Skocz do zawartości

Było miło, czas uciekać


eS'

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuję wszystkim za wspólną grę na każdym rodzaju serwera, było miło. Te kilkaset godzin było cudownie z wami spędzone, lecz nastał czas, bym odszedł z tej sieci, nie ma już tutaj dla mnie miejsca. Chciałbym wyróżnić kilka osób, z którymi gra sprawiała mi największą frajdę.

@krystek145-dzieki za wprowadzenie w świat JB, za ubaw i poważne rozmowy na TS-ie

@Huczin-niezliczone godziny śmiechu i trollowania

@Netherslay-dziękuję za ogół, widzimy się na woodzie

@Maxtin Ty fałszywa ku*wo

@ceberi dzięki za możliwość śmiania się z Tobą i z Ciebie. Nie dawaj się tak prowokować, trzymaj dystans :D

@Bocik cudownie się z Tobą prowadziło <3

@Lift12 Windo Ty, dzięki za wsparcie

Reszcie dziękuję razem, za wsparcie, za naukę oraz za przyjemnie spedzany czas. Trzymajcie sie, powodzenia, piona!

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Es taka rada nigdy nie patrz na maxtina, on zawsze był fałszywy. Szkoda, byleś jednym z lepszych ludzi, którym gralem na serwerze. No ale cóż żegnam, było milo, ale się skończyło. Powodzenia w dalszym życiu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że jeszcze do nas wrócisz i będziesz miał ze mną kontakt na steamie gościu... To teraz czekamy do wood'a żeby się napierdolić, nawet Ci kurwa piwo postawie

Edytowane przez Netherslay
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego Trolla na serwerze mniej, abyś nigdy nie wracał :D:D

A na poważnie mam nadzieję, że szybko wrócisz i prędko się zobaczymy ;) Powodzenia Mordo!! :) 

PS. Jak nie w tym roku to może za rok się zobaczymy na Woodstocku :aikido:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajne pożegnanie Panie Adminie na dr...... 

To jest dział w którym można się pożegnać jak ucieka się z sieci, nie tylko z jednego serwera. 

Zamykam, ciesz się że nie dałam wam wszystkim warnów. Reszta tematów też zostaje zamknięta. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności