Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - WujoS


WujoS

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kuba
Wiek: 18
Kontakt: Steam, Forum
Twój nick na TS3: WujoS
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Byłem na tym ts adminem może jakiś rok i chciałbym wrócić na to stanowisko ponieważ teraz bardzo dużo przebywam na ts i fajnie byłoby wrócić :) 
Ile czasu spędzasz na TS3: 4 h +
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 9
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Miałem admina na classicu jak wspomniałem wyżej około rok, i mam nadzieję że dobrze sprawdzę się znowu w tej roli :D 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Tak
Edytowane przez WujoS
Błąd ortograficzny
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak

wujos dobry ziomal, nie spina sie

doświadczenie

osobowość

wiek

staż

 

 

jedyny minus to wieczne zjaranie i czasem trzeba poczekać długo na odpowiedz :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK
Nie wywoluje spin
DObry ziomek
nie szuka problemow
dobry dla srodowiska
nie wadzi nikomu
mial admina
ma doswiadczenie
+++zjarany
racjonalne myślenie
angażowanie sie w życie ts3
Rozmowny
Miły
Sympatyczny
Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku
zgodność z Polska Norma
+18
I oczekuje od ciebie wiecej zabaw na ts ! z Fartem.
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za polityka, poprzednie podanie zostało zbesztane za to, że jest wystarczająco adminów podobno ( chociaż dla mnie to całkowity nonsens, im więcej rąk do pomocy przy rozkręconym serwerze głosowym tym lepiej), a tutaj zgoła wszystkie głosy na tak. Zaskakujecie mnie. 

Ja osobiście jestem na tak, za mojej kadencji admina na tym tsie (a Wujos odszedł zaraz po mnie) dogadywałem się z nim najlepiej w stosunkach admin-admin oraz wcześniej user-admin. Ma nawalone w głowie, ale do obowiązków podchodzi solidnie. Bierzcie go, może opinia tsa będzie troszki lepsza, bo ostatnio dużo negatywów słychać w mojej wiosce guys. A nie ukrywam nasz TS to podpora tej sieci, tak jakby filar i trzeba o niego dbać, tylko kto ma dbać.

Pozdrawiam bardzo serdecznie, Norbert Gierczak. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak :3

-Wujek jest ogarniętym użytkownikiem tsa.

-Jego wiek jest idealny.

-Pomocny, zabawny, dobrze dogaduje się z każdym obywatelem csc.

-Czas spędzony jego na tym team speaku jest bardzo duży.

 

 

Powodzenia Wujku xd

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co więcej chyba spekulować : P 

Jestem na wielkie TAK

Solidny gość

Zaufany

posiadał admina z długim stażem, doświadczenie jest

wiek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wszyscy wiemy, że karol w ciagu 24h da jakiegoś swojego admina typu Kacperrita, którego podania nawet na forum nie było, znają go tylko osoby cs go. Ta sieć zamienia sie powoli parlament, gdzie władze dostaje się po znajomości, bez żadnych zasad i podań, więc pewnie podanie zostanie odrzucone z powodem " mam już adminów, bo sciągnąłem swoich".

 

Co do samego podania jestem na tak

+wiek

+doświadczenie

+rozmowny

+kultura

 

Edit:

Sorry @Kasia! ale skoro przyjął jakiegoś admina od siebie, to chociaż dla formalności, admin ten powinien dodać na forum podanie, żeby było wiadomo z kim mamy doczynienia :)

 

@OnlY NeW Skoro ja płacę za ten serwer, to chyba należy do mnie, a więc o co masz problem? Napisałem jasno, ten serwer należy do mnie.

Dokładam do sieci, a wiec tekst że coś w tym kierunku robi sieć, jest kłamstwem. Napisałem tylko że licencja została zakupiona przy pomocy użytkowników, ale już dawno się to zwróciło po tym jak opłacałem tego TS z własnej kieszeni. Powiedziałem też jasno, że ja sam będę opłacał licencje i serwer, a więc proszę nie narzucać mi, że mam coś zrobić, bo serwer należy do mnie. Mogę dodawać admina komu chcę.
Polecam zapoznać się z tematem

 

Mam nadzieję, że rozwiałem już Twoje wątpliwości.

Dodam jeszcze, że @Kacperitta jest osobą rzetelną i ufam mu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sobie skomentuję, bo mogę. 

Fajnie, że teraz to już nie ma problemu co do ilości adminów, chyba brakuje cuś. 

 

Co do Kubusia to:

Ma tak "zjarany" głos, że brzmi jak 30-latek po 15 latach nałogowego palenia. 

Wie co robić nie ma co się zastanawiać. 

Siedzi często, jak już jest to ogarnia wszystko nie tak jak niektórzy, że tylko zmutowani grają albo całkowicie z dala od komputera zostawiają ts... (Nie muszę mówić kto, wszyscy to wiemy) 

Nie muszę mówić, że jestem na Tak. Ogarnie i wreszcie będzie może spokojniej. 

#up 

Nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj. Karol robi to co najlepsze i jednak to jego sieć. Albo tak albo kompletnie nic nie będzie.

@OnlY NeW. Nie? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo bardzo mi się to nie podoba, leżę w łóżku patrzę na forum z telefonu, wchodzę w podanie Wujosa, bo widzę, że Kasia się wypowiedziała, a tu bardzo interesujące rzeczy mnie ominęły. 

Ten temat to jest jakaś kpina drodzy państwo. To, że Pynia miała permisje po odejściu wiedział każdy, bo mimo Karol, że usunąłeś ikonę to napis dalej pozostał, miała ona pełne możliwości roota i samo takie postąpienie było nie fair wobec innych, ale nie chciało mi się tego poruszać na forum, poruszałem tylko na serwerze. 

A jak zobaczyłem to wtedy, kiedy ktoś na prośbę stworzenia kanału odpisał to oplułem monitor. 

Kolejna sprawa jest taka - skoro ten TS należy do Ciebie, a nie do sieci, chociaż to jest abstrakcja, bo i tak Ty jesteś właścicielem, to ja w takim razie żądam TSa, który będzie należał do sieci, sam się dorzucałem do licencji i do powiększenia slotów, ale tak się nie robi. Jeżeli wszystko należy do Ciebie i masz zamiar robić takie chujstw*, że ktoś jest ponad nami, bo jest Twoim znajomym, cokolwiek i nie podlega tym samym zasadom, prawom czy obowiązkom jakim my podlegamy no to to już nie jest sieć serwerów. Przykład to dodawanie właśnie adminów bez niczego na zbity ryj, mimo, że reszta musi się wysilić i składać podania i trzymanie kogoś w administracji na jednym z najwyższych rang na serwerze, mimo że ta osoba publicznie zrezygnowała. Podobno wszyscy jesteśmy równi, podlegamy temu samemu regulaminowi, tylko niektórzy mają większe uprawnienia, no ja widzę, że jest tutaj inaczej, że kto ma kontakt dobry z władzą to ma szczęśliwe życie. Dokąd to zmierza. 

Podam Ci tylko zarys Twoich rozwiązań w sprawie tsa: 

Tutaj mamy podanie szanowanego użytkownika naszego forum, miał dużo rang, nabrał doświadczenia, każdy kto miał z nim kontakt wie, że by się nadał (wybrałem go, bo jego podanie jest zaraz przed tym, żeby ktoś nie myślał, że go faworyzuję czy coś). JUŻ WOLAŁBYM JEMU DAĆ POZWOLENIE NA 4 RANGĘ CZY JAK TO TAM BYŁO (Chociaż to tak samo wbrew regulaminowi, ale widzę, że na tej sieci się to teraz jebi*) niż dawać komuś admina na zbity ryj. Odrzuciłeś go, bo administracja powiedziała, że masz za dużo adminów na tsie, ale jak ja się wypowiedziałem w tym temacie wyżej jest to żenujący argument akurat, a nagle dodajesz kogoś bez podania bez niczego, w sumie ja jego nick widzę pierwszy raz i  go dodałeś. Ja słyszałem, że moja mama też chce na administratora, dodacie???? ŻE-NA-DA. 

No i tak na zakończenie (nie podsumowanie) mojej wypowiedzi chciałem dodać pewne powiedzenie. Każdy szef powinien szanować swoich pracowników, nie klientów, nie siebie, a dlaczego? Bo jeżeli dba się o pracownika to i on sprowadzi dużo klientów i zadba o dobry wizerunek szefa. A tutaj dba się o własną dupę i o własny serwer jak to powiedziałeś. 

Skoro tutaj dzieją się już takie bajki to nawet nie myślę, żeby zaglądać na tego tsa i w sumie będę odradzał robienia to innym, chyba że się coś zmieni i będzie TS dla ludzi z sieci, a nie dla kolegów. 

A od pilnowania, by na serwerze nie szerzyły się reklamy obcych sieci jest chyba administracja(?), a nie dziewczyna z rangami z dupy, dziękuję za uwagę.

I pragnę nadmienić, że jeżeli macie ten post usuwać ze względu na niezgodność treści z tym co zawiera podanie to proszę to stworzyć jako osobny temat w dziale skargi pt: "Skarga na serwer Karola pod nazwą TS- CS-CLASSIC". Treść sobie na wszelki wypadek skopiuję. 

 

I tak czytając to co napisał Diamentowy to w sumie pierwszy raz się z nim zgadzam, może nie w całości, ale w większości.

Edytowane przez Ktoś.
Kolesiostwo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności