Skocz do zawartości

Pytanie dnia v13


Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Taka największa moją pasją jest fotografia i moda,od małego się tym interesowałam :D

Jeszcze można do tego zaliczyć sport głównie siatkówka,ale kiedyś była również piłka ręczna i koszykówka :ba:

Oczywiście taka malutka pasja jest muzyka i grafika oraz denerwowanie kilku osób :3

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SerwuSik Picie wódy z serwusem, po wódzie nie pamięta co się dzieje w okół:ck:, później zbiera na alimenty :al::suicide: HAHAHA (oczywiście żart z alimentami)

Edytowane przez WujoS
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pasją jest życie, codziennie jest coś nowego albo tu się upije lub nagle trzeba jechać na pogrzeb bliskiej osoby, jednego dnia masz pieniądze a drugiego dnia jesz to co znajdziesz w śmietniku. Wszystko może się wydarzyć tak szybko, a my nie mamy na to wpływu to wszystko sprawia, że życie jest pasjonujące XD co ja tu pisze LOL LOL LOL sorka może za dużo wypiłem dzisiaj ( tak jestem alkoholikiem ) ale to nie zmienia faktu, że nie wiem co jest moją pasją... Może to, że lubię, ze znajomymi się okładać po twarzy w trakcie ćwiczeń? ( BOX ) No więc nie mam pojęcia ale pisze sobie dalej by ta wypowiedz była najdłuższa i ten tego Rias  ma coś nie tak z palcem i ma zmiejszoną aktywność... Zygi zaraz jedzie na wakacje Maus tak na prawdę jest większy od prawdziwego Mausa ... ( nie nie chodzi mi o myszka Miki tylko o czołg radziecki z II wojny światowej który waży niecałe 200 ton :)) ale Mój braciszek jest większy od niego....

 

Ależ ta wypowiedz jest wspaniała już wiem co jest moją pasją ! pisanie bzdur i tego co nagle przyjdzie na myśl !

Miłego dnia

Pozdrawiam wszystkich :D 

Pisarz Dzejsi zawszę do usług

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności