Skocz do zawartości

Komputer :)


Parys

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Kilka prostych pytań :), Który komputer lepszy (bardziej chodzi mi o kartę graficzną)

Czy procesor dobry? Może inna wersja lepsza?

Płyta główna dobra?

http://allegro.pl/gamer-rg2-i5-7400-8gb-1tb-gtx1060-6gb-gamingx-i6899326030.html

http://allegro.pl/xpower-gamer-i5-7400-8gb-1tb-gtx1070-win10-dodatki-i6889607612.html

 

Edytowane przez Parys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie polecał bym Ci samemu złożyć sobie komputer, miał byś taniej, ale jeśli już wolisz któryś z tych komputerów to lepszy jest ten 2-gi. Pytasz czy inna wersja procesora lepsza, jeśli masz kasę, to dołóż trochę i kup sobie jakieś i7 :D 

Największy minus każdego komputera kupowanego w całości (nie licząc ceny, która może być dużo niższa) to pamięć RAM, bo w kupowanych w całości kompach zawsze dają 1 kostkę ram 8 gb, a nie 2x4GB, ktora na dual core działa dużo lepiej i efektywniej.

Napisałem baaaardzo dużym skrótem co o tym myślę. Podsumowując, jeśli nie chcesz marnować kasy to złóż samemu komputer, a jeśli się na tym nie znasz zgłoś się np do Liptona lub kogoś z osób zajmujących się składaniem kompów, która złoży Ci dużo bardziej opłacalny cenowo i dużo bardziej wydajny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega u góry napisał, nie ma sensu kupować gotowców. Tracisz na tym dosyć sporo $$, oraz dużą różnice w wydajności. 

@Browar Nie tylko traci w braku dual core, traci także w taktowaniu RAM'u dają mu 2400MHz, a można kupic 3000Mhz. 

Moja rada, wbij sobie na forumpc napisz tam temat, doświadczeni ludzie złożą Ci komputer, a tobie pozostaje go tylko zamówić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności