Jump to content
eqk

porpozycja - lajki

Recommended Posts

Chciałbym, aby ograniczenie "tylko 10 like'ów dziennie" zostało:

a) usunięte ( co raczej nie będzie super dobrym pomysłem, ponieważ ludzie będą nabijać lajki )

b) zmienione do 15/20 lajków dziennie

Dlaczego jestem za taką zmianą? Otóż nie raz użytkownicy forum wpadają na fajne pomysły, więc chcąc w jakikolwiek sposób docenić ich post daje im lajka, jednak jakby nie patrzeć 10 dziennie lajków to nie jest dużo. 

Zmiana niby dużo nie znacząca, ale z pewnością poprawi to w jakimś stopniu korzystanie z forum :)

Edited by eqk
  • Like 6

Te lajki są abuse'owane przez niektóre osoby, co widać w topce, jaka jest różnica. 

Więc tutaj się mogę zgodzić, żeby zwykli użytkownicy mieli ograniczenie, tak jak to było kiedyś. Natomiast usługi premium powinny mieć zwiększone, bo trochę nuda patrzeć w topce te same osoby (poza buźką), bo niektórzy zbierają te lajki hurtowo xd 

• Like 2

Ja tam się nie staram o like. Pisze jakieś głupoty i tak wychodzi.

Co do tematu myśle że powinnismy to rozważyć. opcja A mnie bardziej przekonuje.

• Like 3

To tak, rangi zostały całkowicie zaktualizowane (wszystkie) - popraiwlem nie tylko kwestie like.

Limit powiększony

Wybaczcie, że dopiero  teraz ale dopadł mnie "kryzys wieku średniego właściciela sieci"

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines