Skocz do zawartości

porpozycja - lajki


eqk

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym, aby ograniczenie "tylko 10 like'ów dziennie" zostało:

a) usunięte ( co raczej nie będzie super dobrym pomysłem, ponieważ ludzie będą nabijać lajki )

b) zmienione do 15/20 lajków dziennie

Dlaczego jestem za taką zmianą? Otóż nie raz użytkownicy forum wpadają na fajne pomysły, więc chcąc w jakikolwiek sposób docenić ich post daje im lajka, jednak jakby nie patrzeć 10 dziennie lajków to nie jest dużo. 

Zmiana niby dużo nie znacząca, ale z pewnością poprawi to w jakimś stopniu korzystanie z forum :)

Edytowane przez eqk
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja nadto dodaje że jako donator chce limit do 30, jako opiekun nie zawsze piszę pod postem a zwykły 'lajk' wyraża tyle samo co mój post xD A starczy momentami wejść w 2 dobre , mocne tematy i już mam limit.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lajki są abuse'owane przez niektóre osoby, co widać w topce, jaka jest różnica. 

Więc tutaj się mogę zgodzić, żeby zwykli użytkownicy mieli ograniczenie, tak jak to było kiedyś. Natomiast usługi premium powinny mieć zwiększone, bo trochę nuda patrzeć w topce te same osoby (poza buźką), bo niektórzy zbierają te lajki hurtowo xd 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do like i samych "możliwości" danych rang - zostanie to zaktualizowane w niedziele

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

To tak, rangi zostały całkowicie zaktualizowane (wszystkie) - popraiwlem nie tylko kwestie like.

Limit powiększony

Wybaczcie, że dopiero  teraz ale dopadł mnie "kryzys wieku średniego właściciela sieci"

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności