Skocz do zawartości

500 PINGU Z D*PY


Nemciooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przychodzę tu zdenerwowany po mojej grze na serwerach, w fifie itp. chodzi tu o mój internet i o to, że gdy jestem w NOCY SAM PODŁĄCZONY DO INTERNETU to co 30 sek. ma laga w postaci 500 pingu na 2 sekundy. W mojej okolicy o tej godzinie nikt nie zakłóca internetu bo mam program, który pokazuje ile osób korzysta z tego przepływu wi-fi. Chciałbym zaznaczyć, że normalnie mam 30 pingu i skacze mi właśnie co równe 30 sek. 

MA KTOŚ MĄDRE SUGESTIE? Myślałem o nastawieniu mniejszej szybkości wi-fi np. do 60mb i wtedy może internet by był stabilny, ale nie wiem jak to począć... PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są to równe skoki co 30 sekund jak to napisałeś wina może leżeć po stronie dostawcy, lecz jeśli masz to też w dzień a nie tylko w nocy to doradzał bym też sprawdzenie swojego routera np podpięcie bezpośrednio po kablu do komputera i jeśli po kablu będzie działać normalnie wtedy jest to wina toutera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem ze router mam za ścianą i jakbym chciał go podłączyć do kompa to trzeba robić przewierty, a to jest niemożliwe. Myślę, że coś musi być po stronie ustawie albo właśnie dostawcy bo ping jest normalny tylko właśnie te 2 sekundowe lagi przez które nie da się prawie grać. Tylko właśnie szukam winy czegoś i proszę was o pomoc :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię skontaktuj się z dostawcą internetu, jeśli nie będzie to u nich problem, tylko problem routera, to przyjadą i tak do Ciebie technicy aby to sprawdzić, choć moim zdaniem to właśnie wina padającego routera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności