Skocz do zawartości

Było miło .. Do zobaczenia


Trojka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. po raz ostatni .. Chciałbym wam serdecznie podziękować za te zajebiste chwile w moim życiu, które spędziłem z wami:

@eS' - Dzięki Ci .. za wszystko.. Za te chwile spędzone na TS ( Wiem, że będzie ich więcej :3 ), Za śmiechy, chichy na JB,               DR .. Dzięki !

@hico- Tobie również należą się podziękowania .. Za wspólne godziny, dni spędzone na serverze.. Za boosowanie na                  mirku :)  Nigdy tego nie zapomnę 

@Netherslay- Jesteś jednym z  najszczerszych osób jakie znam.. Dziękuje za to co działo się na servie.. Robienie sobie                         Beki z innych... Trolowanie itp.. Dzięki..

@RaoXteR x Bandi ♥- Dzięki za wspólną gre.. czy to w Cs'a czy PayDaya.. Dzięki za te chwile na Ts'ssie ;) 

@Lift12- Dzięki za wszystko.. Za pomoc w sprawie z grupą ( wiesz o co chodzi ) .. za grę ze mną .. za wszystko ! 

@ceberi- Dzięki za te milony skarg które napisałeś ! Dzięki za wszystko.. 

@Huczin- Tobie też coś się należy.. Dzięki mordko za wszystko ! Dzięki za kiepski Stalking w internecie ;) Dzięki za te                          wszystkie chwile, w których można było się pośmiać na serverze.. Dziękuje

@aassingo- Assingo .. Dzięki za ten rok ( no prawie ;) ) Na serverze.. Dzięki za wszystko.. Gra z Tobą to była                                             przyjemność :)  

@Bocik- Dzięki za wszystko.. Za rozmowy na Ts .. za grę na serverze.. No.. Dziękuje..

@KonWoyJesteś jednym z kilku adminów którego lubie, szanuje.. Dzięki za wszystko..

@No Chance- Dziękuje Ci za tą krótką rozmowę na DR ..  Polubiłem Cie lecz.. Żegnam Sie ..

@SharD i @RUDI- Was też bardzo lubie.. Mam nadzieje, że jeszcze uda mi się z wami pograć :)

Ogólnie .. dziękuje całej reszcie o której nie wspomniałem.. tych paru miesięcy nigdy nie zapomnę .. Dziękuje.. mam nadzieje, że jeszcze kiedyś się zobaczymy ;) Cześć. 

Zapomniałem.. Jan !

Lubiłem Cie za czasów jak Queen miala opiekuna.. Wtedy byłeś spoko.. Ale teraz ? Mam wrażenie że jest jeszcze gorzej.. Faworyzujesz graczy ( Podanie Pitera ), wbijasz na server i ożywiasz sie wtedy kiedy ty chcesz.. Prawie wcale nie słuchasz CT'ka.. Bo co? Wbijasz na serva żeby pograć to przestrzegaj regulaminu.. A nie odwalasz samowolke.. Jest wielu graczy, którzy by mnie poparli.. tylko że więszkość nie ma odwagi..

Edytowane przez krystek145
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności