Skocz do zawartości

Skarga na Jeremaya


eS'

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: eS'
Data zdarzenia : 13.07
Osoba/y na którą chcesz złożyć skargę: Jeremaya Gattwold
Opis Sytuacji : Otóż wszystkim znany Jan odrzucił moje podanie na Admina na serwerze JB:CS Go, gdyż "Nie ma podania na admina, jest jedynie na guarda", po czym przyjął podanie innego gracza, który również napisał na admina. to w końcu jest podanie na admina, czy nie, bo nie rozumiem? Przecież ani Jan ani KonWoy nie pisali wzoru na admina. Druga sytuacja. Podanie gracza, w którego podaniu było 2xTAK , a 5x NIE, a regulamin mówi jasno, że podanie, które zawiera większość głosów negatywnych zostaje odrzucone. To jest tylko kolejny przykład kolesiostwa u Jana, przyjął podanie kogoś, kogo połowa graczy na serwerze nie zna, ale on go zna i tyle. To jest powód do przyjęcia podania? Taka sama sytuacja była z Ghostem, który napisał podanie na guarda, a dostał z punktu admina, bez okresu próbnego, jakim jest etap bycia guardem. Dużo innych osób w tym momencie zasługiwało na awans na admina po swoim długim stażu jak guard. Poza tym, odpowiedź Jana o usunięciu punktu o większości głosów negatywnych... Po co w takim razie podania na forum? Może od razu piszmy na pw po admina? Wszystko na screenach załączam poniżej.
Dowód : 

 

haLBBWPyRR2LmfzB7B32EQ.png

YVU7Q9DvRnqw03aMWAuZ-w.png

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż wypowiem się w punktach

1Sytuacja: aassingo miał wcześniej admina więc tak napisał podanie jednak powinien on napisać na guarda ale to tal według mnie. Według mnie też ty mogłeś napisać ale Jan uznał że miałeś tylko guarda więc dziwnie byłoby gdybyś miał admina.

2Sytuacja: Jan w tej chwili złamał regulamin który go zobowiązuje,większość była na nie ale jan uznał że weźmie go mimo że ten osobnik zna stary regulamin oraz napisał podanie odrazu jak powrócił na serwer co jest debilne... Ghost miał kiedyś admina i jan uznał że dostanie odrazu admina bo go kiedyś miał gdy spytałem sie jego dlaczego tak to powiedział że tak musi być i szczerze tym zdaniem wogóle nie wiedziałem o co mu chodził

Następnie była taka sytuacja że ghost coś na serwie odwalił że ktoś jak prowadził i mówił dobrze to ghost mówił że robi źle a ten prowadzący uczył się dopiero prowadzić i ta sprawa się skończyła na tym że jan na to powiedział "Mhm" czyli olanie tej sprawy

Jeszcze jedno gdy es się pożegnał powiedział "że tam nie da się wytrzymać"

I es ma rację a jan nie zdaję chyba sobie sprawy co sie odpierdala na serwerze

Serwer jb się wali zero adminów guardów aktywnych a graczę wykorzystują ten fakt żeby robić co chcą mimo że ja mówię im i inni żeby sie uspokoili to oni nadal swoje

Dla jana również sugeruje pogadać z guardami i adminami o aktywności oraz czy ktoś nie chcę odejść bo ktoś może chcę odejść ;)

 

 

Dnia 13.07.2017 o 13:04, Kasia! napisał:

Ojj wy chyba nie rozumiecie funkcji/stanowiska Opiekuna. 

Tak może on przyjmować osoby na admina, bez konieczności dawania tym osobom tylko guarda jeśli uważa, że dana osoba była już adminem i jest pewny, że da radę. Chyba Besi wcześniej też tak robiła? Więc? Nagle problem do niego...

A teraz to odrzucone podanie. Ja też jestem w 99% pewna, że te wszystkie głosy na tak pod twoim podaniem były od twoich "ziomków" czy kogo tam innego. W skrócie kolesiostwo. Nie czepiaj się, bo Opiekun robi to co najlepsze/lepsze dla serwera i reputacji *serwera* nie ze względu na znajomości. 

Podsumowując:

Nie,  nie wiesz jak to wszystko działa. 

Tak, niektóre rzeczy możesz uważać za niestosowne/ nie prawidłowe. Niestety tak nie jest. 

Nie rób szumu z takiej błahostki. 

Pozdrawiam ;)

Oj Oj Oj ty o kolesiostwie nie gadaj bo ja dałem na Tak dlatego że był dobrym guardem i można było dać mu drugą szansę

Ja nie wiem  czemu ty gadasz że to kolesiostwo? nie wiesz to nie komentuj bo najlepiej jest komentować i nic na dany temat nie wiedzieć....

Czyli z tego wynika że opiekun może łamać regulamin? bo tak na to wygląda. To może najlepiej usunąć regulamin i pisać co się chce i liczyć na to że admina się dostanie?

Wiedz że:
  1. Strażnik to taki mini admin, który ma dostęp do komend !kick, !przerzuc, !kill i może pisać do wszystkich, wpisując wcześniej przedrostek $, dodatkowo ma dostęp do komendy !ozyw
  2. Na rozpatrzenie podania Administrator ma 2 tygodnie
  3. Im podanie ciekawsze, tym większą szansę na dostanie się
  4. Najważniejsze i końcowe zdanie ma opiekun serwera
  5. Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna
  6. Napisane przez ciebie podanie świadczy o tobie, więc nie pokaż się nam ze złej strony
  7. Brak jakiegokolwiek podpunktu we wzorze skutkuje zablokowaniem podania
  8. Jeżeli w podaniu przeważają głosy negatywne podanie zostanie odrzucone
  9. Jeżeli dokonasz próby oszustwa w podaniu, zostaje ono odrzucone, a ty zostaniesz nagrodzony warnem
  10. Nie wypowiadaj się we własnym podaniu, grozi to odrzuceniem twojej kandydatury(OPCJA EDYTUJ)
  11. Namawianie do wypowiedzi w podaniu skutkuje negatywnym rozpatrzeniem podania

Punkt 8przeczytaj to nie jest łamianie regulaminu? to ja chyba ślepy jestem ale nie wydaję mi się :)

chyba ja wiem lepiej że to napisałem z powodów że sprawdzał się w guardzie bo to była moja wypowiedź :) więc nie mów że to kolesiostwo bo nawet nie wiesz ;)

Jeszcze jedno czy ty umiesz trochę myśleć? Es napisał podanie i ty mówisz że ja wszystkich namawiałem żeby mu pisali pozytywne komentarze. I teraz pytanie po co? żeby się podlizać? Może żeby był przyjęty? Czy może że Jakby jan zobaczył że ludzie chcą żeby wrócił? Kobieto to nie jest moje podanie więc dla mnie nie ma sensu mówić dla kogoś żeby napisał na tak pod podaniem...

Prosiłbym żebyś odpisała na te moje odpowiedzi bo jestem ciekawy co odpowiesz ;)

Edit 

To wyjaśnij ;)

Edytowane przez Lift12
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę leciał po koleji

Dlaczego zamieniłem twoje podanie z admina na strażnika?

Zamienilem je dlatego, że takiego podania nie ma. Odeszlesz z serwera pare dni temu, aby pójść na DR. Teraz łaskawie wracasz. Rościsz sobie admina i namawiasz kolegów, aby pisali Ci pozytywy pod podaniem.

Dlaczego AAssingo dostał admina od razu i w podaniu zawarł sformułowanie "podanie na admina"?

Aassingo nie wiem czy wiesz był adminem na tym serwrze już ponad rok. Z początkiem wakacji brał udział w wypadku który uniemożliwił mu grę. Zrezygnował on z rangi, aby nie zajmować miejsca. Teraz jak wrócił po co mam się pierdolic z dawaniem mu strażnika jak wiem, że jako sobie poradzi. Ufam mu. To, że wpisał sobie w tytuł podanie na admina to już jego sprawa. Nie chciało mi się tego zmieniać. 

Dlaczego przyjąłem podanie Petera?

Podobna sytuacja jak z Aassingo. Peter tez już pełnił funkcje administratorskie na serwerze i wiem, że da rade i nie będzie z tym problemu.

Uwiez mi ze przyjazne relacje mam może z dwoma osobami na serwerze. To ze jego podanie przyjąłem a twojego nie wcale nie oznacza kolesostwa.

Sprawa ghosta

Nie wiem kto Ci wmówił, że strażnik jest okresem próbnym. Z twojej logiki wynika ze Sebastian ma okres próbny już pół roku. Ghost tak jak pozostali tez jest na okresie próbnym tylko jako Admin. Dlaczego jako Admin? Bo tez był adminem na serwerze nawet wcześniej niż ja. Temu człowiekowi tez mogę zaufać jeżeli chodzi o sprawy administracji.

Temat dotyczący punktu

Gdzie ja napisałem, że chce usunąć punkt? Chce go zmienic. Dla mnie to duża różnica. Poza tym ostateczny werdykt zawsze trafia do opiekuna. Tłumaczyłem to wyżej i na pw.

Sprawa serwera

Nie jestem w stanie być na serwerze 24h. Sam byłem na dwutygodniowej nieobecności podczas której wiele się działo. Jeżeli myślisz, że zrobisz to lepiej to zapraszam bardzo. Pisz do Karola o podmianke za mnie.

 

Nie wyczerpałem tematu, ale nie chce mi się więcej pisać.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj wy chyba nie rozumiecie funkcji/stanowiska Opiekuna. 

Tak może on przyjmować osoby na admina, bez konieczności dawania tym osobom tylko guarda jeśli uważa, że dana osoba była już adminem i jest pewny, że da radę. Chyba Besi wcześniej też tak robiła? Więc? Nagle problem do niego...

A teraz to odrzucone podanie. Ja też jestem w 99% pewna, że te wszystkie głosy na tak pod twoim podaniem były od twoich "ziomków" czy kogo tam innego. W skrócie kolesiostwo. Nie czepiaj się, bo Opiekun robi to co najlepsze/lepsze dla serwera i reputacji *serwera* nie ze względu na znajomości. 

Podsumowując:

Nie,  nie wiesz jak to wszystko działa. 

Tak, niektóre rzeczy możesz uważać za niestosowne/ nie prawidłowe. Niestety tak nie jest. 

Nie rób szumu z takiej błahostki. 

Pozdrawiam ;)

 

@Lift12. W którym miejscu masz złamany regulamin? Co? Chyba lepiej go znam. Przeczytaj i się dowiesz. Chociaż i tak nie zrozumiesz, bo nie uczestniczysz w życiu forum i nie zrozumiesz pewnych spraw. 

Tak będę pisać o kolesiostwie. Już nie udawaj, że pisali sami nie zachęceni przez osobę składającą podanie. Pomyliłam cie xD

Tak na przyszłość to istnieje coś takiego jak opcja edytuj. Następnych postów nie będę łączyć, a po prostu ukryję. 

 

Edit.

Nadal nie.

Edit2.

Nadal nie rozumiesz. 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności