Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Podanie] TGM


vaaS

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: TGM

Wiek: 18

Kilka słów o Tobie: Mam na imię Jakub, liczę sobie 18 lat i mieszkam we wsi zwanej Olsztynem. Interesuję się  dobrą vixą, przede wszystkim zabawą. Jestem humorystyczny  i szybko dostosowuje się do sytuacji. Większość już miała okazję mnie tu poznać więc nie będę się rozpisywał :).

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Ponieważ w porannych jak i wieczornych godzinach nie jest najlepiej na serwerze, nagminne wychodzenie z terro wyzywanie na mikro itd, trzeba temu zapobiegać iż przez takie zachowania serwer traci najbardziej. Kolejną sprawą jest zapotrzebowanie, przyda się admin co gra w takich porach, byłem tu kiedyś adminem i chciałbym wrócić na stare śmieci.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Tak.

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): Bardzo dobra.

Staż w grze: 7 lat.

Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/TGM/193.33.176.143:27015/ Może wydawać się słabe, ale wiadomo nie każdy ma nerwy ze stali żeby siedzieć w "psychiatryku" jak nie ma admina. Da się nadrobić :)

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): Około 1 lub 2 godziny, a są to godziny poranne i wieczorne ( 7 - 12, 22 - 2)

Czy uiścisz składkę adminowską?: Jeżeli będzie taka potrzeba.

Pozdrawiam ~ TGM

@Shadowxd doprawdy? Czytaj ze zrozumieniem a potem pisz. Widzieliśmy się max 2 razy a Ty mi mówisz, że ciągle mi zwracasz uwagę skoro na ten moment GT mam lepsze od Ciebie? Dziwny przypadek..

Edytowane przez TGM
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jestem na tak oczywiście pierwsze co to okres próbny nie wiem jak Opiekun zarządzi ale adminów to trochę mamy choć większa ilość nie zaszkodzi BTW sądzę że już wydoroślałeś jakiego cię pamiętam na jb :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche za krótko to grasz, ale jak narazie nie sprawiałes mi żadnych problemów, i zgłaszałes rzeczy na u@,
Jestem na tak, ale ta aktywnosc do poprawy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ganja się ogarnął i nie ma z nim problemów.Miał tutaj kiedyś admina można powiedzieć,że sprawował się dobrze,wymagania spełnia,aktywność ma lepszą niż niektórzy admini więc bym się nie czepiał tego na waszym miejscu ^^ ale to nie znaczy,że aktywność jest wyśmienita.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak, aktywność nie jest najlepsza ale ujdzie, był już adminem i chyba problemów aż takich nie było, wymagania spełnia więc nie ma chyba żadnych przeszkód. Powodzenia i nie odwalaj jak na jb :v

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE, grasz za mało (na serwerze widzę Cię średnio 30-60 min) i często Ci zwracam uwagę o kulturze. 

EDIT: Gt masz lepsze odemnie poniewaz mam nieobecność, masz prawo niewiedzieć tego. A to że zwracam tobie kilka razy uwage to akurat pamiętam:)

Edytowane przez Shadowxd
EDITv1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny gracz to to nie jest, bo kiedyś już Admina tutaj miał. Jakoś nie miałem z nim problemów interpersonalnych :P
Na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • vaaS odblokował(a) ten temat
  • Maus zablokował(a) ten temat
  • vaaS odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności