.com/player/StyX/193.33.177.101:27156/
7. Parę słów o sobie **: Jestem uczniem Technikum budowlanego, pochodzę ze śląska, można mnie na ts spotkać pod nickiem StyX. Moim hobby jest majsterkowanie, oglądanie anime oraz granie w przeróżne gry, prócz gier strategicznych (nie chodzi o to, że trzeba obmyślać strategie a do tego trzeba fest myśleć, po prostu nie lubię takich rodzajów gier)
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mimo takiego GT stać mnie na dużo, zawsze mogę je odrobić w czasie gry. Jestem kompetentną osobą wielokrotnie posiadałem admina, aktualnie posiadam admina na JB cs 1.6, nie ma na razie ze mną problemów, więc myślę, że i teraz też nie będzie ze mną problemów, miejsce jest, gracze są admin potrzebny to podanie jest.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie):STEAM_0:0:93564502
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2h.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Od czasu rozpoczęcia roku szkolnego od 16-17.
12. Staż w Counter-Strike 1.6:12 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak.

Edytowane przez StyX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, StyX napisał:

1. Nick:StyX
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 19
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:  http://www.gametracker.com/player/StyX/193.33.177.101:27156/
7. Parę słów o sobie **: Jestem uczniem Technikum budowlanego, pochodzę ze śląska, można mnie na ts spotkać pod nickiem StyX. Moim hobby jest majsterkowanie, oglądanie anime oraz granie w przeróżne gry, prócz gier strategicznych (nie chodzi o to, że trzeba obmyślać strategie a do tego trzeba fest myśleć, po prostu nie lubię takich rodzajów gier)
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mimo takiego GT stać mnie na dużo, zawsze mogę je odrobić w czasie gry. Jestem kompetentną osobą wielokrotnie posiadałem admina, aktualnie posiadam admina na JB cs 1.6, nie ma na razie ze mną problemów, więc myślę, że i teraz też nie będzie ze mną problemów, miejsce jest, gracze są admin potrzebny to podanie jest.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie):STEAM_0:0:93564502
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2h.
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Od czasu rozpoczęcia roku szkolnego od 16-17.
12. Staż w Counter-Strike 1.6:12 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak.

Przyjęty. Pisz pw do mnie lub -_-. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha

1. Nick:PelleK
2. Imię:Dawid
3. Wiek:14
4. Znajomość amxmodmenu (0-10):  6/7
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:przepraszam ze nie mogłem wcześniej dodać gt Ale miałem za mało minut i gt się nie wyswietlilo https://www.gametracker.com/player/PelleK/193.33.176.64:27015/

7. Parę słów o sobie **:Nazywam się Dawid i mam 14 lat. Lubię oglądać anime i grać w piłkę nożną. Jeżeli chodzi o anime to najbardziej lubię SAO a oglądam teraz Naruto. A jeżeli chodzi o piłkę to nie raz sobie tam pogram u siebie, albo gdzieś tam z kolegami. Najbardziej lubię grać na pozycji Bramkarza, a moim idolem jest Iker Casillas.To tyle jeżeli chodzi mnie.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym zostać administratorem, ponieważ często widzę osoby które nadużywają mikrofonu,bez mutacji a nie ma żadnego admina.
9. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie):Nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze (wakacje) 11-20 z dużymi przerwami, A od czasu szkoły to 16-20 z małymi przerwami, a weekendy tak 12-20  z przerwami
12. Staż w Counter-Strike 1.6:@edit zapomniałem dodać ze 2-3 lata
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  Nie ale miałem podobną rangę na jb.

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności